خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
این پوت لگش خیلی بالاست چجوری استاید هرکی از در تو میاد بهش میگن 8000 دی؟اساتید افلاین بازهای قدری هستن وگرنه کسی بخواد با نت ایران با این تیوی فیفا انلاین بزنه که همه مرده هاش میاد جلوی چشمش
اینپوت لکش خوبه عالی نیست.
سری 2017 lg اینپوت لگ بسیار پایینی دارن

• Like
Reactions: snoko

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
اره خیلی خوبه اما من بازم oled ترجیح می دم هیچی کیفیت oled ها نمی شه سری جدید lg هم 1 سری کارهایی برای این مشکلاتش کرده 1 بخش نرم افزاری هم برای فیکس کردن مشکل برن گذاشته مشکل ماندگاری تصاویرش هم به حداقل رسیده

سایت ریتینگ نوشته LG همچنان مشکل برن داره

• Like
Reactions: s.1

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
الان داشتم سایت ریتینگ رو چک میکردم
بهترین تلویزیون امسال همین sony x930e هستش
جتی به نظر من از oled هم بهتره چون مشکل برن و عمر نور ابی رو نداره برا hdr هم وحشتناک نورانیه
دم شما جیزززززز
فعلا نیومده بانه نمیدونم بیاد چند در میاد
شما دقیقا کجای سایت رو چک کردی؟؟ داخل سایت که بری بهترین 55 بازار رو زده LG B6 ! بهترین TV گیم رو آپدیت کرده باز هم LG هست مدل C7! این مدل شما کجاست دقیقا؟؟!
دوست عزیز سونی نخر اشتباه میکنی! من خودم دوتا TV سونی دارم تو خونه ولی واقعا OLED چیز دیگست! HDR واقعی فقط OLED میده اینو دیگه همه میدونن! برای همین هم کمپانی سونی هرجند دیر !! ولی بلخره رفت سمت OLED که احتمالا تا 2018 یه OLED دیگه هم معرفی میکنه!
The Best Gaming TVs - Summer 2017: Reviews

آخرین ویرایش:
  • Like

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
سلام بچه ها تا سه تومن ی تلویزیون معرفی کنید که استفاده اصلی هم گیم دیگه

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
دوست عزیز شاید من تجملاتی حرف بزنم ولی با 3 تومن TV خوب اونم 4K HDR واقعی گیر نمیاد! شما بهتره مانیتور بخری برای گیم هم بهتره! برای TV خوب که خوب هم جواب بده بودجه رو باید 4.5 ببندی حداقل!

• Like
Reactions: SleepyTurtel

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
شما دقیقا کجای سایت رو چک کردی؟؟ داخل سایت که بری بهترین 55 بازار رو زده LG B6 ! بهترین TV گیم رو آپدیت کرده باز هم LG هست مدل C7! این مدل شما کجاست دقیقا؟؟!
دوست عزیز سونی نخر اشتباه میکنی! من خودم دوتا TV سونی دارم تو خونه ولی واقعا OLED چیز دیگست! HDR واقعی فقط OLED میده اینو دیگه همه میدونن! برای همین هم کمپانی سونی هرجند دیر !! ولی بلخره رفت سمت OLED که احتمالا تا 2018 یه OLED دیگه هم معرفی میکنه!
The Best Gaming TVs - Summer 2017: Reviews

با سلام
شما همون صفحه اول رو تو سایت چک کردی
ریویو ها رو بخونی یه چیز دیگه نوشته. تازه کسی مدعی نشده که oled بده. oled خیلی هم خوبه منتها این 3 تا مشکل رو داره.
به نظر من خیلی هم مشکل بزرگی هستن. سایت رسما نوشته تصویر که میمونه رو صفحه برن میشه. خوب این ینی افتضاح دیگه.
شما همیشه تو تصویرت بالاخره یه جایی هست که ثابت بمونه. مخصوصا من که میخوام تلویزیون رو برای pc بگیرم .
در مورد سونی هم که رفته سمت oled به نظر من زمانی میشه گفت سونی رفته سمت این تکنولوژی که خودش تولید کننده باشه نه که از ال جی بگیره بیاره تگ سونی بزنه روش
یه مورد دیگه هم اینکه شما تو یوتوب تمام ویدیوهای مقایسه oled با led ها رو اگه توجه بفرمایی بخوبی مشخص هست که نور oled به مراتب کمتره. من اصلا نمیگم سایتها چی میگن
شما حتی تو فروشگاه ها هم دقت کنی oled رو یا تک میزارن یا کنار تلویزیون کیفیت پایین میزارن یا جای تاریک میزارن

خدمت شما
Sony 43x800d
2 تا 3 تومن هست
تو این رنج قیمت هم از این بهتر پیدا نمیشه

Last edited by a moderator:

mostafa33

کاربر سایت
May 21, 2012
16
نام
مصطفی رستمی
سلام دوستان واسه گیم سنتر ۳۲ اینچ فول اچ دی جواب میده میخوام دستگاه زیاد بزارم بودجم به سایز بالاتر نمیرسه

البته این سوال یکی از دوستامه گفت بپرسم نظرتونو

Last edited by a moderator:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
با سلام
شما همون صفحه اول رو تو سایت چک کردی
ریویو ها رو بخونی یه چیز دیگه نوشته. تازه کسی مدعی نشده که oled بده. oled خیلی هم خوبه منتها این 3 تا مشکل رو داره.
به نظر من خیلی هم مشکل بزرگی هستن. سایت رسما نوشته تصویر که میمونه رو صفحه برن میشه. خوب این ینی افتضاح دیگه.
شما همیشه تو تصویرت بالاخره یه جایی هست که ثابت بمونه. مخصوصا من که میخوام تلویزیون رو برای pc بگیرم .
در مورد سونی هم که رفته سمت oled به نظر من زمانی میشه گفت سونی رفته سمت این تکنولوژی که خودش تولید کننده باشه نه که از ال جی بگیره بیاره تگ سونی بزنه روش
یه مورد دیگه هم اینکه شما تو یوتوب تمام ویدیوهای مقایسه oled با led ها رو اگه توجه بفرمایی بخوبی مشخص هست که نور oled به مراتب کمتره. من اصلا نمیگم سایتها چی میگن
شما حتی تو فروشگاه ها هم دقت کنی oled رو یا تک میزارن یا کنار تلویزیون کیفیت پایین میزارن یا جای تاریک میزارن
عزیز اون صفحه ی اول نظر مردم که نیست! نظر منتقد های با تجربه ی سایت ریتینگ هست! که OLED الجی رو زدن بهترین برای گیم و کلا هر چیزی! بله منم نقد ها و حتی نقد های یوتوب هم خوندم و میدونم OLED یه سری مشکل داره ولی نه در حدی که زیر LED قرار بگیره و .....! ببین هیچ چیزی بی عیب نیست منم میتونم مشکلات LED , LCD رو بگم بعد بگم فلان و فلان و بدرد نمیخوره! مسله ی مهم اینه که تکنلوژی تصویر با OLED یه چیز دیگست! میخاد سونی بزنه میخاد پاناسونیک بزنه یا میخاد LG بزنه! چه بخایم چه نخایم آینده ی تلوزیون OLED هست و بس! من تنها مشکل OLED رو قیمت های فضایی این نوع TV در کشورمون میدونم که اونم باید دیگه باهاش کنار اومد و .....!

• Like

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
الجی چی؟

به نظر من الجی نخر
من خودم 2 تا مدل های اندش رو داشتم به قول زبون کوچه بازاری مالی نبودن
این سونی رو خیلی ها تجربه کردن از بچه های همین سایت هم خریدنش
عالی نیست ولی برا این بودجه بهترین انتخاب هست

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

دوست عزیز تی وی lg 49uh850 هم الان قیمتش حدود 2800 شده...
نسبت به قیمتش خیلی خوب و کامله...
ولی در کل هیچ برندی کیفیت ساخت سونی رو نداره که البته باید بیشترم هزینه کنی..

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سایت ریتینگ نوشته LG همچنان مشکل برن داره

متوجه منظورم نشدی گفتم بهتر شده برای رفعش هم اگر پیش بیاد داخلش گزینه ای هست که دستگاه نیم ساعتی 1 سری پردازش هایی انجام می ده تا مشکل رفع بشه داخل همین سایت توضیح داده هر چند بهتره هیچ lcd led هم در تصویر ثابت نگهش ندارید oled اما بدتره حساس تره

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456
سلام عزیزان..

*برای اتاقم قصد تهیه مانتیور دارم برا اوقاتی که TV اشغاله! چون اساسا و عموما رو TV بازی میکنم، بودجه خیلی زیادی نمیتونم اختصاص بدم برای خرید مانیتور.

تا 1 الی 1.200 انتخاب های قابل توجهی وجود داره؟

*چیزی که هنوز برام قابل هضم نیست اینه که چطور TV LG که بیشتر از 7 سال از عمرش میگذره از بعضی جهات از مانیتور 2 میلیون تومنی و جدید ASUS بهتر عمل میکنه. خیلی چون تخصصی ندارم تو این زمینه سعی میکنم با مثال توضیح بدم.
بازی ASSASSIN'S CREED unity رو بارها روی هردو نمایشگر تست و مقایسه کردم. وضوح، شفافیت و واقع گرایی که TV بهم میده، اصلا تو مانیتور دیده نمیشه.
آیا این مساله عادیه و علت خاصی داره یا صرفا از ضعف این مانیتور ناشی میشه؟

پیشاپیش متشکرم ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر