درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان یه برنامه ریکاوری می‌خوام که بهش علاوه بر درایو، فولدری رو هم مشخص کرد تا بازیابی کنه!
مثلا من تو Desktop یه پوشه دارم به نام Every Thing و فایل های حذف شدم از این فولدر ـه، یه ریکاوری می‌خوام که توش بتونم انتخاب کنم که فقط این پوشه رو ریکاوری کنه!

persianhiphop

کاربر سایت
Feb 2, 2013
1
برنامه پرشین هیپ هاپ

پرشین هیپ هاپ جیست : برنامه ای جهت دانلود آهنگ های رپ فارسی بدون هیچگونه مخدودیت و به ساده ترین و سریع ترین روش ممکن

خصوصیات برنامه برنامه پرشین هیپ هاپ :

1 : هرگز ***** نشدن ( دیگر نیازی نیست مانند سایت ها دنبال آدرس جدید باشید )

2 : دارای حجم کم 600 کیلوبایتی در یک فایل زیپ

3 : دارای پخش آنلاین با کیفیت 32 و سرعت لود بسیار بالا حتی برای اینترنت های کم سرعت

4 : دارای دانلودر قوی با قابلیت دانلود چند آهنگ همزمان و قرار دادن در پوشه اختصاصی برنامه و طبقه بندی کردن

5 : دارای 3 کیفیت مختلف برای هر آهنگ و ویدیو

6 : ذخیره کردن آهنگ های دنلودی با زمان تاریخ در فولدر مخصوص

7 : لود شدن برنامه تنها پس از 2 ثانیه حتی برای اینترنت های کم سرعت

8 : آپدیت شدن خودکار برنامه در صورت عرضه ورژن جدید

9 : آپدیت شدن خودکار لیست آهنگ ها , ویدیو ها , فری استایل ها , عکس ها در هر 5 دقیقه بدون تیاز به باز کردن دوباره برنامه

10 : قابلیت ارسال آهنگ توسط شما

11 : رایگان بودن برنامه به طور کامل هم برای کاربران هم برای خوانندگان

12 : دارای سرور ابری با پورت 10 گیگابایتی جهت دانلود سریعتر کاربران

13 : دارای آدرس یاب پرتال برنامه که در صورت ***** شدن پرتال با کلیک بر روی آیکن به آدرس جدید منتقل میشوید

و دیگر امکانات ...

آموزش کامل کار با برنامه

spacer.gif
shot_amoozesh.jpg
1 :
Singletracks.png
جهت ورود به بخش تک آهنگهای جدید برنامه

2 :
Videos.png
جهت ورود به بخش ویدیو های برنامه

3 :
Freestyles.png
جهت ورود به بخش فری استایل های برنامه

4 :
Wallpapers.png
جهت ورود به بخش والپیپر های برنامه

5 :
Download.png
جهت دانلود فایل انتخاب شده

6 :
Icons%20004.png
جهت پخش آنلاین آهنگ قبل از دانلود

7 :
Icons%20002.png
جهت رفتن به پوشه فایل های دانلود شده

8 :
Home.png
جهت رفتن به سایت برنامه که در صورت ***** شدن هم با کلیک بر روی این آیکن به آدرس جدید میروید

9 :
Facebook.png
رفتن به پیج رسمی برنامه در فیسبوک

10 :
Yahoo.png
ارتباط مستقیم با مدیر برنامه در یاهو

11 :
Icons%20003.png
جهت خارج شدن از برنامه

12 :
Bitrate.png
برای تغییر کیفیت دانلود که در صورت بالا بودن بیشترین کیفیت , وسط بودن متوسط , پایین بودن کیفیت کم را دانلود مکنید

برای آهنگ :

بالا : کیفیت 320
وسط : کیفیت 128
پایین : کیفیت 64

برای ویدیو :

بالا : کیفیت بالا
وسط : کیفیت متوسط
پایین : کیفیت پایین

همچنین دوستانی که قصد همکاری در مدیریت برنامه را دارند

با ایمیل زیر ارتباط بر قرار کنند

P3rsianhiphop@gmail.com

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان
کرک، سریال نامبر یا هر چیزی که باعث بشه این Ashampoo Burning Studio 12 هی نگه ریجستر کن رو میخواستم ...
لینک زیر کرک برنامه رو (جداگانه) برای دانلود داره . دانلود و استفاده کنید، امیدوارم به دردتون بخوره

درود
دوستان یه برنامه ریکاوری می‌خوام که بهش علاوه بر درایو، فولدری رو هم مشخص کرد تا بازیابی کنه!
مثلا من تو Desktop یه پوشه دارم به نام Every Thing و فایل های حذف شدم از این فولدر ـه، یه ریکاوری می‌خوام که توش بتونم انتخاب کنم که فقط این پوشه رو ریکاوری کنه!
تقریبا تمام برنامه های ریکاوری همین کاری رو که شما میخوای انجام میدن
بعد از اسکن کردن درایو ، میتونید همون پوشه مورد نظرتون رو برگردونید (ریکاوری کنید)

اگر برنامه بالا به دردتون نخورد ، تو لینک زیر لیست چندین برنامه ریکاوری هست که میتونید دانلود و امتحان کنید

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
دوستان من بازی TEra رو گرفتم حالا میخوام موسیقی های بازی رو خارج کنم ولی فایل هاش با فرمت GPK هست هرچی گشتم روشی برای باز کردنشون پیدا نکردم نرم افزاری سراغ دارید ؟؟؟ فقط جان خودتون Fileviewr pro رو پیشنهاد ندید که اشغاله
حالا نمیدونم این نرم افزار چقدر کاربردیه که پستشو اینجا زدم :D ولی جای بهتری نبود ;;)

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان میخوام یه فایل صوتی رو یه فیلم قرار بدم !
FormatFactory نمیدونم چرا وقتی شروع رو میزنم هنگ می کنه !
برنامه دیگه هست ؟ نمیخوام خیلی تخصصی باشه چون زمان هردو فایل یکی هست

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود

دوستان من بازی TEra رو گرفتم حالا میخوام موسیقی های بازی رو خارج کنم ولی فایل هاش با فرمت GPK هست هرچی گشتم روشی برای باز کردنشون پیدا نکردم نرم افزاری سراغ دارید ؟؟؟ فقط جان خودتون Fileviewr pro رو پیشنهاد ندید که اشغاله
حالا نمیدونم این نرم افزار چقدر کاربردیه که پستشو اینجا زدم :D ولی جای بهتری نبود ;;)
تو تاپیک زیر آموزش استخراج موزیک از بازی ها، بهمراه برنامه های مورد نیاز گذاشته شده
امیدوارم به دردتون بخوره

آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها

دوستان میخوام یه فایل صوتی رو یه فیلم قرار بدم !
FormatFactory نمیدونم چرا وقتی شروع رو میزنم هنگ می کنه !
برنامه دیگه هست ؟ نمیخوام خیلی تخصصی باشه چون زمان هردو فایل یکی هست
طبق اطلاعات نرم افزاری که براتون میذارم،این برنامه میتونه کاری که شما میخوای رو انجام بده
ضمن اینکه هم حجم پایینی داره و هم گفته میشه کار کردن باهاش راحته
البته من خودم تست نکردمش اما امیدوارم به درد شما بخوره و مشکلتون رو حل کنه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,983
نام
محسن
سلامی گرم به بچه های بازی سنتر.
من یه برنامه دانلود منیجر میخوام که به اصطلاح میگن سرعت اینترنتو در موقع دانلود میبره بالا.!!!
الان نت من 1 مگ هست و سرعت دانم باید بین 90 الی 130 باشه ولی تا بازی دان میکنم سرعتش میشه 35 الی 50 !!
برنامه دیگه ایی نیست که سرعت واقعی دریافت رو برام قرار بده تا بتونم سریع تر دان کنم.!
فقط برنامه ایی رو برام قرار بدین که هم کرک شده باشه(دیگه لازم به وارد کردن سی دی کی نباشه) و هم یه آموزش مفید و مختصر هم بدین.
ممنون

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلامی گرم به بچه های بازی سنتر.
من یه برنامه دانلود منیجر میخوام که به اصطلاح میگن سرعت اینترنتو در موقع دانلود میبره بالا.!!!
الان نت من 1 مگ هست و سرعت دانم باید بین 90 الی 130 باشه ولی تا بازی دان میکنم سرعتش میشه 35 الی 50 !!
برنامه دیگه ایی نیست که سرعت واقعی دریافت رو برام قرار بده تا بتونم سریع تر دان کنم.!
فقط برنامه ایی رو برام قرار بدین که هم کرک شده باشه(دیگه لازم به وارد کردن سی دی کی نباشه) و هم یه آموزش مفید و مختصر هم بدین.
ممنون
برای بار هزارم تو این تاپیک:
IDM
Password: soft98.ir

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,983
نام
محسن
IDM رو که خودمم دارم همیچین تاثیری درش ندیدم یه وقت هایی سرعت رو میبره بالا ولی یه وقت هایی هم سرعت رو اینقدر پایین میآره که دیگه از دانلود کردن خسته میشم.
برنامه بهتری نیست به جز IDm معرفی کنید.!

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
IDM رو که خودمم دارم همیچین تاثیری درش ندیدم یه وقت هایی سرعت رو میبره بالا ولی یه وقت هایی هم سرعت رو اینقدر پایین میآره که دیگه از دانلود کردن خسته میشم.
برنامه بهتری نیست به جز IDm معرفی کنید.!
پایین اومدن سرعت ربطی به IDM نداره و به ISP مربوط میشه که وقتی زیاد دانلود میکنی سرعت دان پایین میاد(بدلیل کم شدن پهنای باند)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,983
نام
محسن
دوستان من یه برنامه دیگه ایی هم میخوام که اگر بتونید اون چیزی که میخوام برام پیدا کنید خیلی ممنونتون میشم.
یه برنامه طراحی کابینت و دکاراسیون کابینت آشپزخانه میخوام حتما بشه باهاش کابینت طراحی کرد. اگر هم ممکنه کار باهاش و طراحی باهاش راحت باشه.
خیلی ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر