خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
امروز قیمت گرفتم 55 اینچ
950g تو بازار 31-32
950g تو سایتا 26.5
Q70r تو بازار نبود
Q70r تو سایتا 27.5

یه مدل جی پلاس دیدم بد نبود 65 اینچ 4k حدود 10 تومن
یه مدل هم سری 8 ال جی نانو سل به اسم sm81 هم به چشمم خورد کیفیت خوبی داشت 17.7
با توجه به قیمتا واقعا موندم ارزش داره این همه پول بدم به اون دوتای بالا یا برم یه چیز معمولی بگیرم
برای گیم داستان فرق میکنه نمیتونی تلویزیون خوب نگیری !!! تفاوتش مثل این میمونه که کارت گرافیک ارزون چند سال پیش رو بخری یا کارت گرافیک جدید و گرون امسال رو
کیفیت بازی خودت ببین روش چقدر تفاوت میکنه ...
اگر برای دیدن فیلم و .. می خوای ارزش هزینه 30 میلیونی به هیچ عنوان نداره حتی همون برند های ایرانی هم کارت رو راه میندازه و من از نزدیک دیدم خیلی هم بد نیستن

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
دوستان برند های ایرانی برای گیم چطورن؟

قیمتای خیلی معقول تری دارند
مثلا جی پلاس 55 4k رو حدود 8 تومن و 65 4k رو حدود 10 تومن میشه خرید
فقط بدیش این هست هیچ اطلاعاتی یا بررسی ازشون موجود نیست

برای گیم داستان فرق میکنه نمیتونی تلویزیون خوب نگیری !!! تفاوتش مثل این میمونه که کارت گرافیک ارزون چند سال پیش رو بخری یا کارت گرافیک جدید و گرون امسال رو
کیفیت بازی خودت ببین روش چقدر تفاوت میکنه ...
اگر برای دیدن فیلم و .. می خوای ارزش هزینه 30 میلیونی به هیچ عنوان نداره
برای گیم من یه مانیتور دارم
ولی بعضی بازی ها واقعا رو مانیتور کوچیک نمیشه بازی کرد مثل Tlou part2 یا فیفا
برا همین یه TV میخوام
حالا موندم برای همچین بازی هایی لازمه 950g بگیری یا یه سری 7 سامسونگ هم پاسخگو هست

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
قیمتای خیلی معقول تری دارند
مثلا جی پلاس 55 4k رو حدود 8 تومن و 65 4k رو حدود 10 تومن میشه خرید
فقط بدیش این هست هیچ اطلاعاتی یا بررسی ازشون موجود نیست
نه 4k به کارم نمیاد اسلیم دارم

چون خودم مانیتور ایسوس قدیمی دارم بعد گفتم که یا همونو استفاده کنم یا یه ایرانی بگیرم

• Like
Reactions: ahmadmdp

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
برای گیم من یه مانیتور دارم
ولی بعضی بازی ها واقعا رو مانیتور کوچیک نمیشه بازی کرد مثل Tlou part2 یا فیفا
برا همین یه TV میخوام
حالا موندم برای همچین بازی هایی لازمه 950g بگیری یا یه سری 7 سامسونگ هم پاسخگو هست
بنظرم اگر همه بازی های رو روی تلویزیون بازی میکنی و فیلم و ... هم نگاه میکنی ارزش داره اینقدر هزینه کنی ولی واسه دو سه تا بازی من شخصا همچین پولی نمیدادم

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
از نظر من خرید تلویزیون 55 اینچ بالای 20 میلیون توجیه نداره
یک کارمند یکسال باید کار کنه و هیچی خرج نکنه که 31 میلیون پول بتونه جمع کنه
در حدود 9 ماه قیمت تلویزیون 2 برابر شده !!!
برادر این چه جور راهنمایی داری به دوستمون میدی؟یعنی چی؟ یعنی تلویزیون فقط ارزش نداره ؟یعنی تلویزیونی که با دلار 12 تومن 15 تومن بود الان که دلار شده 25 تومن اون تلویزیونم شده 30 تومن یهو توجیه نداره خریدش؟ یعنی فقط تلویزیون دوبرابر شده؟ بعد چرا 20 تومن؟ تا 20 تومن ارزش داره بعد دیگه نداره؟ بعد کی گفته کارمند اینقدری که شما میگی میگیره؟ کارمند نمیتونه تو دو ماه کار کنه 30 تومن بگیره؟؟
عجب!!!!!! بسیار اموختم ...

امروز قیمت گرفتم 55 اینچ
950g تو بازار 31-32
950g تو سایتا 26.5
Q70r تو بازار نبود
Q70r تو سایتا 27.5

یه مدل جی پلاس دیدم بد نبود 65 اینچ 4k حدود 10 تومن
یه مدل هم سری 8 ال جی نانو سل به اسم sm81 هم به چشمم خورد کیفیت خوبی داشت 17.7
با توجه به قیمتا واقعا موندم ارزش داره این همه پول بدم به اون دوتای بالا یا برم یه چیز معمولی بگیرم

دوست عزیز شما دو تا فکتور در نظر بگیر هزینه ای که میخوای صرف کنی و توقعت از یه تلویزیون و کیفیتش..اگرانتظارت از یه tv زیاد بالا نیست و گیم نمیخوای باهاش بزنی یا رنگ و hdr زیاد برات مهم نیستن همون 10 تومنیه هم شاید چوابگو باشه ولی یه موقع میشه الان 10 تومن میدی یه tv میگیری از اولشم با کیفیتشو امکاناتش کنار نمیای..همش چشت دنبال یه جنس بهتر است ..پس همین الان ماکزیمم مقداری که میتونی یه باره هزینه کن لذتشو ببر
به نظرم اگر با قیمت Q70r و 950g مشکلی نداری مطمینا بقیه اصلا گزینه هم حساب نمیشن.بین این دو تاهم طبق نظر کارشناسی Rtings مقداری Q70r بهتره.
انشالله خرید خوبی داشته باشی

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
برادر این چه جور راهنمایی داری به دوستمون میدی؟یعنی چی؟ یعنی تلویزیون فقط ارزش نداره ؟یعنی تلویزیونی که با دلار 12 تومن 15 تومن بود الان که دلار شده 25 تومن اون تلویزیونم شده 30 تومن یهو توجیه نداره خریدش؟ یعنی فقط تلویزیون دوبرابر شده؟ بعد چرا 20 تومن؟ تا 20 تومن ارزش داره بعد دیگه نداره؟ بعد کی گفته کارمند اینقدری که شما میگی میگیره؟ کارمند نمیتونه تو دو ماه کار کنه 30 تومن بگیره؟؟

دوست عزیز شما دو تا فکتور در نظر بگیر هزینه ای که میخوای صرف کنی و توقعت از یه تلویزیون و کیفیتش..اگرانتظارت از یه tv زیاد بالا نیست و گیم نمیخوای باهاش بزنی یا رنگ و hdr زیاد برات مهم نیستن همون 10 تومنیه هم شاید چوابگو باشه ولی یه موقع میشه الان 10 تومن میدی یه tv میگیری از اولشم با کیفیتشو امکاناتش کنار نمیای..همش چشت دنبال یه جنس بهتر است ..پس همین الان ماکزیمم مقداری که میتونی یه باره هزینه کن لذتشو ببر
به نظرم اگر با قیمت Q70r و 950g مشکلی نداری مطمینا بقیه اصلا گزینه هم حساب نمیشن.بین این دو تاهم طبق نظر کارشناسی Rtings مقداری Q70r بهتره.
انشالله خرید خوبی داشته باشی
مرسی داداش
حالا یه چیزی که هست برای آینده q70r hdmi 2.1 نداره
این قابلیت اونقدر مهم هست که به جاش یکم کیفیت تصویر رو بیاری پایین و Q70t یا sm9000 که hdmi 2.1 دارند بگیری؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
مباحثی که گفتم نظر شخصیم بود ممکنه نظر هر فرد با شخص دیگه متفاوت باشه
هرکسی باید بر اساس استفاده اش و کاربردش خرید کنه وگرنه همه میتونن برن بهترین جنس بازار رو بخرن و دیگه راهنمایی هم نمی خواد
قطع یقین من میدونم خیلی ها نمیتونن 30 میلیون پول تلویزیون بدن و در کنارش هم یک PS5 با قیمت مثلا 15 میلیونی هم داشته باشن توی همین بازی سنتر که جامعه گیمری هست یک نظرسنجی بزارید تا ببینید به 10 درصد هم نمیرسه کسانی که همچین هزینه ای کنن

آقا بحث تلویزیون رو ول کن من الان کارمندم ماهی 3 تومن دارم میگیرم تازه دوستم توی دفتر بیمه کار میکنه ماهی 2 تومن بهش میدن شما راهنمایی میکنی چجوری با کارمندی میتونم ماهی 15 میلیون درآمد داشته باشم ؟ البته از راه سالم نه زدن جیب مردم
اگر شما همچین کاری که گفتید برام جور کنید هر ماه بنده 10 تومنش رو برمیدارم 5 تومنش هم تقدیم شما میکنم . جدی عرض کردم

آخرین ویرایش:

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
مرسی داداش
حالا یه چیزی که هست برای آینده q70r hdmi 2.1 نداره
این قابلیت اونقدر مهم هست که به جاش یکم کیفیت تصویر رو بیاری پایین و Q70t یا sm9000 که hdmi 2.1 دارند بگیری؟
مطمینا اگر این قابلیت ها رو داشته باشه بهتر هست واگر اصلا هزینه اش برات مهم نیست چرا که نه حتما اون گزینه ای که VRR و HDMI 2.1 داره بگیر ولی این دوتا همچین game changer نیستن...به نظرم سایز و hdr و اینپوت لگ و... خیلی مهتر هستن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
دوستان بین بحث تلویزیونای 20-30 میلیونیتون برای ما فقرا هم پیشنهاد بدید :D
4k 49/50 اینچ حدود 10 تومن کدوم گزینه ها بهتر هستن؟

LG 49UM7340 هست که 9 تومن پیدا میشه.
Samsung 50TU7000 هست که حدود 10 تومنه.
Sony 49X7000G هست که نزدیک 12 تومنه.

کدوم پیشنهاد میشه؟ مطمئنن الان با کله میگین Sony :D اما میخواستم بدونم اون 2 تومن اختلاف قیمتی که داره تو کیفیت تصویر هم اختلافش به چشم میاد یا نه؟ سونی و ال جی IPS هست و فقط سامسونگه VA Panel داره.
دنبال امکاناتو اندرویدو و هیچی دیگه نیستم چون برا نمایشگر دوم میخوام بزارم بالا مانیتورم، صدا و ... هم اهمیتی نداره فقط کیفیت تصویر مد نظرمه.
گزینه بهتری هم هست غیر از اینا؟

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
489

کدوم پیشنهاد میشه؟ مطمئنن الان با کله میگین Sony :D اما میخواستم بدونم اون 2 تومن اختلاف قیمتی که داره تو کیفیت تصویر هم اختلافش به چشم میاد یا نه؟ سونی و ال جی IPS هست و فقط سامسونگه VA Panel داره.
دنبال امکاناتو اندرویدو و هیچی دیگه نیستم چون برا نمایشگر دوم میخوام بزارم بالا مانیتورم، صدا و ... هم اهمیتی نداره فقط کیفیت تصویر مد نظرمه.
شیائومی هم نگاه بنداز

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914

7000 سونی رو نگیرید چند تا از فروشنده ها میگفتن مشکل پرش تصویر داره
خودم از نزدیک تست نکردم ولی اینجوری شنیدم

در مورد اون دوتای دیگه هم تصمیم گیری سخته هر کدوم نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارن اما الجی اگر کنتراستش رو بزاریم کنار تلویزیون بروزتر با امکانات بهتری هست
اما هر دو روشنایی پنلشون کمه پیشنهاد میکنم حتما به صورت حضوری هر دو رو از نزدیک ببینید ممکنه روشنایی پنل هیچ کدوم راضی تون نکنه و کنتراست الجی هم اصلا خوب نیست

آخرین ویرایش:

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان پروژکتور برای ps4 چطوره؟
از جایی پرسیدم میگه full hd هست و برای من که اسلیم دارم مناسبه کیفیتش چقدر با تلویزیون یا مانیتور فرق داره‌؟؟؟؟؟؟؟؟

• Smile
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر