دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

SWEDEN

کاربر سایت
Dec 9, 2014
9
نام
نیما ارشادی
سلام و ممنون از بابت این تاپیک خوب...
من یه مشکل دارم و اون سرعت دانلود لینک ها هست... برای اولین بار امروز از این طریق قصد کردم بازی Assassian's Creed Unity رو دانلود کنم.... اما سرعت دانلود بیم 60 تا 110 شدیدا در نوسانه و این در حالیکه سرعت دانلود معمول من بین 140 تا 170 هست... آیا این دلیل خاصی داره؟ یعنی سرور های سونی مشکل دارن؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام و ممنون از بابت این تاپیک خوب...
من یه مشکل دارم و اون سرعت دانلود لینک ها هست... برای اولین بار امروز از این طریق قصد کردم بازی Assassian's Creed Unity رو دانلود کنم.... اما سرعت دانلود بیم 60 تا 110 شدیدا در نوسانه و این در حالیکه سرعت دانلود معمول من بین 140 تا 170 هست... آیا این دلیل خاصی داره؟ یعنی سرور های سونی مشکل دارن؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟
سلام. دوست عزیز من این کار رو کردم سرعتم خیلی رفت بالا:

ابتدای ادرس لینک رو از مقدار زیر:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2/
به مقدار زیر تغییر بدین:
http://ic.05a1c06f.15211b.gs2.sonyco...llnwd.net/gs2/

SWEDEN

کاربر سایت
Dec 9, 2014
9
نام
نیما ارشادی
سلام. دوست عزیز من این کار رو کردم سرعتم خیلی رفت بالا:

ابتدای ادرس لینک رو از مقدار زیر:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2/
به مقدار زیر تغییر بدین:
http://ic.05a1c06f.15211b.gs2.sonyco...llnwd.net/gs2/

ممنون دوست عزیز به خاطر راهکارت.... من لینک های دوم رو داشتم و برعکس شما با لینک های اول جا به جا کردم... تفریبا درست شد.... فقط دوستان یه موردی اینکه من میترسم از این که دانلود 40 گیگا بایتیم تموم شه اما بعد انتقال پیدا نکنه به داخل ps4 ... شما عزیزان تونستید انتقال بدید؟ و اینکه من وقتی اون برنامه PSX downloader رو باز میکنم بیش از یه مورد از اون لینک ها نمایش میده!!! در حالی که چیزی چز بازی اصلی و فایل آپدیتش رو برای دانلود تو ps4 ندارم... اما 4 یا 5 مورد نمایش داده میشه.... این دلیلش چیه؟

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
ممنون دوست عزیز به خاطر راهکارت.... من لینک های دوم رو داشتم و برعکس شما با لینک های اول جا به جا کردم... تفریبا درست شد.... فقط دوستان یه موردی اینکه من میترسم از این که دانلود 40 گیگا بایتیم تموم شه اما بعد انتقال پیدا نکنه به داخل ps4 ... شما عزیزان تونستید انتقال بدید؟ و اینکه من وقتی اون برنامه PSX downloader رو باز میکنم بیش از یه مورد از اون لینک ها نمایش میده!!! در حالی که چیزی چز بازی اصلی و فایل آپدیتش رو برای دانلود تو ps4 ندارم... اما 4 یا 5 مورد نمایش داده میشه.... این دلیلش چیه؟

سلام. اینکه چند تا لینک دانلود میاد بخاطر این هست که سونی مثل بقیه شرکتهای بزرگ مخصوص دانلود در دنیا چند تا سرور دانلود داره. به همشون درخواست دانلود میده اونی که سریعتر باشه از همون میگیره و عملا از اون لینک هایی که میبینید فقط یکیش در حال دانلود هست. مثلا دو تا لینکی که بالا دادم اولیش تو لوکزامبورگ هست و دومیش تو ایتالیا. حالا ps4 به دوتاش درخواست دانلود میده و هرکدوم سرعت دانلود بیشتر بود از همون میگیره و یکی دیگه رو غیر فعال میکنه.
در مورد سوال دیگتون هم من راحت انتقال دادم شاید بیش از پنج تا بازی و اپدیتاش. در ضمن استفاده از psxdownloader روش راحت تری بوده برا من، چون چند بار با کنسول دانلود کردم وسط کار قطع شد رفت از اول(کلی از حجمم حروم شد)، ولی اینجوری یک بار هم به مشکل برنخوردم.

آخرین ویرایش:

SWEDEN

کاربر سایت
Dec 9, 2014
9
نام
نیما ارشادی
سلام. اینکه چند تا لینک دانلود میاد بخاطر این هست که سونی مثل بقیه شرکتهای بزرگ مخصوص دانلود در دنیا چند تا سرور دانلود داره. به همشون درخواست دانلود میده اونی که سریعتر باشه از همون میگیره و عملا از اون لینک هایی که میبینید فقط یکیش در حال دانلود هست. مثلا دو تا لینکی که بالا دادم اولیش تو لوکزامبورگ هست و دومیش تو ایتالیا. حالا ps4 به دوتاش درخواست دانلود میده و هرکدوم سرعت دانلود بیشتر بود از همون میگیره و یکی دیگه رو غیر فعال میکنه.
در مورد سوال دیگتون هم من راحت انتقال دادم شاید بیش از پنج تا بازی و اپدیتاش. در ضمن استفاده از psxdownloader روش راحت تری بوده برا من، چون چند بار با کنسول دانلود کردم وسط کار قطع شد رفت از اول(کلی از حجمم حروم شد)، ولی اینجوری یک بار هم به مشکل برنخوردم.

بازم ممنونم که پاسخ دادی... اطلاعاتم بیشتر شد و تقریبا... راستش من هر چند ساعت با برنامه ی IDM این دو لینک رو با هم عوض میکنم تا حداکثر سرعت رو به دست بیارم.... آیا این کار که خللی یا مشکلی بوجود نمیاره؟ و اون موردی که عرض کردم که چند لینک برنامه نشون میده به این علت بود که... چند گزینه کپی (مورد 2 تو شکل توضیحات) و چند گزینه شماره سه و جود داره.... دقیقا باید برای انتقال فایل ها کدوم گزینهی 3 رو بزنم؟
و مورد آخر اینکه من قبل از اینکه بیام و با این برنامه بازی 40 گیگی رو دانلود کنم حدود 700 مگ از بازی رو از طریق خود PS4 گرفتم و بعد همینطوری pause ش کردم... برای انتقال که مشکلی بوجود نمیاد...
عذر میخوام به خاطر سوالات زیادم....

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
بازم ممنونم که پاسخ دادی... اطلاعاتم بیشتر شد و تقریبا... راستش من هر چند ساعت با برنامه ی IDM این دو لینک رو با هم عوض میکنم تا حداکثر سرعت رو به دست بیارم.... آیا این کار که خللی یا مشکلی بوجود نمیاره؟ و اون موردی که عرض کردم که چند لینک برنامه نشون میده به این علت بود که... چند گزینه کپی (مورد 2 تو شکل توضیحات) و چند گزینه شماره سه و جود داره.... دقیقا باید برای انتقال فایل ها کدوم گزینهی 3 رو بزنم؟
و مورد آخر اینکه من قبل از اینکه بیام و با این برنامه بازی 40 گیگی رو دانلود کنم حدود 700 مگ از بازی رو از طریق خود PS4 گرفتم و بعد همینطوری pause ش کردم... برای انتقال که مشکلی بوجود نمیاد...
عذر میخوام به خاطر سوالات زیادم....
در مورد سوال اولتون مشکلی پیش نمیاد خودمم هم قبلا این کارو کردم ok بوده.
در مورد دومی هم هر کدوم که اسم فایلشون با فایل شما یکی بود بزنید فرقی نمیکنه (تو برنامه psx با موس برید روی لینک اسم فایلو میزنه)،سرعت از همون که شما زدید ماگزیمم میشه و همون رو میگیره. اون مورد هم که پاوس کردید اشکالی نداره ادامه میده از دنبالش. کلا فایلو که داشته باشید هر اتفاقی بیوفته میتونید همه کارها رو از اول انجام بدید:).موفق باشید.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
من با وای فای فایل رو انتقال میدم وسط انتقال ارتباط قطع میشه چرا؟
فقط یه چیزی وقتی یه بار فایل رو براش معرفی کنم دیگه لازم نیست بقیه رو معرفی کنم ؟
++++++++++++
حل شد

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا من یه بازی 22 گیگی دادم دان شه همه لینکارو هم گرفتم ریختم تو یه فولدر و تو سیتینگ برنامه هم ردیف کردم ولی وقتی دانلودو تو کنسول میزنم 4 گیگ میاد چجوری ؟ 4 گیگ هم که منتقل میشه میزنه نصب شد ولی بازی 22 گیگه از کجا باید بفهمم کی دانلود کامل تموم میشه ؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
اقا من یه بازی 22 گیگی دادم دان شه همه لینکارو هم گرفتم ریختم تو یه فولدر و تو سیتینگ برنامه هم ردیف کردم ولی وقتی دانلودو تو کنسول میزنم 4 گیگ میاد چجوری ؟ 4 گیگ هم که منتقل میشه میزنه نصب شد ولی بازی 22 گیگه از کجا باید بفهمم کی دانلود کامل تموم میشه ؟
روى icon بازى option بزن بعد information

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان من میخوام آپدیت درایوکلوب رو انتقال بدم ps4 همه کارهارو هم انجام دادم ولی وقتی ادامه دانلود رو میزنم هی ارور میده یکم دانلود میکنه دوباره و باز ارور میده
راه حلی نیست؟؟؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا این 14 گیگ که تموم شد زد complete شد ولی حجم بالاش زده 22 گیگ download statue هم زده کامل شد چجوریه یعنی تموم شده ؟ دیگه مودم هم چراغ وای فایش روشن خاموش نمیشه رو برنامه هم هر 5 تا لینک امد و جایگزین شد اتومات ولی تعجبم چرا 14 گیگ زده بود تو کنسول ؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر