خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
تو تلویزیون سونی حالت تصویر پورت HDMi PS4 همیشه روی Game mode تنظیم میکنم و از داخل حالت گیم مود و هر حالت دیگه ای میشه که برای HDR سه حالت off و on و auto تنظیم کنید.

اگر محتوا خودش HDR داشت، اگر تنظیمات TV روی HDR روشن و یا Auto باشه اونو با HDR نمایش میده و اگرم روی off باشه بدون HDR.

شما همونطور که میدونید باید برای بازی های محتوی HDR همیشه HDR game mode رو بخاطر لگ کمتر روشن کنید اما گزینه ی off ندارید تا باهاش قبل و بعد حالت HDR رو مقایسه کنید اما شاید بشه که تنظیمات یکی از حالات مثل hdr vivid رو طوری عوض کنید که به حالت off نزدیک بشه و جای hdr off ازش استفاده کنید.
ممنون تنها راهش خامووش کردن hdr از سیتینگ کنسوله

• Like
Reactions: INCENT∇

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
  • Like
Reactions: golbehi

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045

چیزی نمیشه گفت گوریلا تمامه چیزی ک از تلوزیونا 4k و hdr و پرو میخواستیمو نشون میده واقعا دلیل اصلیی ک من هم پرو و tv گرفتم همین بازی بود چقدر hdr بازی فوق العادست ینی اولین بازییه ک واقا قدرت این تکنولوژیو نشون میده و وقتی خاموشش میکنی متوجه تفاوتای فاحشی میشی خود بازیم شاهکاره در کل میرزید تهیه tv و پرو بخاطرش فعلا نمیخواستم بگیرمش چون قیمتا تخیلیه اما نشد:D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

چیزی نمیشه گفت گوریلا تمامه چیزی ک از تلوزیونا 4k و hdr و پرو میخواستیمو نشون میده واقعا دلیل اصلیی ک من هم پرو و tv گرفتم همین بازی بود چقدر hdr بازی فوق العادست ینی اولین بازییه ک واقا قدرت این تکنولوژیو نشون میده و وقتی خاموشش میکنی متوجه تفاوتای فاحشی میشی خود بازیم شاهکاره در کل میرزید تهیه tv و پرو بخاطرش فعلا نمیخواستم بگیرمش چون قیمتا تخیلیه اما نشد:D
عکسها عالی بود اقا محمد
تنظیماتت برای این بازی چی بود؟

• Like

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
عکسها عالی بود اقا محمد
تنظیماتت برای این بازی چی بود؟
قربونت محسن جون تنظیمات رو گیم مود انجام شده
back light 18
brightness 45
contrast 95
sharpness 70
color 65
digital clean view off
auto motion plus : off
hdmi black level low
dynamic contrast : high
color tone : warm 1
gamma +3
color space native
تا اونجایی ک یادم میاد ایناست حالا باز فردا رفتم خونه دقیقترشو میذارم

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
رفرش ریت که همون 60 واسه کنسول زیادم هس چون بیشتر بازی ها سر 30 و ته تهش سر 60 فریم میان که همو 60 کافیه
لگ و موشن بلور بستگی داره به ریسپانس تایمش
کمترین حد موشن بلور مال ریسپانس تایم 1ms
و بقیه هم هرچی این ریسپانس تایم بره بالاتر موشن بلور بیشتر میشه

همه تی وی ها ریسپانس تایمشون بالاس بین 15 تا 25 و حتی بیشتر

پس سر هر تی وی شما کلی موشن بلور ناجور میگیری و ghosting ولی چون مثلا ازش دور نشستی ممکنه نبینی

ولی واسه ریسپانس تایم پایین و در نتیجه موشن بلور خیلی کم فقط باید مانیتور بیگیری که 1 ms یا 4 5 باشه

وگرنه کل تی وی ها ریسپانس تیمشون فضایه

اگه شما دنبال رفرش ریتو و موشن بلور نداشتنی نباید کلا بری سمت تی وی

ولی اگه فقط کیفیت و ایناشو میخای این مدل خوبه نسبت به قیمتش

مرسی از توضیحاتت .

حالا داستانی که مطرحه چون تنها زندگی میکنم دنبال TV میگردم نه مانبتور . تو این Range قیمت انتخاب بهتری سراغ دارین؟
من خیلی از TV سر در نمیارم ولی با تحقیق همین 4تا اطلاعات رو فهمیدم چی هستن . حالا اگه پیشنهاد بهترین هست ، خوشحال میشم بدونم.
بازم ممنون .

• Like
Reactions: Xenon360

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
مرسی از توضیحاتت .

حالا داستانی که مطرحه چون تنها زندگی میکنم دنبال TV میگردم نه مانبتور . تو این Range قیمت انتخاب بهتری سراغ دارین؟
من خیلی از TV سر در نمیارم ولی با تحقیق همین 4تا اطلاعات رو فهمیدم چی هستن . حالا اگه پیشنهاد بهترین هست ، خوشحال میشم بدونم.
بازم ممنون .

واسه تحقیق و پرسش و انتخاب بهترین
همین سایتا که نقد کردن تی ویو از همه بهترن

بعد چند تا هم ویدیو تو یوتوب نگا کن درباره همون تی وی اونجا قشنگ فیلم هس نشون میدن کل تی وی هم توضیح میده بعد خودت ببین کدوم بهترین میشه

بهترین جا واسه دیدن یوتوبه که طرف حرفه ای توضیحم بده

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69

بسیار زیبا ... مدل TV چی هست دوست عزیز؟

• Like

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
سلام دوستان عزیز سونی سوار
زیر نویس فارسی چطور پخش میشه توی x8500
زیر نویس با فیلم توی یه دایرکتوری هست و همنام هم هستن. با پلیر پیش فرض و vlc هم امتحان کردم اجرا نمیشه
با تشکر

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سلام دوستان عزیز سونی سوار
زیر نویس فارسی چطور پخش میشه توی x8500
زیر نویس با فیلم توی یه دایرکتوری هست و همنام هم هستن. با پلیر پیش فرض و vlc هم امتحان کردم اجرا نمیشه
با تشکر

من روی 7000d یرنامه mxplayer نصب کردم خیلی راحت فیلم اجرا میکنی بعداش میری زیرنویس که توی یه فولدر باشه بهش میدی خیلی راحت پخش میکنه

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
ku7970 عزیز

بسیار عالی ... من خودم قراره طی یک هفته آینده ۷۹۷۰ بخرم ... اگه زحمت نمیشه تنظیمات tv رو با ما به اشتراک بذارید ... البته صفحه ی قبل تنظیمات رو گذاشته بودین اما گفتین که دقیق تر میذارین ...
ممنون از لطفتون

یکی منو دریابه
سونی x800d عالیه.در خریدش شک نکن
ولی متاسفانه سایز 43 اینچ و49 داره.که 49 اون از پنل ips استفاده کرده که مشکلات خودشو داره
همون 43 رو بگیر عالیه
سامسونگ ku7970 هم عالیه.50 اینچش در میاد 2900
که گارنتی سام سرویس هم داره

Last edited by a moderator:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
یه ساعتی هورایزن بازی کردم. خیلی عالی بود HDR بازی. مخصوصا جاهای تاریک لامپ ها نئون خیلی جالب تو چشم می زد. هر چه می گذره TV ارزش خودشو نشون می ده.
اگه با سایز 43 مشکلی ندارید X800d سونی واقعا تلوزیون عالیه.

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
یکی منو دریابه
دوست عزیز منم بین یه مدل سامسونگ و یه مدل سونی دو دل بودم
هیچ طرفداری هم از سونی نمیکنم
تلویزیون قبلیم فیلیپس بود قبل تر ال جی،تعصبی هم به برند ندارم ولی واقعا سونی توی این سه روز که گرفتم انتظاراتمو برآورده کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر