دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
دوستان لطفا جواب سوال دوستمون رو بدین راجع به اینفیموس فرست لایت چون سوال منم هست.
مال من 4 گیگ دانلود کرده و انتقالم نمیده.نمیدونم چیکار کنم؟

سلام.علت این که میبینید تو psx برای یک فایل چند تا محل دانلود میاد این هست که سونی چند تا سرور تو چند جای مختلف تو دنیا داره، برای همه اونها درخواست میفرسته هر کدوم سرعتش بیشتر بود از اون میگیره. حالا اگر شما فایل رو جداگانه دانلود کردید تو هرکدوم از محل های دانلود وارد کنید چون سرعت ماگزیمم میشه از همون میگیره. برای اینکه بدونید تو کدوم باید وارد کنید با موس روی محل قرار دادن لینک برید اسم فایل مورد نظر رو میزنه، بعد همون فایل رو وارد کنید.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
سلام.علت این که میبینید تو psx برای یک فایل چند تا محل دانلود میاد این هست که سونی چند تا سرور تو چند جای مختلف تو دنیا داره، برای همه اونها درخواست میفرسته هر کدوم سرعتش بیشتر بود از اون میگیره. حالا اگر شما فایل رو جداگانه دانلود کردید تو هرکدوم از محل های دانلود وارد کنید چون سرعت ماگزیمم میشه از همون میگیره. برای اینکه بدونید تو کدوم باید وارد کنید با موس روی محل قرار دادن لینک برید اسم فایل مورد نظر رو میزنه، بعد همون فایل رو وارد کنید.

دوست عزیز چه ربطی داره!کلا واسه هر ریجنی یک لینک داره!خواهشن اینطوری نگید!کجا میگرده و.....مگه خوردنیه بگرده پیدا نکنه بره جای دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
دوست عزیز چه ربطی داره!کلا واسه هر ریجنی یک لینک داره!خواهشن اینطوری نگید!کجا میگرده و.....مگه خوردنیه بگرده پیدا نکنه بره جای دیگه

برادر من برای هر ریجنی چند تا لینک دانلود هست ، برای مثال نمونش رو من اینجا اوردم:
http://forum.bazicenter.com/thread91578/page42/

تمام سایتهای دانلود دنیا تو چند نقطه از جهان سرور دارن تا با بیشترین سرعت به مردم خدمات بدن. برای سونی هم تو تمام سرورهاش فایلهای دانلود برای تمام ریجن ها وجود داره. ممنون

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
برادر من برای هر ریجنی چند تا لینک دانلود هست ، برای مثال نمونش رو من اینجا اوردم:
http://forum.bazicenter.com/thread91578/page42/

تمام سایتهای دانلود دنیا تو چند نقطه از جهان سرور دارن تا با بیشترین سرعت به مردم خدمات بدن. برای سونی هم تو تمام سرورهاش فایلهای دانلود برای تمام ریجن ها وجود داره. ممنون

دوست عزیز الان شما مثلا از بازی child of light استور jp لینک دیگه ای داری؟؟؟؟خوب یکم این حرفتون غیر منطقیه!هر ریجین یک لینک داره تا به حال هم ندیدم واسه کسی تغیر کنه
مگه این که کسی اون رو جای دیگه اپلود کرده باشه!وگر نه لینهای بازیها ۱ دونه هست و واسه هر ریجن متفاوته!ندیدم یکی با یک لینک بگیره یکی دیگه از لینک دیگه!
لطفا اطاع اندارید بقیه رو گمراه نکنید

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
دوست عزیز الان شما مثلا از بازی child of light استور jp لینک دیگه ای داری؟؟؟؟خوب یکم این حرفتون غیر منطقیه!هر ریجین یک لینک داره تا به حال هم ندیدم واسه کسی تغیر کنه
مگه این که کسی اون رو جای دیگه اپلود کرده باشه!وگر نه لینهای بازیها ۱ دونه هست و واسه هر ریجن متفاوته!ندیدم یکی با یک لینک بگیره یکی دیگه از لینک دیگه!
لطفا اطاع اندارید بقیه رو گمراه نکنید

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...420f49e61169b5c1d0d4e8a6e31e313653e8e8aab7b5b

http://ic.05a1c06f.15211b.gs2.sonyc...420f49e61169b5c1d0d4e8a6e31e313653e8e8aab7b5b

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوستان لطفا جواب سوال دوستمون رو بدین راجع به اینفیموس فرست لایت چون سوال منم هست.
مال من 4 گیگ دانلود کرده و انتقالم نمیده.نمیدونم چیکار کنم؟
دوست عزیز مشکل شما باید این باشه
اول چک کنید ریجن بازی که مجانی شده با لینکی گذاشتن یکی باشه
الان infamus first light برای us مجانی شده که میتونید با اکانت فری ۱۴ روزه brazil هم نصب کنید
لینک هم که دوستان
ذاشتن باید مربوط به همون ریجن باشه
جز این مشکلتون تو انتقال فایله یا فایل داونلودیتون ایراد داره

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان نمی شه این پارت های دانلود کم تر از 4 گیگ بشن ؟ مثلا 2 گیگ 2 گیگ !

بعد یه چیزی ! چه قدر نوسان داره این لینک های دانلود . من از تو خود کنسول لینک ها رو گرفتم و از psx برداشتم و گذاشتم رو دانلود . ولی سرعت خیلی نوسان داره .

اینفیموس رو دارم میگیرم . واسه خود سرورهای سونی هست ؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان نمی شه این پارت های دانلود کم تر از 4 گیگ بشن ؟ مثلا 2 گیگ 2 گیگ !

بعد یه چیزی ! چه قدر نوسان داره این لینک های دانلود . من از تو خود کنسول لینک ها رو گرفتم و از psx برداشتم و گذاشتم رو دانلود . ولی سرعت خیلی نوسان داره .

اینفیموس رو دارم میگیرم . واسه خود سرورهای سونی هست ؟
نه برنامه اینطور برنامه ریزی شده.بعضی وقتا داره نوسان، معلومه که از سونیه.

Cr0w

کاربر سایت
Aug 31, 2014
18
اما این دوستمون Moha میگن انجام دادن ؟ خب تو همین PSX چطوری میشه انجامش داد ؟ اخه چیزی در مورد انتقال دیتا به کنسول ننوشته فقط برای دریافت لینک دانلود هست

من فایل هارو کس دیگه برام دانلود کرد کپی کردمش تو کامپیوتر

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
اما این دوستمون Moha میگن انجام دادن ؟ خب تو همین PSX چطوری میشه انجامش داد ؟ اخه چیزی در مورد انتقال دیتا به کنسول ننوشته فقط برای دریافت لینک دانلود هست

من فایل هارو کس دیگه برام دانلود کرد کپی کردمش تو کامپیوتر

دوست عزیز به نظرم اگه با خود کنسول بزنید داونلود شه براتون بهتره
یک چیز دیگه هم اگه نصب نمیشه صدرصد از فایل داونلودی هستش و احتمالا موقع داونلودقطع و وصل شد و این مشکل پیش میاد

اگه برنامه رو اوکی کنید و نت هم شیر شده باشه لینک تو برنامه نشن داده میشه
یک چیزی هم یادم اومد بگم اگه با این برنامه به پی اس ۴ وصل باشی و بزنید داوننلود سرعت داونلودتون شدید بالا میرخ رو دستگاه
تست کردم شخصا

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام بر دوستان عزیز .
میخواستم از دوستان خواهش کنم ، حجم دانلود اولیه ی بازی هائی رو که دارن بنویسن . اینکه هر بازی برای آنلاین بازی کردن چه حجمی باید دانلود کنه . ممنونم .

Cr0w

کاربر سایت
Aug 31, 2014
18
اخوی من دادم با اینترنت با پهنای 30 مگ برام دانلود کردند ، اینترنت مخابرات نبوده هین دانلود قطع وصل بشه :D الان مشکل من اینه چطوری انتقال بدم . کیلوبایتی حتی جا به جا نشده برای دانلود

تشکر بابت راهنمایی که کردین

یکی یک زحمت بکشه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

من Hotspot رو روی لپتاپم میزنم و یک وای فای پروتایبل روی کنسولم نمایان میشه
اما وصل که میشم بهش وصلم میشه برای مدتی اینترنت داره ولی بعد از چند دقیقه دوباره قطع میشه

و سرعتشم افتضاح هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر