خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان درسته Wii U کنسول خوبیه ولی توی ایران که بازار مناسبی نداره و فروشنده و خریدارش کمه تا وقتی کپی خور نشده خریدش به نظر من اشتباهه و فقط پولتون میریزید تو جیب یه سری دلال پول پرست![-(

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دقیقا همینطوره که می گید . منم می گم فعلا نخرید تا وضعیتش بهتر بشه مثل wii
اما خرید wii هم بنظرم الان خوب نیست . البته خودتونم می دونید . من که خیلی خوب گیرم اومد و از دلال های نامرد هم خرید نکردم . واقعا سو استفاده می کنن...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا همینطوره که می گید . منم می گم فعلا نخرید تا وضعیتش بهتر بشه مثل wii
اما خرید wii هم بنظرم الان خوب نیست . البته خودتونم می دونید . من که خیلی خوب گیرم اومد و از دلال های نامرد هم خرید نکردم . واقعا سو استفاده می کنن...

تصمیم گرفتم wii بگیرم هزینه خیلی کمی هم داره

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
تصمیم گرفتم wii بگیرم هزینه خیلی کمی هم داره

داداش بنظر من بهترین تصمیم گرفتی منم هیچوقت wii u نمیگیرم قبلا حتی تاپیک خرید wii u تو پرشین فروم تولز زده بودم اما کلا شتباه خرید wii u

wii این همه عنوان خوب داره بازیا گیم کیوبم اجرا میکنه

کلی بازی wiiware داره با شبیه ساز بازیا ps1 . Nintendo 64 و ...... اجرا میکنه دیگه چیزی میمونه؟

قیمت wii اندازه psp ه یعنی میشه با 300 هزار تومن یه wii دست دوم تمیز خرید حالا خودت خرج ها wii u گفتی که یرم ساماوره

خود من به عنوان یه فن نینتندو که خیلی از نینتندو بازا منو میشناسن میگم خرید wii u اشتباهه و من هیچوقت wii u نمیخرم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش بنظر من بهترین تصمیم گرفتی منم هیچوقت wii u نمیگیرم قبلا حتی تاپیک خرید wii u تو پرشین فروم تولز زده بودم اما کلا اشتباه خرید wii u

wii این همه عنوان خوب داره بازیا گیم کیوبم اجرا میکنه

کلی بازی wiiware داره با شبیه ساز بازیا ps1 . Nintendo 64 و ...... اجرا میکنه دیگه چیزی میمونه؟

قیمت wii اندازه psp ه یعنی میشه با 300 هزار تومن یه wii دست دوم تمیز خرید حالا خودت خرج ها wii u گفتی که یرم ساماوره

خود من به عنوان یه فن نینتندو که خیلی از نینتندو بازا منو میشناسن میگم خرید wii u اشتباهه و من هیچوقت wii u نمیخرم

میدونم به همه این چیزا فکر کردم بخاطر همین منم دیگه نمیخوام wii u بخرم حتی قبلا با آیدی batvam صحبت کرده بودم باهم wii u بخریم اما پشیمون شدم نمیخرم دیوانه که نیستم پولمو بریزم جیب آدما شارلاتان

از اونورم wii u واقعا خیلی ضعیف عمل کرده نه تنوع بازی داره نه چیزی بازیاشم با این قیمت کذایی

wii از wii u خیلی خیلی بهتره

اگه wii مناسب پیدا کردی خبرم کن میخرمش

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
اوه اوه چقدر اعصابتون خورده !!
منم گفتم که ؛ باید صبر کرد . منم اگه این شرایط خوب برام فراهم نمی شد فعلا نمی گرفتم . چون قیمتش واقعا کذایی بالاس
خرید من اینطور بود :
کنسول باندل زلدا(خیلی تمییز مونده و بقول خود فروشنده یک ماه کار کرده) + ویموت و نانچاک اورجینال + 3 تا بازی (mrio land +zumbi u+zelda) + آداپتورها + کول دیسک 16 گیگ + رم 2 گیگ SD کلا شد 1500 . خیلی خوب افتاد واسه من (در واقع قیمت واقعیشه) . از یوزر هم خریدم نه از کاسب.کاش می شد همه ی دوستان اینجوری بخرن :-(
راجعب نینتندو و کنسول ویی یو هم انقدر بدبین نباشید و stay tuned برای E3 ;) ببینید چیکار میکنه و چه بازی هایی می خواد معرفی کنه

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
منم گفتم که ؛ باید صبر کرد . منم اگه این شرایط خوب برام فراهم نمی شد فعلا نمی گرفتم . چون قیمتش واقعا کذایی بالاس
خرید من اینطور بود :
کنسول باندل زلدا(خیلی تمییز مونده و بقول خود فروشنده یک ماه کار کرده) + ویموت و نانچاک اورجینال + 3 تا بازی (mrio land +zumbi u+zelda) + آداپتورها + کول دیسک 16 گیگ + رم 2 گیگ SD کلا شد 1500 . خیلی خوب افتاد واسه من (در واقع قیمت واقعیشه) . از یوزر هم خریدم نه از کاسب.کاش می شد همه ی دوستان اینجوری بخرن :-(
راجعب نینتندو و کنسول ویی یو هم انقدر بدبین نباشید و stay tuned برای E3 ;) ببینید چیکار میکنه و چه بازی هایی می خواد معرفی کنه
فکر کنم از محمد خریدی...
قرار بود من ازش بخرم ولی هیچ رقمه با ما راه نیومد که ویموت و نانچاک رو بعدا ازش بخرم.
مبارک باشه و انشالله روزی کنسول رو بتونیم به قیمت واقعیش و به دور از دلال بازی های رایج بخریم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
فکر کنم از محمد خریدی...
قرار بود من ازش بخرم ولی هیچ رقمه با ما راه نیومد که ویموت و نانچاک رو بعدا ازش بخرم.
مبارک باشه و انشالله روزی کنسول رو بتونیم به قیمت واقعیش و به دور از دلال بازی های رایج بخریم.

میگم راستی شما خودت دوتا دوتا Wii به چه دردت میخوره که داری توی PT میخری؟ نکنه میخوای جمع کنی واسه روز مبادا به ما بفروشی؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آره از محمد گرفتم
خیلی گله محمد . همون موقع هم گفته بود که همه رو می خواد با هم بده

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
میگم راستی شما خودت دوتا دوتا Wii به چه دردت میخوره که داری توی PT میخری؟ نکنه میخوای جمع کنی واسه روز مبادا به ما بفروشی؟
داداشم من اونقدر پول ندارم 10 تا wii بخرم بزارم کنار...
من یه باندل ماریو از یکی از بچه های همین سایت خریدم که قبلش مال خودم رو که سفید بود و چند ماهی بود داشتم دادم رفت فقط به دلیل اینکه مشکی میخواستم.
یه کنسول مشکی هم فردا میرسه دستم که برای خواهرزادم خریدم چون پیله کرده wii خودم رو بگیره و منم برای خودم رو میخوام و برای همین براش یدونه خریدم.
این دو تا که اصلا برای فروش نبوده و wii سوم هم که سفید هست اگر تاپیکش رو ندیدی بگو لینک بدم بری ببینی که همونجا گفتم کنسول رو نمیخوام و ویموت و موشن پلاس و بازیهاش رو میخوام اما طرف جدا نمیفروشه و برای همین کلی میخوام ازش بگیرم چون wii هم چندتا از دوستان بهم سپردن و شاید بخوان...
شما توی پرشین تولز آیدی من رو دنبال کنی و امتیازات رو بررسی کنی خواهی دید که من کنسول خرید و فروش میکنم و کسی منکر نمیشه ولی تا حالا هرکسی چیزی خریده راضی بوده و شکر خدا به کسی چیزی به زور نفروختم.
اینم بدون که باندل ماریوکارت رو همون روزی که خریدم یه بنده خدایی 100 بالاتر گفت همین الآن برات واریز میکنم برام بفرست چون خودش دنیال خریدش بود و از طرفی همینجا بالای 5 تا مشتری دست به نقد پای wii دارم ولی اصلا قصد فروش ندارم.حتی به فروش wii و 3DS خودم فکر هم نمیکنم.
من نه دلالم نه دلال بازی بلدم.کاری که میکنم اینه که چیزهایی رو که میخوام از روی جنس هایی که به صورت کلی برای فروش گذاشته میشه بر میدارم و مابقی رو میفروشم که اجناس مورد نیازم یه کم ارزون تر بهم در بیاد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خرید من اینطور بود :

قیمت هر چی باشه جدمات کنسولا بازم دست همین چند نفرمحدوده مثلا wii u هک بشه نمیری از خرازی سر کوچه بگیری باید بری پیش همینا اونام دوباره از خجالتت در میان همین الان صد هزار میگیرن برای کپی خور کردن قسمت wii

وقتی ip با این عظمت mario 3d world نتونست کاری کنه فروش wii u بیشتر نشد دیگه همه چی تمومه نینتندوه یه ماریو

الانم یه زلدا ریمیک . یه mario 3d world . یه دانکی کونگ و ........ براش اومده اما فروش همونه ps4 اومد یک روزه فروش یک ساله wii u رد کرد

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
قیمت هر چی باشه جدمات کنسولا بازم دست همین چند نفرمحدوده مثلا wii u هک بشه نمیری از خرازی سر کوچه بگیری باید بری پیش همینا اونام دوباره از خجالتت در میان همین الان صد هزار میگیرن برای کپی خور کردن قسمت wii

وقتی ip با این عظمت mario 3d world نتونست کاری کنه فروش wii u بیشتر نشد دیگه همه چی تمومه نینتندوه یه ماریو

الانم یه زلدا ریمیک . یه mario 3d world . یه دانکی کونگ و ........ براش اومده اما فروش همونه ps4 اومد یک روزه فروش یک ساله wii u رد کرد
دقیقا. یادتون میاد توی یکی از تاپیک ها در مورد فروش کنسولهای نسل اخر مقایسه ای رو با ذکر سایت مربوط و اطلاعات اماری اون سایت نوشتم و حتی گفتم غرضی در کار نبوده و خودم عاشق نینتندو بوده و هستم بعضی دوستان برداشت دیگه ای داشتند؟ متاسفانه تا این لحظه هنوز Wii U با اینکه پیش از کنسول های هم عصرش شروع به فروش کرده ولی در مقایسه توفیق چندانی نداشته و به نظر داستان نسل ششم کنسولها دقیقا به همون صورت دوباره تکرار خواهد شد.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

دوستان محبت می کنید اگر امکان دارد نحوه اجرا بازی های nintendo64 بر روی Wii با شبیه ساز را توضیح دهید ؟ مثلا با WiiMote و Nunchuck به راحتی می تونم Resident Evil 2 کنسول N64 رو با شبیه ساز بر روی کنسول بازی کنم ؟

مقسی بوکو :D

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
درود

دوستان محبت می کنید اگر امکان دارد نحوه اجرا بازی های nintendo64 بر روی Wii با شبیه ساز را توضیح دهید ؟ مثلا با WiiMote و Nunchuck به راحتی می تونم Resident Evil 2 کنسول N64 رو با شبیه ساز بر روی کنسول بازی کنم ؟

مقسی بوکو :D
کار خاصی نداره:
شبیه سازش رو دانلود کن. فولدر شبیه ساز به اسم wii64 که دارای 3 فایل هستش باید شامل فایلی به این اسم باشه:
boot.dol و این فولدر رو بریز توی پوشه apps داخل SD کارت.
توی همون SD کارت (البته این پوشه رو توی فلش هم می تونی درست کنی) پوشه ای به اسم wii64 بساز که داخلش 2 تا فولدر دیگه به اسم های roms و saves بسازی. بازیها رو می تونی بریزی توی فولدر roms.
بعد از Homebrew Channel اجرا کن و بقیه ماجرا!

- - -ویرایش - - -

البته BigBoss جان
بازی مورد نظر شما متاسفانه قابل اجرا نیست:

http://wiki.gbatemp.net/wiki/Wii64_Compatibility_List

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا. یادتون میاد توی یکی از تاپیک ها در مورد فروش کنسولهای نسل اخر مقایسه ای رو با ذکر سایت مربوط و اطلاعات اماری اون سایت نوشتم و حتی گفتم غرضی در کار نبوده و خودم عاشق نینتندو بوده و هستم بعضی دوستان برداشت دیگه ای داشتند؟ متاسفانه تا این لحظه هنوز Wii U با اینکه پیش از کنسول های هم عصرش شروع به فروش کرده ولی در مقایسه توفیق چندانی نداشته و به نظر داستان نسل ششم کنسولها دقیقا به همون صورت دوباره تکرار خواهد شد.

بزرگترین اشتباه نینتندو سر wii u این بود هر اشتباهی که سگا سرساترن و دریمکست کرد نینتندو همونا رو قدم به قدم داره تکرار میکنه البته این واضحه نینتندو انقدر سرمایه داره و فن داره که 2 نسل دیگم بد بفروشه ککش نگزه اما مشکل از اوج رسیدن wii به سقوط wii u ه

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر