دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
ميخوام ديتاى اساسين انتقال بدم اما از چهل گيگ نزديك هشت گيگ مياد براى دانلود ميزنه دانلود تموم شده و بازى اينستال ميكنه و بازى ميكنم يكم ميرم جلو ميگه كامل نصب نشده توروخدا كمك كنيد

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
ميخوام ديتاى اساسين انتقال بدم اما از چهل گيگ نزديك هشت گيگ مياد براى دانلود ميزنه دانلود تموم شده و بازى اينستال ميكنه و بازى ميكنم يكم ميرم جلو ميگه كامل نصب نشده توروخدا كمك كنيد
سلام دوست عزیز
شما بعد از اینکه هفت گی اولیه رو ریخت بزار نرم افزار وصل باشه و کنسول روشن
چون مقدار زیادی از فایل پشت پرده انتقال داده میشه.
شما میتونی با زدن option روی ایک.ن بازی و بعد information ببینی چقدر انتقال داده.
هر وقت complete شد میتونی نرم افزار رو قطع کنی.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
دیدم دوستان یه سری مشکل بابت انتقال دیتا دارن ولی مشکل من سر دانلود همون دیتا است مثلا همین اپدیت اخری BF4 میزارم برای دانلود ولی بعد یه مدت ارور میده و دیگه دانلود نمیشه:

m06k5xficevf8q19qt56.jpg

الان 600 مگی دانلود شده ولی هر کاری میکنم دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکنه ؟! اینم از مشکلات PSN هستش یا مشکل چیز دیگه ای ؟

دوستان کسی نبود کمک کنه ؟ مشکل من همون طور که گفتم سر انتقال و نصب دیتا نیست بلکه مشکلم سر دانلود فایل هستش و هنوزم درست نشده همون اول که لینک فایل رو از نرم افزار میگیرم میشه دانلود کرد ولی به شکل عجیبی بعد یه مدت دیگه نمیشه دانلود کرد و همون اروری که گذاشتم IDM میده، کسی میتونه بگه مشکل از چیه ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
سلام دوست عزیز
شما بعد از اینکه هفت گی اولیه رو ریخت بزار نرم افزار وصل باشه و کنسول روشن
چون مقدار زیادی از فایل پشت پرده انتقال داده میشه.
شما میتونی با زدن option روی ایک.ن بازی و بعد information ببینی چقدر انتقال داده.
هر وقت complete شد میتونی نرم افزار رو قطع کنی.

همينكارو ميكنم مثلا ديشب يازه گيگ انتقال داد اما همونجورى وايساد و ديگه انتقال انگار نميده

kaveh-slayer

کاربر سایت
Aug 23, 2011
54
نام
کاوه
من gta v رو پیش خرید کردم ولی هر کاری میکنم رو 1.43 گیگ گیر میکنه.آپدیت هم که میریزم تا 2.51 میره.بعدش کامل گیر میکنه و ادامه نمیده.حتی وقتی به pc هم وصلش میکنم از بازی خارج میشه و این اررو رو میده an error has eoccurred
بدون اینکه آپدیت هم بریزم انتقال دادم نشد

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
من gta v رو پیش خرید کردم ولی هر کاری میکنم رو 1.43 گیگ گیر میکنه.آپدیت هم که میریزم تا 2.51 میره.بعدش کامل گیر میکنه و ادامه نمیده.حتی وقتی به pc هم وصلش میکنم از بازی خارج میشه و این اررو رو میده an error has eoccurred
بدون اینکه آپدیت هم بریزم انتقال دادم نشد
سلام .
این کارو کردی ؟
مشکل 4 (رایج ترین مشکل) : وقتی دارم فایل هارو به PS4 انتقال میدم برای مثال انتقال بازی رو 6.7 GB متوقف میشه و دیگه جلو نمیره

جواب : کلا برنامه PSX رو ببندید و PS4 به صورت عادی به اینترنت وصل کنید (بدون وارد کردن پ-روکسی)
بعد یه دور PS4 خاموش و روشن کنید بزارید بازی چند مگ از اینترنت دانلود کنه
مثلا وقتی حجم دانلود شده از 6.7 GB شد 6.9 GB
دوباره تو PS4 تنظیمات مربوط به PSX (پ-روسکی) رو انجام بدید و برنامه PSX رو اجرا و آماده به کار کنید
مجدد PS4 یه دور خاموش و روشن کنید و می بینید که انتقال فایل دوباره از سر گرفته میشه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
وقتی برنامه رو اجرا میکنم و روی اون دکمه با پیکان سبز کلیک میکنم این اررور رو میده
81768833024027797048.png

چینی هم نوشته نمیدونم چیه کسی هست بدونه مشکلش چیه!؟
ویندوز هم 8 هست

SM_DARKSIREN

کاربر سایت
Oct 28, 2014
58
وقتی برنامه رو اجرا میکنم و روی اون دکمه با پیکان سبز کلیک میکنم این اررور رو میده
81768833024027797048.png

چینی هم نوشته نمیدونم چیه کسی هست بدونه مشکلش چیه!؟
ویندوز هم 8 هست

زبان از طریق اموزش به انگلیسی تغییر بده

این ارور برای این هست که این برنامه 2 بار باز شده که میتونی از کنار ساعت در نوار پایین ویندزو چک کنی

یا یه برنامه دیگه شبیه به کارکرد این برنامه باز هست به عنوان مثال B4Y Life

اگر چنین نبود بعد از انگلیسی کردن زبان ارور دوباره قرار بده

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
زبان از طریق اموزش به انگلیسی تغییر بده

این ارور برای این هست که این برنامه 2 بار باز شده که میتونی از کنار ساعت در نوار پایین ویندزو چک کنی

یا یه برنامه دیگه شبیه به کارکرد این برنامه باز هست به عنوان مثال B4Y Life

اگر چنین نبود بعد از انگلیسی کردن زبان ارور دوباره قرار بده

زبانشو عوض کردم الان اررور ای پی میده
33987552352098044110.png

آخرین ویرایش:

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
دوستان من یه چیزو نفهمیدم من الان 22 گیگ میخوام دانلود کنم پارت اولش 1.0 چهار گیگ بود چه کار کنم پارت های دیگه رو دانلود کنم؟راهنما رو خوندم ولی خوب متوجه نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر