درخواست برگزاری جام چهارم فیفا14

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دادا 88 بهترین پینگه...جدی میگی بدون لگ میشه بازی کرد :D

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

برای بازی کردن با رفقای ایرانی آره پینگ خوبیه(بهترین پینگ نیست) ولی برای خارجیا فکر نمیکنم جواب بده چون فکر کنم تا لندن بری تا 250 واین پینگ واقعا بالاست و اذیتت میکنه.حالا یه تست بگیر Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
برای بازی کردن با رفقای ایرانی آره پینگ خوبیه(بهترین پینگ نیست) ولی برای خارجیا فکر نمیکنم جواب بده چون فکر کنم تا لندن بری تا 250 واین پینگ واقعا بالاست و اذیتت میکنه.حالا یه تست بگیر Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test

واسه من 44 بود الان

بچه ها یه خبر بد
من دستم بدجور اوف شده:d ، فکر نکنم امروز بتونم بازی کنم
اگه امروز نشد فردا تحت هر شرایطی بازی میکنم :(

- - -ویرایش - - -

حذفش نکن من شدید باش کار دارم :)

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

چنان حالی بگیرم ازت ...:>

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
:-?
دادا احسان فکر کنم منظورش با لندن بود نه با تهران

حسین دیگه مه و خورشید و فلک دست به دست هم دادن تا ارین نتونه با دستاش بازی کنه:d
همین امروز بازی برگزار کن چون رفته برای ریکاوری دیگه از من گفتن بود:d

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
:-?
دادا احسان فکر کنم منظورش با لندن بود نه با تهران

حسین دیگه مه و خورشید و فلک دست به دست هم دادن تا ارین نتونه با دستاش بازی کنه:d
همین امروز بازی برگزار کن چون رفته برای ریکاوری دیگه از من گفتن بود:d

رضاجایزه م رومشخص نکردی:p

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
حسین جایزت مال زمانی بود که 100% اماده بود الان فیتنسش زیر50 1نیمه بیشتر نمیکشه برو از وسط زمین چیپ بزن توپ میره تو گل:p
خخخخخخ درضمن من جایزم معنوی بود نه مادی=))

Last edited by a moderator:

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein

داداش واس سری بعد ، یه محدودیت رِنک تیم بذار ، مثلاً کسی از 4.5 بالاتر برنداره ، فک کنم جذابیتش خیلی بیشتر بشه بازیا ، دوستان و یاران وفادار رونالدو ام یکم بازی واقعیشونو میشه دید :d (البته تو رئالیا رضا استثنااِ ماهه :D ، ناجوانمردانه بازی نمیکنه رونالدو رو بذاره نوک 4 تا گل چیپ بزنه و حریف بطلبه :D)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
داداش واس سری بعد ، یه محدودیت رِنک تیم بذار ، مثلاً کسی از 4.5 بالاتر برنداره ، فک کنم جذابیتش خیلی بیشتر بشه بازیا ، دوستان و یاران وفادار رونالدو ام یکم بازی واقعیشونو میشه دید :d (البته تو رئالیا رضا استثنااِ ماهه :D ، ناجوانمردانه بازی نمیکنه رونالدو رو بذاره نوک 4 تا گل چیپ بزنه و حریف بطلبه :D)
نه بابا معین من تو دوران جاهلیت:p 433 با رئال میزدم کریس نوک بیل دیماریا هم بال بنزم تو دیوار:d خیلی سیستم خوفیه هم دفاعیه.هم هجومی بشدت بالانسه ولی الان همون دیفالت تیمی رئال برمیدارم ایسکو که من اصلا قبول نداشتم الان میزارم بازیساز(خودمم نمیدونم چرا:d) بنزم گذاشتم نوک

Last edited by a moderator:

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
نه بابا معین من تو دوران جاهلیت:p 433 با رئال میزدم کریس نوک بیل دیماریا هم بال بنزم تو دیوار:d خیلی سیستم خوفیه هم دفاعیه.هم هجومی بشدت بالانسه ولی الان همون دیفالت تیمی رئال برمیدارم ایسکو که من اصلا قبول نداشتم الان میزارم بازیساز(خودمم نمیدونم چرا:d) بنزم گذاشتم نوک

تو که گلی بابا ، نتت درست نشد بیای یکم ببریمت ؟ :d چجوری با اون نت مسابقه دادی ؟

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
تو که گلی بابا ، نتت درست نشد بیای یکم ببریمت ؟ :d چجوری با اون نت مسابقه دادی ؟
من چیپ خوردتم دادا. الان نتم خیلی بهتر شده ولی تو بازیها فقط بازی اخر دیس شدم قبلشم کمی لگ داشتم با چندتا از دوستان برای اولین بار بازی کردم خیلی خوب بود مثلا با الیاس جان بازی کردم بازیشون با یونایتد خیلی خوبه بازی اول کلا هنگ بودم تو نیمه اول اشکم دراومده بود تا توپو از نیمه رد کنم:d درکل بازیشون لذت بخش بود:x

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
نیای یه دفعه ببری منو ضایعه شم؟:-/

انگیزتو بیار پایین :d:d
پایین تر
باباانگیزه کجابود؟
یه خوابی واست یدم .....................
اگه بشه کات تمومه............
ساعت2منتطرم.....................!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر