خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام عزیزان..

*برای اتاقم قصد تهیه مانتیور دارم برا اوقاتی که TV اشغاله! چون اساسا و عموما رو TV بازی میکنم، بودجه خیلی زیادی نمیتونم اختصاص بدم برای خرید مانیتور.

تا 1 الی 1.200 انتخاب های قابل توجهی وجود داره؟

*چیزی که هنوز برام قابل هضم نیست اینه که چطور TV LG که بیشتر از 7 سال از عمرش میگذره از بعضی جهات از مانیتور 2 میلیون تومنی و جدید ASUS بهتر عمل میکنه. خیلی چون تخصصی ندارم تو این زمینه سعی میکنم با مثال توضیح بدم.
بازی ASSASSIN'S CREED unity رو بارها روی هردو نمایشگر تست و مقایسه کردم. وضوح، شفافیت و واقع گرایی که TV بهم میده، اصلا تو مانیتور دیده نمیشه.
آیا این مساله عادیه و علت خاصی داره یا صرفا از ضعف این مانیتور ناشی میشه؟

پیشاپیش متشکرم ..
ببین عزیزم من به صورت ساده برات توضیح میدم.. ببین یه چیز هست کیفیت تصویر که شامل رنگ و چیز های دیگه میشه.... یه چیز هست روشنایی تصویر که شامل رنگ بهتر و جزیات بهتر در تصویر هم هست شما چون به تی ویت عادت کردی و به قول خودت از مانیتور های جدید هم بهتر احتمالا فقط بخش رنگ بهتر و کیفیت تصویر هست ولی توی قسمت جزیات شک نکن از مانیتور های جدید کم میاره مگر بری tv جدید بخری! و یه چیز دیگه هم اضافه کنم هیچ مانیتوری کیفیت tv رو نداره در رنگ و روشنایی! خود من هم 3 تا مانیتور 29 اینچ سامسونگ دارم وقتی کنار tv میزاریم میبینیم tv یه چیز دیگست! این چیز عجیبی نیست! مانیتور کاردهیش در سطح خودشه و tv هم در سطح خودش

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
این سوالو تو تاپیک بغلی پرسیدم کسی نظری نداشت!
کسی همچین تجربه ای داشته آیا!؟

درود
از دوستان کسی تجربه کار با هر دو مدل ps4 و ps4 pro روی TV 1080P بدون HDR داره؟
TV 46“ 1080P بدون hdr دارم و برنامه ای هم برای خرید مدل جدید ندارم، تجربه بصری بازی با ps4 pro روی این TV اونقدری متفاوت هست که 600 تومن بیشتر هزینه کنم؟

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
درود
سلام من داشتم ببین بستگی به بازی داره مثلا بازی rise of tombraider خیلی خوب بود روی پرو نسبت به معمولی روی ۱۰۸۰ چون وقتی رزولوشنو میزاری رو ۴کی با سوپر سمپلینگ میره رو ۱۰۸۰ و aa بازی فوقالعاده میشه و خیلی شفاف و ترو تمیز میشه کلا بستگی به بازی داره بازیه ffxv هم خیلی خوب میشه اینا تغییراتشون ملموس بودن

• Like
Reactions: nihilnigritude

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
توی فرومای فرنگی هم که میگشتم همه حرفشون فقط همین تومب ریدر بود! ظاهرن فقط همین یک بازی یسری تنظیمات برای 1080p داره 2 روز پیش که تا خریدن پرو پیش رفتم الان که درست میبینم خرید اسلیم برای tv 1080p که دارم منطقی تره!

سلام من داشتم ببین بستگی به بازی داره مثلا بازی rise of tombraider خیلی خوب بود روی پرو نسبت به معمولی روی ۱۰۸۰ چون وقتی رزولوشنو میزاری رو ۴کی با سوپر سمپلینگ میره رو ۱۰۸۰ و aa بازی فوقالعاده میشه و خیلی شفاف و ترو تمیز میشه کلا بستگی به بازی داره بازیه ffxv هم خیلی خوب میشه اینا تغییراتشون ملموس بودن

آخرین ویرایش:

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
اوووف اوووف the last guardian روی pro با hdr فعال چی میشه لامصب ... یعنی مغز میپکونه خدای کیفیت

پ.ن:البته تی ویِِِِِِِِِِِ 850Dهست....

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
توی فرومای فرنگی هم که میگشتم همه حرفشون فقط همین تومب ریدر بود! ظاهرن فقط همین یک بازی یسری تنظیمات برای 1080p داره 2 دوز پیش که تا خریدن پرو پیش رفتم الان که درست میبینم خرید اسلیم برای tv 1080p که دارم منطقی تره!
در هر صورت من پیشنهادم به شما اینه که چون تازه میخوای کنسول بگیری پرو بگیری بهتره یکی اینکه بعدا بخاطر ۵۰۰ تومان حسرت نمیخوری دوم اینکه خدارو چه دیدی شاید قسمت شد tv 4k هم بعدا خریدی اگه میخواستی کنسولتو عوض کنی نیازی نبود ولی چون میخوای تازه بگیری پرو بگیر البته این نظر منه موفق باشید

• Like
Reactions: nihilnigritude

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
سلام.من ps4 pro دارم
بین این 2تا مدل
smsung k7970
lg uh65200

کدوم بهتره واقعا؟؟؟؟؟؟
هردو 4k هستش
نظره خودم ال جی هستش.سایزه 43 به قیمت 2.300 تومن
لطفا فوری راهنماییم کنید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام.من ps4 pro دارم
بین این 2تا مدل
smsung k7970
lg uh65200

کدوم بهتره واقعا؟؟؟؟؟؟
هردو 4k هستش
نظره خودم ال جی هستش.سایزه 43 به قیمت 2.300 تومن
لطفا فوری راهنماییم کنید
سامسونگ ku7970 تصویر بهتری رو اراعه میده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
درود
بله ارزشش رو داره.ملت واسه ۲ فریم بیشتر میلیونی خرج کارت گرافیک میکنن ولی شما میتونی با ۶۰۰تومن فریم حتی دوبل بگیری

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام . دوستان چتد روزی میشه ps4 رو به مانیتور xl2411 benq وصل کردم ولی تو بازی ها کیفیت تصویر یه مقدار تار هست و چشم رو اذیت میکنه . ولی تو pc عالیه ...
؟؟؟

مثلا داشتم titanfall 2 بازی میکردم تو جاهای تاریک تصویر برفک خفیفی داره :| کلا تا الان رو هیچ مانیتوری ندیدم کنسول با کیفیت باشه . تو منو ps4 تصویر اوکی ه ولی تو بازی ها اذیت کنندس . کسی راه حلی نداره ؟

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
درود به دوستان کنسولی!

من یه pc گیمرم که به تازگی تصمیم به خرید کنسول ps4 گرفتم.

طبق تحقیقاتی که انجام دادم، کنسول ps4 بازی هارو 30 فریم یه سری بازی رو هم 900p اجرا میکنه.

مدل pro هم که 4k hdr، حالا سوال اینجاست اگر ps4 pro رو به tv فول اچدی وصل کنی، 60 فریم رو میده؟

Tv انتخابیم هم سامسونگ 6950 40 هست.

تشکر از وقتی که میذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر