درخواست برگزاری جام چهارم فیفا14

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
قرار بود امروز صبح منو اقا میثاق با هم بازی کنیم که اقا میثاق حاضر نشدند و مستقیم رفتیم برا بازی با اقا حامد گل...
نتیجه:
رفت 2 بر 1 باختم
برگشتم 2 بر 2 مساوی شد
در کل بازیه خوبی بود

آخرین ویرایش:

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
94101442421121038790.jpg
[/URL][/IMG]
حسین که امروز نمیتانست بیاد جدول آپدیت کنه خودم آمدم جدول آپدیت کردم گذاشتم آقا الیاس هم دو روزه که آنلاین نیست که با حسین بازی کنه

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
94101442421121038790.jpg
[/URL][/IMG]
حسین که امروز نمیتانست بیاد جدول آپدیت کنه خودم آمدم جدول آپدیت کردم گذاشتم آقا الیاس هم دو روزه که آنلاین نیست که با حسین بازی کنه

من فردا بعدازظهر حامد جان در خدمت حسین گل عزیزم هستم و آنلاین میشم اگه داداشمم آن باشه سری بازی رو میزنیم که خدایی نکرده بقیه دوستان هم معطل بازی ما نباشند.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
همه بازی قشنگو دوست دارن اما نتت امروز واقعا اذیت کرد اگه دقت میکردی تو سرعت بازیم تعصیر گذاشت اذیت شدیم و نشد بازیه دلچسبی باشه من دکمه میزدم 1ثانیه بعد عمل میکرد سرعت داده پایین بود و در کل بازی خوبی از آب در نیمد.

رفیق سرورای ea جوری طراحی شده که اگه لگی تویه بازی باشه تویه شوت یا پاس تاخیر نمیندازه بلکه بازی استوپ میشه و فقط شما استوپ نمیشی حریف مقابل هم همون طوری میشه که شرایط عادلانه باشه.یعنی اگه با خارجی بازی کنیو لگ داشته باشی اونم به پای اینترنت شما میسوزه(معمولا نت اونا قویه مال ما ذغالی)

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
رفیق سرورای ea جوری طراحی شده که اگه لگی تویه بازی باشه تویه شوت یا پاس تاخیر نمیندازه بلکه بازی استوپ میشه و فقط شما استوپ نمیشی حریف مقابل هم همون طوری میشه که شرایط عادلانه باشه.یعنی اگه با خارجی بازی کنیو لگ داشته باشی اونم به پای اینترنت شما میسوزه(معمولا نت اونا قویه مال ما ذغالی)
تو 13 یادمه که تاخیر داشت

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تو 13 یادمه که تاخیر داشت
البته اون تاخیر تویه pes وجود داره چون اگه لگ داشته باشه پاس رو که میدادی 3 ثانیه بعد توپ میرفت(خیلی رو اعصاب بود)
13 رو من تجربه نکردم(به جزء چند دست با رفقا) ولی همونه که اقا رضا میگه(ولی رضا جان اونم یادمه یه چند دستی که یبا محمد بازی کردم استوپ میشدا):-/

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
:-?
.
.
.
حواشی جام کم شده چی بگم اتیش زیر خاکستر روشن کنم/:)
ارین مانزو قدرت هدش فکر کنم شده 94-5 یعنی نویرم سانتر بکنه توپو میکنه تو گل:))
حسین کرنری نده سانترم نذار بکنه. ارین هر چی با مانزو بزنی گل منفی برات ثبت می کنیم=))
خودم ناظر بازیت میشم:d

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
.
.
.
حسین کرنری نده سانترم نذار بکنه. ارین هر چی با مانزو بزنی گل منفی برات ثبت می کنیم=))

ماندو هم روش داره گرفتنش...

- - -ویرایش - - -

حسین هم در مجموع هردو بازی 5-4 برنده شد.خودم هم فعلا بازی رفت تو خانه 3-0 به آقا فرید باختم.

دادا فردا 10 onشو قول میدم بیدار شم..:d|-)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
ماندو هم روش داره گرفتنش...

- - -ویرایش - - -

حسین هم در مجموع هردو بازی 5-4 برنده شد.خودم هم فعلا بازی رفت تو خانه 3-0 به آقا فرید باختم.

دادا فردا 10 onشو قول میدم بیدار شم..:d|-)

نمیتانی مثلا 9 بیدار بشی 15 تا 20 دقیقه بیشتر طول نمیکشه بعد بگیر بخواب

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
.
.
.

من کلاتوجام4گل خوردم گذاشتم بقیه ش روارین بزنه!:d
بازی جالبی میشه احتمالا..................................
رضااگه ارین روحذف کنم جایزه چی بهم میدی؟؟؟!!!!:p

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
بازی من با حامد جان 5-3 شد بزور 10 اینا پا شدم باز اخر بازی لگ گرفت...

نتش بنده خدا بده حامد جان بت گفتم چیکار کنی تو ps3 ردیفش کن با هم بزنیم...

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر