PSX Link Creator

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان

امروز به فکرم رسید بشینم ابن برنامه رو بنویسم
شما حجم بازیو (به GB) + لینک دانلود بازیو (همون که با برنامه PSX DOWNLOAD HELPER بدست آوردیدو) به برنامه میدید
و خود برنامه براتون محاسبه میکنه بازی چندتا لینک میشه و اونارو واستون آماده میکنه

نمای کلی از برنامه

fesibn81ue0lnwml5tia.jpg

آموزش برنامه

1) در اولین مرحله شما باید حجم بازیو رو که می خواید دانلود کنید داشته باشید ( راحت ترین روش اینه برید به Store و حجم بازیو بدست بیارید )

2) بعد از بدست آوردن حجم بازی حالا لازمه که با برنامه PSX DOWNLOAD HELPER لینک دانلود بازی مورد نظرتونو بدست بیارید

3) حالا با داشتن حجم و لینک دانلود بازی کارو با برنامه PSX Link Creator شروع میکنیم

4) حجم بازیو به گیگابات در این قسمت وارد کنید (دقیقا همونی که تو Store می بینیدو وارد کنید)
4kq0m6mwi565y4ftcbbt.jpg

5) اگر قبل از اجرای برنامه لینک دانلود بازیو از PSX Download Helper کپی کرده باشید با اجرای برنامه به صورت اتوماتیک لینک به برنامه داده میشه
در غیر این صورت با زدن Paste می تونید اونو به برنامه بدید
w8pq972jhai1q98nq2vc.jpg

6) اگه لینک دانلود مشکلی نداشته باشه و حجم بازیم وارد کرده باشید چراغ قرمز که تو تصویر زیر می بینید به چراغ سبز تبدیل میشه و معنیش اینه که همه چیز OK هست
با زدن Get Link می تونید بقیه لینکای دانلود بازیو بسازید
f3yicxnzmmimb271yjmd.jpg

7) در این قسمت می تونید تعداد لینک های دانلود رو مشاهده کنید
bi82xsc7f0adczzqluqj.jpg

8) برای Copy کردن لینک های دانلود به صورت تکی بايد از
ny9m66uj86tumgki1z9e.jpg

copy استفاده کنید
اگه قصد دارید همه ی لینکای دانلود رو به صورت یکجا کپی کنید
(برای استفاده در IDM)
باید از
h68w3ileokm2nj0gv69n.jpg

استفاده کنید

9) در صورت تمایل با استفاده از
8vbb6s0cbgr1s9zmk4mb.jpg

می تونید همه ی لینکای دانلود رو به صورت یک فایل txt با نام PSX-Download-List در درایو C ذخیره کنید

10) برای اضافه کردن گروهی لینکای دانلود به برنامه
Internet Download Manager

باید از این گزینه استفاده کنید
7cxmlmaguy65krqrooyt.jpg

11) پایان

دوستان توجه داشته باشن برنامه واسه دانلود فایلای Update و Demo بازیا فعلا بهینه نشده ***
انشا.. در آینده اضافه میشه

(معمولا فایلای Update و Demo به صورت تک پارتن)

>> لینک دانلود برنامه <<

PSX Link Creator V3

آخرین ویرایش:

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
نیازی به این کار نیست
آخرین نسخه B4Y life که کنسل شد خودش تمامی لینک های بازی رو به شما می داد
روش کار هم خیلی سادست ، شما وقتی توی لینک ات _0 داره خیلی راحت می تونی توی یک loop این 0 رو بندازی هر بار یکی بهش اضافه کنی چک کنی ببینی آیا لینک اه موجوده یا نه ، هرجا که دیگه موجود نبود از loop بیای بیرون

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
نیازی به این کار نیست
آخرین نسخه B4Y life که کنسل شد خودش تمامی لینک های بازی رو به شما می داد
روش کار هم خیلی سادست ، شما وقتی توی لینک ات _0 داره خیلی راحت می تونی توی یک loop این 0 رو بندازی هر بار یکی بهش اضافه کنی چک کنی ببینی آیا لینک اه موجوده یا نه ، هرجا که دیگه موجود نبود از loop بیای بیرون
شما به بزرگی خودت ببخش ;)
دیگه از این کارا نمی کنم
بلاخره این چیزی بود که واسه دل خودم نوشتم گفتم بزارم اینجا شاید به درد دوستان بخوره .
بازم از شما معذرت می خوام .

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
شما به بزرگی خودت ببخش ;)
دیگه از این کارا نمی کنم
بلاخره این چیزی بود که واسه دل خودم نوشتم گفتم بزارم اینجا شاید به درد دوستان بخوره .
بازم از شما معذرت می خوام .

شما منظور من رو بد متوجه شدی
منظور نه این که برنامه به درد نمی خوره

منظور اینه که نیازی به دادن حجم نیست ، شما برنامه رو طوری بزار که فقط لینک دانلود رو بگیره بندازه توی حلقه چکش کنه ، به طور خودکار لینک ها در بیاد دیگه لازم نباشه طرف حجم هم وارد کنه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
5) اون لینکی که به وسیله برنامه PSX DOWNLOAD HELPER رو بدست آوردید Copy کنید و با زدن Paste اونو به برنامه بدید
من لینکو گرفتم ! ولی هر چقدر paste رو میزنم میگه paste correct link :d

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
من لینکو گرفتم ! ولی هر چقدر paste رو میزنم میگه paste correct link :d
سلام .
ممنونم كه برنامرو تست كرديد :d
دقت كنيد حتما بايد لينك 0 رو به برنامه بديد تا قبول كنه (اولين لينكى كه psx download helper بهتون ميده ) اگه به جز اون باشه اين پيغام ميده .
نتيجرو اعلام كنيد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر