درخواست نرم افزار هاي كاربردي

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
دوستان من یه نرم‌افزار می خوام که بتونم فلش‌مموری رو باهاش قابل بوت کنم اما حداقل با این امکانات:
بتونم منوی بوت اختصاصی داشته باشم یا حداقل منوی پیش‌فرضش رو ویرایش کنم.
بتونم امکاناتی نظیر بوت Ghost و Windows Live ‌رو بهش اضافه کنم.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
یه برنامه میخوام که بشه بهش زیرنویس فارسی رو چسبوند و رایت زد و رئی dvd پخش بشه

زیرنویس فارسی بعد رایت به زبون روسی درنیاد

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام یه برنامه خوب برای تنضیم سرعت فن cpu میخوام.ممنون:x
داداش من اگه حمل بر فضولی نباشه رفتم پروفایلت مشخصات PCت رو دیدم. مینت اسوسه که داخل CD خود مادربرد چند تا برنامه کاربردیه که اگه اشتباه نکنم یکی از برنامه های Fan Expert یا Al Suite قابلیت تنظیم دور فن رو داشته باشه.
بازم میگم مطمئن نیستم, امتحانش کن ضرری نداره. البته این کار از طریق بایوس هم امکان پذیره ولی من پیشنها نمیکنم. ولی اگه برنامه های خود مین جواب نداد برنامه زیر رو امتحان کن.
Kratus

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
داداش من اگه حمل بر فضولی نباشه رفتم پروفایلت مشخصات PCت رو دیدم. مینت اسوسه که داخل CD خود مادربرد چند تا برنامه کاربردیه که اگه اشتباه نکنم یکی از برنامه های Fan Expert یا Al Suite قابلیت تنظیم دور فن رو داشته باشه.
بازم میگم مطمئن نیستم, امتحانش کن ضرری نداره. البته این کار از طریق بایوس هم امکان پذیره ولی من پیشنها نمیکنم. ولی اگه برنامه های خود مین جواب نداد برنامه زیر رو امتحان کن.
Kratus
ممنونم از جوابت ولی من از بایوس تنظیم کردم سرعت فن تغییر نمیکنه:|.نرم افزار speed fan ,نرم افزار خود مادر برد رو نصب کردم ولی دور فن روی 22000rpm مونده:|:|

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
سلام
یه نرم افزار میخواستم که فیلم ها رو باهاش برش بزنم
بعد قسمت های برش خورده ی فیلم ها رو بهم وصل کنم
داریم اصن ؟ داریم؟ داریم؟ :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
یه نرم افزار میخواستم که فیلم ها رو باهاش برش بزنم
بعد قسمت های برش خورده ی فیلم ها رو بهم وصل کنم
داریم اصن ؟ داریم؟ داریم؟ :d

Boilsoft Video Splitter - efficient video cutter, mpeg splitter, avi split, mpeg split, avi cut, avi cutter to cut/split/trim large files into clips
Boilsoft Video Joiner - join and merge AVI/MPEG/RM format video files to all popular formats

سلام
دنبال نرم افزاری هستم که بتونه تک تک فریم های یک فایل ویدئو رو (mkv) استخراج کنه به صورت auto
ممنون

http://download.dvdvideosoft.com/FreeVideoToJPGConverter.exe

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام !
من دنبال نرم افزاری هستم که زیرنویس فارسی رو به فیلم بچسبونم بعدش تبدیلش کنم ...! (فرمت فیلم mkv هست)
یه نرم افزار رایت فیلم هم (با پشتیبانی از زیرنویس فارسی) معرفی کنید.

ممنون میشم اگه کمک کنید.

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
یک نرم افزار میخوام که بشــــه باهـــاش از صفحه فیلم گرفت ... .

---------- نوشته در 05:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 AM ارسال شده بود ----------

سلام !
من دنبال نرم افزاری هستم که زیرنویس فارسی رو به فیلم بچسبونم بعدش تبدیلش کنم ...! (فرمت فیلم mkv هست)
یه نرم افزار رایت فیلم هم (با پشتیبانی از زیرنویس فارسی) معرفی کنید.

ممنون میشم اگه کمک کنید.
یه نرم افزار هست به نام MKV Merge ولی الان لینک ــش رو ندارم ، تو سایت های ایرانی هست ؛ اگه بگردی .

---------- نوشته در 05:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 AM ارسال شده بود ----------

یه برنامه میخوام که بشه بهش زیرنویس فارسی رو چسبوند و رایت زد و رئی dvd پخش بشه

زیرنویس فارسی بعد رایت به زبون روسی درنیاد
اون زبان روسی نیست ، یعنی اشکال ـــه :d . برنامه ی vobsub رو بگیر ، بعد Subresync رو باز کن. 1. Open رو انتخاب کن 2. فایل زیرنویس رو وارد کن 3. برو تو قسمت Edit تو قسمت Font گزینه ی Default رو به Arabic تغییر بده و بعد هم Apply رو بزن ، فقط وقتی Save as رو زدی یادت باشه گزینه ی Unicode رو تیک ــش رو انتخاب کنی . بعد وقتی Save کنی دیگه درست میشه ... .

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
سلام به همه دوستان
یک آنتی ویروس میخواستم که هم آپدیتش راحت باشه هم کرک کردنش و سرعت سیستم را هم به فنا نده .
اگه فقط اسمش را هم بگید کافی و اگه لینک هم بدید که دیگه گل کاشتین .
با تشکر

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام به همه دوستان
یک آنتی ویروس میخواستم که هم آپدیتش راحت باشه هم کرک کردنش و سرعت سیستم را هم به فنا نده .
اگه فقط اسمش را هم بگید کافی و اگه لینک هم بدید که دیگه گل کاشتین .
با تشکر
ESET NOD 32 Smart Security
خواستی معماری ویندوزت (32 بیت یا 64بیت) رو بگو همه ورژنها رو واست بذارم

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من یه برنامه میخوام که بتونم فیلم های سریالی مثل قلب یخی و ... رو Convert کنم و بریزم رو هارد.(به MKV میخوام تبدیل کنم)...با چند تا برنامه امتحان کردم اما صدا دیرتر از تصویر میاد (مثلا 1 2 ثانیه).....ممنون میشم برنامه معرفی کنید و اگه تنظیمات هم داره راهنمایی کنید......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر