خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
دوستان سلام خواهش ميكنم كمك كنيد ممنون
قبلنم پرسيدم كسايي كه تلويزيون سوني سري w8 دارن ميشه بگن ميزان شارپنس روي چه عددي باشه بهتره واسه ps4؟؟ همه تنظيمات اكيه فقط اين يدونه خيلي رو مخه قبلا يكي از بچه ها گفته بود ٧٥ ولي به نظرم يه جوري ميشه تصرير حالا اگه كسي تجربشو بگه خيلي ممنون ميشم
باسپاس فراوان

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
قبلنم پرسيدم كسايي كه تلويزيون سوني سري w8 دارن ميشه بگن ميزان شارپنس روي چه عددي باشه بهتره واسه ps4؟؟ همه تنظيمات اكيه فقط اين يدونه خيلي رو مخه قبلا يكي از بچه ها گفته بود ٧٥ ولي به نظرم يه جوري ميشه تصرير حالا اگه كسي تجربشو بگه خيلي ممنون ميشم
باسپاس فراوان
روی 50 باید تنظیم بشه.w800 منظورمه
عدد شارپنس اگر زیاد باشه aa بازی رو خراب میکنه.

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
روی 50 باید تنظیم بشه.w800 منظورمه
عدد شارپنس اگر زیاد باشه aa بازی رو خراب میکنه.
دمت گرم داداش مرسي از پاسخت نظر خودمم همينه
توي تنظيمات پيشرفته detail enhancer روي مديوم باشه خوبه به نظرت يا هاي؟ بازم ممنون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دمت گرم داداش مرسي از پاسخت نظر خودمم همينه
توي تنظيمات پيشرفته detail enhancer روي مديوم باشه خوبه به نظرت يا هاي؟ بازم ممنون
والا من خودم روی متوسط میزارم ولی سایتهای که متخصص کالیبره کردن تصویر هستن میگن کلا باید خاموش باشه.منظور تقویت کننده جزییات هست

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
با سلام به همه دوستان.نزدیک به 6 ماه است که تلویزیون 48 اینچ ju8890 مدل سامسونگ 4k خریداری کردم .در این مدت بازی های ps4 انجام میدادم و هیچ مشکلی نداشتم.مدتی است که تصویر شخیت و محیط بازی هنگام بازی کردن به صورت شطرنجی شکل سیاه کوچک و مات شده است.البته مات شدن خیلی زیاد نیست ولی در مقایسه با تلویزیون سامسونگ 40 اینچ 1080p کاهش زیادی پیدا کرده یعنی اینکه وضوح تصویر کم شده.واقعا ممنون میشم که به من مشاوره بدید .با تشکر فراوان از مطالب بسیار خوبتون.یک کلیپ هم از بخشی از بازی تهیه کردم که می تونم براتون ارسال کنم(صفحه 444).بازم ممنون اینم یه بخش از بازی که فیلم گرفتم به گردن و دور سره و سایه نیتن دریک دقت کنید. ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه. ضمن اینکه کابل HDMI عوض کردم و تنظیمات تصویر TV هم تغییر دادم ولی متاسفانه بازم حل نشد........
داش این ساخت ایرانه یعنی مونتاژ و تمام این tv های ساخت ایران این مشکلو دارن و بعد مدتی ایراد ریز یا درشتی پیدا میکنن
شما برو تلویزیونو ریست کن(همون بازگشت به تنظیمات کارخانه)

اقا مردانه یکی بیاد توضیحی بده چطوری فیلمای کیفیت sd و hd رو ارتقا بدم 4k؟
Tv من الجی مدلuh651
خدایی بلدین جواب بدین

Last edited by a moderator:

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
اقا مردانه یکی بیاد توضیحی بده چطوری فیلمای کیفیت sd و hd رو ارتقا بدم 4k؟
Tv من الجی مدلuh651
خدایی بلدین جواب بدین
انقدر جوش نزن داداچ.:D همیشه روشنه.تو این صفحه ویدیو دوم آخرش میگه اصلا چیزی نیست که خاموش یا روشنش کنیم .همیشه داره کار میکنه
Optimal picture quality for your LG Ultra HD 4K Smart TV

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
والا من خودم روی متوسط میزارم ولی سایتهای که متخصص کالیبره کردن تصویر هستن میگن کلا باید خاموش باشه.منظور تقویت کننده جزییات هست
مرسي خاموش كه خيلي خراب ميكنه تصويرو همه چي كدر ميشه شايدم بخاطر سلامت چشم گفتن نميدونم ولي من انقد ور رفتم با اين تنظيمات ديگه فكر كنم تازه مطلوب شده

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
باسپاس فراوان
قبلا گفتم واسه کالیبره کردن تی وی یا مانیتور سایت lagom همه تست های مربوط رو گذاشته کافیه از مرورگر ps4 وارد صفحه بشین بزارین رو تمام صفحه و قسمت های مربوطه رو طبق توضیحاتش تنظیم کنین

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
میشه یه لینکی یا عکسی بدید برم از روش بگیرم یعنی باید یه کابل بگیرم و یه مبدل؟
حدودا چقدر هزینه اش میشه؟ راستی روی دسته میشه هدفون زد صدا بیاد؟

تو این نشانی مبدل صدای دییجیتال به آنالوگ هست با تخفیف حدود 64 تومن

مبدل صدا دیجیتال اپتیکال و کواکسیال به آنالوگ RCA و AUX

• Like
Reactions: yar_66

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
سلام دوستان
من یه سامسونگ46ES6960 سه سال پیش گرفتم تصویرش برای فیلم خوبه ولی برای پلی۴ اعصاب خورد کنه
نمیدونم مشکل از کجاس
میخوام TV عوض کنم چی پیشنهاد میدین؟
بیشتر برای بازی میخوام
خودم فک میکنم پاناسونیک یا سونی بهترن

آخرین ویرایش:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,252
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان
من میخواستم یدونه TV بگیرم هم واسه PS4هم روش فیلم ببینم
پولم 1600 هستش و تنها چیزی که میخوام اینه که حدود 50تا 43 اینچ باشه و کیفیتشس خوب باشه
یه چیز ساده میخوام چون پولم کمه نمیخوام الکی خرج 3D و smart کنم پس اگه این دوتا رو نداشته باشه مشکلی نیست
دوستان کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید
نظرتون دربارهLG 4K Tv smart 43UF640 چیه؟

آخرین ویرایش:

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام خدمت دوستان
من میخواستم یدونه TV بگیرم هم واسه PS4هم روش فیلم ببینم
پولم 1600 هستش و تنها چیزی که میخوام اینه که حدود 50تا 43 اینچ باشه و کیفیتشس خوب باشه
یه چیز ساده میخوام چون پولم کمه نمیخوام الکی خرج 3D و smart کنم پس اگه این دوتا رو نداشته باشه مشکلی نیست
دوستان کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید
نظرتون دربارهLG 4K Tv smart 43UF640 چیه؟
به نظر من صرفا اینکه 4k باشه به دردت نمیخوره تو این اینچ ، چون تفاوتی با full hd نداره.میتونی باهاش پزشو بدی ولی در نهایت اون وقتی که بخوای بشینی پاش و چیزی ببینی با اینکه جلوی یک تلویزیون full hd نشسته باشی ، اصلا فرقشو متوجه نمیشی.خیلی از تلویزیونهای full hd هستن که از خیلی تلویزیونهای 4k تصویر بهتری میدن و بهتره خودت بری مغازه و تفاوت تلویزیونها رو ببینی چون اطلاعات روی کاغذ با واقعیت فرق داره.
در عوض بیشتر روی input lag یا مباحث دیگه کار کن که تاثیرشو خیلی بیشتر متوجه میشی.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوستان من قبلا در مورد تبدیل hdmi به dvi سوال پرسیده بودم که ps4 رو به یه مونیتور hp W1972a وصل کنم ...
حالا تبدیلش رو خریدم
با دو تا تبدیل مختلف امتحان کردم
همش میزنه سیگنال ورودی out of range هست و مونیتور ازم میخواد که روی 768 بذارم رزلوشن رو ...
حتی با تی وی دیگه رزلوشن خروجی ps4 رو گذاشتم رو 720 ولی بازم رو مونیتور همون پیامو میداد ...
بعد خروجی ps4 رو گذاشتم رو اتومات ... دوباره همون پیامو داد ...
کسی میدونه این مشکل رو چجوری باید حل کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر