خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان تا 2 میلیون تلویزیون چه مدلی خوبه؟ فقط هم کیفیت تصویر برام مهمه نه اینپوت لگ و اینا....سایزش و بقیه چیزاشم مهم نیست فقط کیفیت تصویر.از بانه هم باشه میخرم.با تشکر
سونی x800d قیمت 2600
سامسونگ ku,7970
اگر قیمت پایینتر میخوای از lg بردار.اما کیفیت تصویرش رو من تضمین نمیکنم

• Like
Reactions: khatibzadeh

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سونی x800d قیمت 2600
سامسونگ ku,7970
اگر قیمت پایینتر میخوای از lg بردار.اما کیفیت تصویرش رو من تضمین نمیکنم
ممنون بابت راهنمایی ولی حداکثر قیمت همون 2 تومن هستش .ممنون میشم توی همین رنج قیمتی مدل معرفی کنید

• Like
Reactions: mohsen2012

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
پس یعنی b6 در نور زیاد هم از X9000e بهتره؟من تصویر هیچکدوم رو از نزدیک ندیدم ولی X9000e فول ال ای دی هم هست

با توجه به قیمتشون و نظر شما و دوستان محترم فکر کنم بین همین دو انتخاب کنم شما یا دیگر دوستان تصویر این دو رو از نزدیک دیدیدن؟ تو یه کلیپ دیگه که تو یوتیوب از B6 دیدیم تو صحنه های روشن جزئیات در سایه ها نسبتا خوب بود و تو صحنه های کم نور جزئیات ضعیفتر از تی وی های دیگه میشد نمیدونم حالا از روی فیلیم قضاوت درسته بیا نه

گاهی فکر میکنم مشکی بینهایت هم یکم تصویر رو مصنوعی میکنه یعنی تو طبیعت هم مشکی به هر حال یه انعکاس نوری داره و کاملا مشکی خالص دیده نمیشه در خیلی از مواقع
ببین دوست عزیزم من اکثر مدل های TV رو از نزدیک دیدم! به شما هم توصیه میکنم خودتون برین از نزدیک ببینید بعد قضاوت کنید! در خصوص کیفیت تصویر شکی نیست که OLED بهتر هست! من اینو تا از نزدیک خودم با چشم خودم نمیدیدم باور نمیکردم چه برسه که سایت های برتر جهان نقد و برسی تلوزیون هم به این نکته بار ها اشاره کردن...! درخصوص نور زیاد بستگی به سلیقه ی شما هم داره خیلی ها با نور زیاد حال نمیکنن! و به قول دوستان ضرر هم داره تا حدودی برای چشم! در خصوص مشکی مطلق که شعار TV های LG هست در TV های OLED میخام براتون توضیح بدم..! ببینید اکثر TV های LED از هر شرکتی فرقی نداره سونی باشه یا الجی یا سامسنوگ یا... فرقی نداره در LED ها وقتی که فیلمی یا تصویری تاریک میشه متاسفانه یک حالت مه مانند رو به (سفیدی) در تصویر ایجاد میشه که اصلا جالب نیست! کلیپ هاش کاملا در یوتوب هست میتونید برید ببینید! حتی سایت های معروف نقد و برسی هم اشاره داشتن به این مشکل بزرگ LED-LCD ها!! در OLED این مشکل خیلی کم شده یا نیست! به خاطر همین موضوع یه مقدار OLED ها نور کمتری دارن! که اصلا به چشم نمیاد! مگر این که بخای TV رو در اتاقی کاملا پر نور قرار بدید! ببین برادر من.. من نمیخام نصیحتت کنم یا خدایی نکرده شما رو گول بزنم یا مثلا عاشق مارک خاصی هستم بخام طرفداری اون مارک رو بکنم! همه میدونیم کمپانی های برتر TV سازی سونی... LG... یا ... هستن! ولی اینو بدونید هیچ چیزی بدون عیب نیست. بله OLED ها مشکلاتی دارن .. همان طور که LED - LCD ها مشکلات دارن اما چیزی که من دارم بهت میگم حرف من نیست حرف منتقد های برتر جهان هست که کارشون نقد TV هست! به هر حال خودتون دیگه باید ببینید چی بخرید با توجه به بودجه ای که دارید! بله درسته TV های OLED گران هستن اما شک نکنید از خریدتون پشیمون نمیشید!
موفق باشید

mohammad_7676

کاربر سایت
Jul 9, 2017
11
نام
محمد
سلام تلوزیون حدود یه تومن برای PS4 یه چندتا معرفی کنید دوستان full hd میخوام بخرم.
کلا با ps4 خوب جواب بده کیفیتشم خوب باشه نمیخوام انچنانی.لگ مگ این چیزام نداشته باشه یه چندتا معرفی کنید بهم تنکیوووووو

آخرین ویرایش:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام تلوزیون حدود یه تومن برای PS4 یه چندتا معرفی کنید دوستان full hd میخوام بخرم.
کلا با ps4 خوب جواب بده کیفیتشم خوب باشه نمیخوام انچنانی.لگ مگ این چیزام نداشته باشه یه چندتا معرفی کنید بهم تنکیوووووو
با این پول هیچی گیرت نمیاد..

mohammad_7676

کاربر سایت
Jul 9, 2017
11
نام
محمد
با این پول هیچی گیرت نمیاد..
چرا داداش این گیم نتی نزدیک خونمون یه ال جی داشت خیلی خوب بود گفت آک حدود یه تومنه منتها جمع کرد پیداش هم نکردم ازش مدلشو بپرسم
نمیخوام خیلی بزرگ باشه از 42 اینچ فکر کنم کوچکتر بود

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان تا 2 میلیون تلویزیون چه مدلی خوبه؟ فقط هم کیفیت تصویر برام مهمه نه اینپوت لگ و اینا....سایزش و بقیه چیزاشم مهم نیست فقط کیفیت تصویر.از بانه هم باشه میخرم.با تشکر

سامسونگ 40 اینچ مدل J6950 بهترین گزینه هست برای بودجه شما. خودمم دارم بسیار عالی هست

• Like
Reactions: khatibzadeh

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کاملا بر میگرده به عادت شخص
oled تصویرش عالیه ولی هر چی نیگاش میکنم نقصان نور داره
اگه نور زیاد خوب نبود که سامسونگ اینقدر روش مانور نمیداد که

هر چیزی 1 هدفی رو دنبال می کنه منم بالا گفتم هدفش چیه. اصل این میزان برای hdr 1000 مناسب هست اما در کل من برای اتاق اصلا پیشنهادش نمی دم مخصوصا اینکه در میزان بالا اشعه ی مضر ابی هم به مراتب بیشتر می شه.
با پیک c7 جدید که بالای 700 شده نقصانی درش نیست برای هر نوع استفاده ای هم مناسبه اکثر lcd ها هم به این میزان یا حتی نزدیکشم نمی رسن
حالا سامسونگ کی هست مگه؟ اون فقط براش پول مهمه دلیلی نداره روی هر چیزی که تبلیغ می کنه خوب باشه

• Like
Reactions: g - unit and snoko

bitcomet

کاربر سایت
Dec 26, 2010
4
دوستانی که تی وی oled b6 گلدایران رو دارن میشه راهنمایی کنن من تی وی رو تازه گرفتم و به pc و کارت 1080ti زدم و آخرین فریم ویر تی وی هم 4.31 هستش ولی حالت hdr game رو تو منو تصویر ندارم!
در صورتی که ال جی این گزینه رو از ورژن 4.30 اضافه کرده که باعث میشه لگ بازی تو حالت hdr کم بشه من فقط حالت hdr effect رو دارم که سه تا گزینه کم متوسط و زیاد رو داره و game mode هم که جداس از hdr

2017_07_20_23_56_52.jpg

2017_07_20_23_56_244444.jpg

امکان داره ال جی فریم ویری که برای b6 های گلد ایران داده این گزینه رو نداشته باشه؟

و اینکه من اخر نفهمیدم این oled های گلدایران اینجا اسمبل میشه یا مستقیم از کره میاد و فقط منو فارسی اضافه بهش میشه اونجا
من از فروشگاه ال جی که خریدم فروشنده میگفت که Oled ها اینجا اسمبل میشه ولی نصاب ال جی که اومد نصب کنه گفت نه اینجا اصلا نمیتونن.. و مستقبم از کره میاد! و فقط چند مدل انگشت شمار از محصولات ال جی اینجا اسمبل میشه!
پشت تی وی هم زده made by lg نزده made in korea

THE.DARK.ANGEL@

ایشون هم اگه اطلاعاتی دارن بدن لطفا

َ

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان يه راهنمايي ميخواستم و ممنونم ميشم كمك كنيد
ديروز داشتم بازي ميكردم،هي تصوير و صدا از مانيتور قطع ميشد و وصل ميشد ولي پلي استيشن سالم كار ميكرد
فك كردم مشگل از كابل HDMI هست،اومدم عوض كنم كه يهو ديدم سرعت قطع و وصل شدن تصوير همينجوري تند تر شد و يهو تق يه صدا اومد و مانيتور كلا خاموش شد•_•
٢ تا راهنمايي:
يكي اينكه كجا ببرم درست كنن مانيتور رو اگه سراغ دارين؟
يكي هم اينكه بهترين مانيتور كه فول بتونه 4K باشه و همه ابشن هاي PS4pro رو اجرا كنه،و ٥ سال كار كنه،چه مدليه و چند هست
بسيار ممنونم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوستانی که تی وی oled b6 گلدایران رو دارن میشه راهنمایی کنن من تی وی رو تازه گرفتم و به pc و کارت 1080ti زدم و آخرین فریم ویر تی وی هم 4.31 هستش ولی حالت hdr game رو تو منو تصویر ندارم!
در صورتی که ال جی این گزینه رو از ورژن 4.30 اضافه کرده که باعث میشه لگ بازی تو حالت hdr کم بشه من فقط حالت hdr effect رو دارم که سه تا گزینه کم متوسط و زیاد رو داره و game mode هم که جداس از hdr

2017_07_20_23_56_52.jpg

2017_07_20_23_56_244444.jpg

امکان داره ال جی فریم ویری که برای b6 های گلد ایران داده این گزینه رو نداشته باشه؟

و اینکه من اخر نفهمیدم این oled های گلدایران اینجا اسمبل میشه یا مستقیم از کره میاد و فقط منو فارسی اضافه بهش میشه اونجا
من از فروشگاه ال جی که خریدم فروشنده میگفت که Oled ها اینجا اسمبل میشه ولی نصاب ال جی که اومد نصب کنه گفت نه اینجا اصلا نمیتونن.. و مستقبم از کره میاد! و فقط چند مدل انگشت شمار از محصولات ال جی اینجا اسمبل میشه!
پشت تی وی هم زده made by lg نزده made in korea

THE.DARK.ANGEL@

ایشون هم اگه اطلاعاتی دارن بدن لطفا

َ
مبارکه.چند خریدید؟
و اینکه فکر کنم بزاری رو گیم و hdr رو هم فعال کنی میشه همون hdr game و لازم نیست واسه اونم یه گزینه دیگه تو منو بزارن

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
سلام دوستان يه راهنمايي ميخواستم و ممنونم ميشم كمك كنيد
ديروز داشتم بازي ميكردم،هي تصوير و صدا از مانيتور قطع ميشد و وصل ميشد ولي پلي استيشن سالم كار ميكرد
فك كردم مشگل از كابل HDMI هست،اومدم عوض كنم كه يهو ديدم سرعت قطع و وصل شدن تصوير همينجوري تند تر شد و يهو تق يه صدا اومد و مانيتور كلا خاموش شد•_•
٢ تا راهنمايي:
يكي اينكه كجا ببرم درست كنن مانيتور رو اگه سراغ دارين؟
يكي هم اينكه بهترين مانيتور كه فول بتونه 4K باشه و همه ابشن هاي PS4pro رو اجرا كنه،و ٥ سال كار كنه،چه مدليه و چند هست
بسيار ممنونم
نگرد نیست گشتم نبود
مانیتور 4k که hdr هم ساپورت کنه تو بازار خارج از کشور هم کمه چه برسه تو ایران
یکی از مدل هایی که منتظرم بیاد مانتیور lg32ud99 هست که مناسبه ps4 pro هست ولی تو سایت آمازون هم موجود نیست
یا باید tv بگیری یا مثل من فعلا با مانیتور قدیمی سر کنی
که من حالت دوم رو انتخاب میکنم چون با اینپوت لگ 20 تا 40 نمی تونم بازی کنم

آخرین ویرایش:

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
بهترين تلويزيون كه سايزش كوچيك باشه و بتونه همه قابليت هاي ps4pro رو اجرا كنه،چه مارك و مدلي هست و چه قيمتي داره؟
ميخوام توي اتاقم بزارمش و اندازه بزرگ بدردم نميخوره
سيستم صوتي قوي ايي دارم و بازم سيستم صوتي تلويزيون بدردم نميخوره
ممنونم و متشكرم از راهنمايي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر