خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
سلام
دوستان اولدهای الجی برای بازی خوبه بگیرم؟
مدل b6 الجی
البته چند مدل سامسونگم دیدم کوانتوم دات داشتن سری KS 8 و 9
مرسی

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
سلام
دوستان اولدهای الجی برای بازی خوبه بگیرم؟
مدل b6 الجی
البته چند مدل سامسونگم دیدم کوانتوم دات داشتن سری KS 8 و 9
مرسی
دوست عزیز در اینکه ال جی b6 یه سر و گردن بالاتره شکی نیست ولی اینپوت لگ بالاتری داره :
e4d17b004cdc034adf53260eadb6bca5.jpg

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
دوستان یه تی وی تا 1300-1400 معرفی کنید لطفا
حداقل 40 باشه دیگه
کیفیت تصویر هم برام مهم ترین چیزه امکانات جانبی و هوشمند بودن و 3d و ... اینا مهم نیست

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
دوست عزیز در اینکه ال جی b6 یه سر و گردن بالاتره شکی نیست ولی اینپوت لگ بالاتری داره :

اقا من برای گیم چی بگیرم پاک گیج شدم
سامسونگ ک هیچی یدونه قبلا داشتم تو گیم بیخود بود

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
سلام.دوستان هیچ TV تو رنج 2 تومن داریم که input lag نداشته باشه ؟؟ من خودم الان یه سامسونگ دارم رو حالت داینامیک که بهترین کیفیت تصویر رو میده وحشتناک
لگ داره تقریبا نیم ثانیه میشه . ولی رو حالت game mode میزارم خوب میشه ولی کیفیت تصویر اصلا راضی کننده نیست . به نظرتون مانیتور بگیرم بهتر نیست ؟؟ تو مانتیور اصلا مشکل لگ هست ؟؟

• Like
Reactions: Xenon360

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام.دوستان هیچ TV تو رنج 2 تومن داریم که input lag نداشته باشه ؟؟ من خودم الان یه سامسونگ دارم رو حالت داینامیک که بهترین کیفیت تصویر رو میده وحشتناک
لگ داره تقریبا نیم ثانیه میشه . ولی رو حالت game mode میزارم خوب میشه ولی کیفیت تصویر اصلا راضی کننده نیست . به نظرتون مانیتور بگیرم بهتر نیست ؟؟ تو مانتیور اصلا مشکل لگ هست ؟؟

نداشته باشه که نداریم اما کم باشه چرا داریم sony باید بخرید sony در حالت گیم یا گرافیک اصلا کاهش کیفیت تصویر نداره ضمن اینکه خودم خارج حالت گیم هم بازی می کنم با motion کم چرا که خارج گیمشم اگر درست تنظیم بشه لگش زیر 50 هست.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
نداشته باشه که نداریم اما کم باشه چرا داریم sony باید بخرید sony در حالت گیم یا گرافیک اصلا کاهش کیفیت تصویر نداره ضمن اینکه خودم خارج حالت گیم هم بازی می کنم با motion کم چرا که خارج گیمشم اگر درست تنظیم بشه لگش زیر 50 هست.
کلان به نظرم بیخیال TV بشم بهتره.برم یه مانیتور بگیرم بهتره TV رو فقط واسه فیلم استفاده میکنم.الان یه مانتیور خوب تو رنج 1 تومن چی معرفی میکنید ؟

• Like
Reactions: Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر