خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
دوستانی که تی وی oled b6 گلدایران رو دارن میشه راهنمایی کنن من تی وی رو تازه گرفتم و به pc و کارت 1080ti زدم و آخرین فریم ویر تی وی هم 4.31 هستش ولی حالت hdr game رو تو منو تصویر ندارم!
در صورتی که ال جی این گزینه رو از ورژن 4.30 اضافه کرده که باعث میشه لگ بازی تو حالت hdr کم بشه من فقط حالت hdr effect رو دارم که سه تا گزینه کم متوسط و زیاد رو داره و game mode هم که جداس از hdr

2017_07_20_23_56_52.jpg

2017_07_20_23_56_244444.jpg

امکان داره ال جی فریم ویری که برای b6 های گلد ایران داده این گزینه رو نداشته باشه؟

و اینکه من اخر نفهمیدم این oled های گلدایران اینجا اسمبل میشه یا مستقیم از کره میاد و فقط منو فارسی اضافه بهش میشه اونجا
من از فروشگاه ال جی که خریدم فروشنده میگفت که Oled ها اینجا اسمبل میشه ولی نصاب ال جی که اومد نصب کنه گفت نه اینجا اصلا نمیتونن.. و مستقبم از کره میاد! و فقط چند مدل انگشت شمار از محصولات ال جی اینجا اسمبل میشه!
پشت تی وی هم زده made by lg نزده made in korea

THE.DARK.ANGEL@

ایشون هم اگه اطلاعاتی دارن بدن لطفا

َ
درود

داداش من رو ps4 که استفاده میکنم، بازی های که hdr ساپورت هستن، وقتی میری تو بازی، این تنظیمات تصویر عوض میشه و حالت hdr game اضاف میشه، که برخلاف این hdr effects که در حالت مهمولی نور رو کم میکنه، اون شدیدا خفن میکنه

بهترين تلويزيون كه سايزش كوچيك باشه و بتونه همه قابليت هاي ps4pro رو اجرا كنه،چه مارك و مدلي هست و چه قيمتي داره؟
ميخوام توي اتاقم بزارمش و اندازه بزرگ بدردم نميخوره
سيستم صوتي قوي ايي دارم و بازم سيستم صوتي تلويزيون بدردم نميخوره
ممنونم و متشكرم از راهنمايي
Lg 43uh651

با قیمت 1700 در حال حاضر عالیه، اگر مدل tcl s405 یا p607 وارد بازار ایران بشه اونا انتخاب های بهتری هستن.

در ضمن سیستم صوتی این مدل واقعا عالیه

Last edited by a moderator:

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
Lg 43uh651

با قیمت 1700 در حال حاضر عالیه، اگر مدل tcl s405 یا p607 وارد بازار ایران بشه اونا انتخاب های بهتری هستن.

در ضمن سیستم صوتی این مدل واقعا عالیه
متشكرم
پس همه قابليت هاي pro رو هم ساپورت ميكنه

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان یه چیز عجیبی . چرا مدل ۲۰۱۵ سامسونگ با نام 50ju6990 باید حدود یه تمن از مدل ۲۰۱۶ با نام 50ku7970 گرونتر باشه ؟؟ جفتشم گارانتی سام سرویس . در حالی که از نظر امکانات در یه سطحی هستن و حتی rtings نمره سری ۲۰۱۶ رو هم بهتر داده .
مشخصات و قیمت Samsung 50JU6990‎

مشخصات و قیمت Samsung 50KU7970‎

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
متشكرم
پس همه قابليت هاي pro رو هم ساپورت ميكنه
اره به صورت کامل،
در نظر داشته باش که این مدل، یعنی uh651
2160p هست
و 4k رو به صورت upscale ساپورت میکنه.
خروجی ps4 pro هم 2160p هست..
یه جورایی هزینه بیشتر فقط رو input lag تاثیر داره، که البته من خودم وقتی hdr و 4k mode رو فعال کردم، توقع داشتم الان تیک بخوره و تصویر جا بمونه... ولی به عنوان کسی که سالها با pc و مانیتور های 5ms و 1ms بازی کردم اصلا متوجه چیزی نشدم و کاملا منو راضی کرد

دوستان یه چیز عجیبی . چرا مدل ۲۰۱۵ سامسونگ با نام 50ju6990 باید حدود یه تمن از مدل ۲۰۱۶ با نام 50ku7970 گرونتر باشه ؟؟ جفتشم گارانتی سام سرویس . در حالی که از نظر امکانات در یه سطحی هستن و حتی rtings نمره سری ۲۰۱۶ رو هم بهتر داده .
مشخصات و قیمت Samsung 50JU6990‎

مشخصات و قیمت Samsung 50KU7970‎
درود
اول که اینجا ایرانه (منظور ثبات و نظارت قیمتی)

دوم، شما حتما برو بازار قیمت بگیر، مثال سونی x800d که rting نمره خوبی بهش داده، تو سایت ها 2700-3300 هست.
ولی تو بازار 2550 با گارانتی و همه چی....

Last edited by a moderator:

mohammad_7676

کاربر سایت
Jul 9, 2017
11
نام
محمد
سلام دوستان تلوزیون اسنوا مدل 42 اینچ فول اچ دی قیمتش هم حدود یک و سیصد خوبه برای ps4؟؟؟؟از هر لحاظ کسی استفاده کرده؟؟فردا میخوام بخرم مدلش رو دقیق نمیدونم

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان LG UJ7700 چطوره برای ps4pro ؟
اینپوت لگش 11 هست
این مدل تو امریکا به نام UJ7700 ولی مدلی که تو ایران میاد UJ750V هست که فقط از لحاظ ظاهری تو پایه tv با هم فرق دارن
سرچ کردم هنوز وارد ایران نشده

m7hw_untitled.jpg

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان LG UJ7700 چطوره برای ps4pro ؟
اینپوت لگش 11 هست
این مدل تو امریکا به نام UJ7700 ولی مدلی که تو ایران میاد UJ750V هست که از نظر ظاهری پایه یک شکلی ندارن
سرچ کردم هنوز وارد ایران نشده

m7hw_untitled.jpg
اگر با کنتراست پایین و یکنواختی مشکی ضعیفش کنار بیای تلویزیون خوبی هستش

• Like
Reactions: arsenalmom

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
اگر با کنتراست پایین و یکنواختی مشکی ضعیفش کنار بیای تلویزیون خوبی هستش
مشکل اینه که همه ویژگی های خوب کم پیش میاد تو یه tv وجود داشته باشه اگرم وجود داشته باشه قیمت بالایی داره به همین دلیل مجبوری برای شرایط بهتر برای گیم از یه سری ویژگی ها دست بکشی
الان تو مانیتورها هم همینه پنل tn بهترین response time رو داره ولی کنتراست پایینی نسبت به ips داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر