خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان پروژکتور برای ps4 چطوره؟
از جایی پرسیدم میگه full hd هست و برای من که اسلیم دارم مناسبه کیفیتش چقدر با تلویزیون یا مانیتور فرق داره‌؟؟؟؟؟؟؟؟
پروژکتور فقط 4K و نسل های جدیدش خوبه که بسیار گرونه حتی از تلویزیون هم یک جورایی گرون تر در میاد خود پروژکتور به کنار پرده ی با کیفیتش بسیار بسیار گرون هست و خودش قیمت یک تلویزیون در میاد
بیشتر برای کسانی استفاده میشه که دنبال حمل نقل آسان و کمبود فضا برای قراردادن تلویزیون هستن

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
پروژکتور فقط 4K و نسل های جدیدش خوبه که بسیار گرونه حتی از تلویزیون هم یک جورایی گرون تر در میاد خود پروژکتور به کنار پرده ی با کیفیتش بسیار بسیار گرون هست و خودش قیمت یک تلویزیون در میاد
بیشتر برای کسانی استفاده میشه که دنبال حمل نقل آسان و کمبود فضا برای قراردادن تلویزیون هستن
نه این full hd قیمتش خیلی خیلی با tv فرق داره

• Like
Reactions: dooste.man83

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
نه این full hd قیمتش خیلی خیلی با tv فرق داره

مشکل اغلب پروجکتورها روشنایی و عمق رنگ مشکی خیلی کمترشون نسبت به تلویزیونه. اغلب هم دامنه رنگی کمتری دارن ولی برای بازیهای دورهمی مثل فیفا باحالن.

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
دوستان عزیز من قصد خرید ۵۵ اینچ ru7100سامسونگ دارم جایی که میخوام بگیرم میگه ۷۲۰۰ داره با کنترل جادویی! وقتی گفتم من ۷۱۰۰ میخوام اینو جواب داد
داداش ۷۲۰۰ همون ۷۱۰۰ هست فقط با کنترل جادویی
دوستان دقیقا ۷۲۰۰ همون ۷۱۰۰ هست بدرد بخور هست اگه اوکیه فردا سفارش بدم ؟
راستی قیمتم ۱۲۹۰۰ بعلاوه ششصد هزینه پست

• Wow
Reactions: IMANOKA

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
مشکل اغلب پروجکتورها روشنایی و عمق رنگ مشکی خیلی کمترشون نسبت به تلویزیونه. اغلب هم دامنه رنگی کمتری دارن ولی برای بازیهای دورهمی مثل فیفا باحالن.
نه فیفا باز نیستم و کیفیت واسم مهمه بزارید اینطوری بگم
پروژکتور full hd بهتره یا مانیتور hd قدیمی؟!

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دوستان بین q60r و q60t از لحاظ کیفیت تصویر کدوم بهتر عمل می کنه؟ و اینکه آیا مثل q70 مشکل پرش تصویر دارن تو حرکات سریع؟

طبق بررسی Rtings سری t مشکی یکنواخت تری داره و سری r زمان پاسخ کمتر. تو بقیه موارد هم کم و بیش شبیه همن.
q70 هم مشکل پرش تصویر نداره اصلاً. در کل تلویزیون بهتریه نسبت به q60.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
اگر یک تلویزیون کامل می خوایید که هم کیفیت OLED و هم طول عمر LED داشته باشه بدون مشکلاتی که OLED ها دارند مثل burn in و image retention و... می تونید یکسال صبر کنید تا تلویزیون های QD OLED که ترکیب OLED و LED هستند به بازار بیان.

سال آینده TCL این نوع از تلویزیون هارو روانه بازار می کنه اما احتمالا سامسونگ و سونی و الجی هم از این قافله عقب نخواهند موند:

Report: TCL planning to unveil a QD-OLED TV next year

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,196
دوستان یک نکته در مورد نبود پورت optical در ps5 و رفع این مشکل از طریق پورت اپتیکال tv خدمتتان عرض کنم.
من هیچ وقت از از درگاه اپتیکال tv صدا نمیگرفتم ومستقیما از امپلی فایر به کنسول وصلش میکردم.ولی امروز یک امتحانی کردم و اپتیکال رو از امپلی فایر به TV وصل کردم.هم دالبی و هم dts پخش کرد.البته نمیدونم به tv هم ربط داره پخش این فرمت ها یا خیر.!!!!
نکته:حتما از تنظیمات صدای کنسول گزینه خروجی صدای hdmi رو انتخاب کنید نه optical و حتما از بین فرمت های صدا یا دالبی رو انتخاب کنید یا dts بسته به بازی . اگر lpcm رو انتخاب کنید صدای دو کاناله خام پخش میکنه که قطعا به درد نمیخوره..
هر چند اگر مستقیما از خود کنسول به پخش کننده صدا یا آمپلی فایر وصلش میکردیم بسیار بهتر بود.این نکات رو گفتم شاید در آینده به درد کسی بخوره.

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
ولی امروز یک امتحانی کردم و اپتیکال رو از امپلی فایر به TV وصل کردم.هم دالبی و هم dts پخش کرد.البته نمیدونم به tv هم ربط داره پخش این فرمت ها یا خیر.!!!!
بله صد در صد به tv ربط داره که DD یا DTS رو ساپورت کنه. اما معمولا tv های هوشمند متعلق به برند های معروف بعد از ۲۰۱۵ همه پشتیبانی میکنن.
بخوای منطقی فکر کنی دیگه پورت SPDIF منسوخ شده و حکم سه فیش های قدیم رو داره. الان HDMI خیلی بهتر صداهای DD, DTS, DTS HD-MA و یا حتی TrueHD Atmos رو هندل میکنه
بیشتر سیستم های صوتی جدید و حتی tv ها هم به پورت ARC مجهز هستن و این کارو خیلی راحت تر میکنه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بله صد در صد به tv ربط داره که DD یا DTS رو ساپورت کنه. اما معمولا tv های هوشمند متعلق به برند های معروف بعد از ۲۰۱۵ همه پشتیبانی میکنن.
بخوای منطقی فکر کنی دیگه پورت SPDIF منسوخ شده و حکم سه فیش های قدیم رو داره. الان HDMI خیلی بهتر صداهای DD, DTS, DTS HD-MA و یا حتی TrueHD Atmos رو هندل میکنه
بیشتر سیستم های صوتی جدید و حتی tv ها هم به پورت ARC مجهز هستن و این کارو خیلی راحت تر میکنه
3 راه برای انتقال صدا داریم
کابل اپتیکال : کیفیت صدایی که شما از پورت اپتیکالتون میگیرید کاملا به کابلتون بستگی داره که بتونه دیتا رو توسط یک منبع نوری داخل کابل حرکت بده وقتی کابلتون عالی نباشه یا متراژ اون زیاد باشه نور عبوری ضعیف میشه و در نتیجه کیفیت دریافتی صداتون بسیار افت میکنه این مورد رو خودم دقیقا تست کردم
کابل کوآکسیال : چون جنس اش مسی هست پس یک مقدار اندگی نویز و اختلالات الکتریکی ممکنه داشته باشه
کابل HDMI : که از همه اش بهتر هست و میتونه صدا و تصویر رو هم همزمان منتقل کنه و محدودیت های کابل های بالا رو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر