خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستان کمک کردن رفیقمون بازیش رو پیدا کرد و ممنون میشم کمک کنید منم دوتا بازی قدیمی رو پیدا کنم.
اولی یه بازی بود که شخصیت اصلیش یه آدم آهنی بود ولی از اسم و این چیزاش هیچ چیز یادم نیست.
دومی هم یه بازی تفنگی تو مایه های کنترا بود که اول از بین 4 نفر یک یا دو نفر رو انتخاب میکردی و بعد مشغول بازی میشدی(غول اولش یه آدم بزرگ بود و مرحله دوم هم که توی یه کشتی بود غولش یه آدم با دو تا تفنگ بود که یه کلاه سرش داشت.)
این بازی دومی حرف اولش C بود که مثل کنترا این حرف رو بزرگتر از سایر حروف اسمش نوشته بود.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان کمک کردن رفیقمون بازیش رو پیدا کرد و ممنون میشم کمک کنید منم دوتا بازی قدیمی رو پیدا کنم.
اولی یه بازی بود که شخصیت اصلیش یه آدم آهنی بود ولی از اسم و این چیزاش هیچ چیز یادم نیست.
دومی هم یه بازی تفنگی تو مایه های کنترا بود که اول از بین 4 نفر یک یا دو نفر رو انتخاب میکردی و بعد مشغول بازی میشدی(غول اولش یه آدم بزرگ بود و مرحله دوم هم که توی یه کشتی بود غولش یه آدم با دو تا تفنگ بود که یه کلاه سرش داشت.)
این بازی دومی حرف اولش C بود که مثل کنترا این حرف رو بزرگتر از سایر حروف اسمش نوشته بود.

اولیش که با این توضیحاتی که دادی خیلی بازی هست و یکم بیشتر توضیح بده پیداش کنم برات!

دومی هم اینه Contra Force

Contra_Force_NES_ScreenShot1.jpg

10977.jpg

125524-contra-force-nes-screenshot-the-pause-status-screens.png

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
اولیش که با این توضیحاتی که دادی خیلی بازی هست و یکم بیشتر توضیح بده پیداش کنم برات!

دومی هم اینه Contra Force

Contra_Force_NES_ScreenShot1.jpg

10977.jpg

125524-contra-force-nes-screenshot-the-pause-status-screens.png
دومی که درسته و تشکر میکنم.(من یه نسخه دیگه رو تست میکردم و برای همین فکر میکردم که کنترا نیست.)
اون بازی اولی رو خیلی بازی میکردم ولی کلا چیز زیادی ازش یادم نیست جز اینکه یه آدم آهنی یا یک مردی که لباسی مثل یک زره آهنی پوشیده باشه...
حالا شما دو سه تا معرفی کن شاید درست در اومد.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
729
نام
reza
دوستان کسی بازی world of goo رو بازی کرده؟ متاش خیلی بالا بود

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان کسی بازی world of goo رو بازی کرده؟ متاش خیلی بالا بود

بازیش خیلی گیم پلی نداره و یه جورایی حالت پازل داره!
من خوشم نیومد ازش و اگه بازی فکری دوست داری شاید خوشت بیاد!

- - -ویرایش - - -

دومی که درسته و تشکر میکنم.(من یه نسخه دیگه رو تست میکردم و برای همین فکر میکردم که کنترا نیست.)
اون بازی اولی رو خیلی بازی میکردم ولی کلا چیز زیادی ازش یادم نیست جز اینکه یه آدم آهنی یا یک مردی که لباسی مثل یک زره آهنی پوشیده باشه...
حالا شما دو سه تا معرفی کن شاید درست در اومد.

ببین اینا نیستن!

Tokkyuu Shirei - Solbrain

nes_tokkyuu_shirei_-_solbrain_1.gif

nes_tokkyuu_shirei_-_solbrain_2.gif

tokkyuu-shirei-solbrain-j-teng1-01_agtp0002.png

Robocop 3

Robocop%203.jpg

48322-robocop-3-nes-screenshot-being-repaired-after-having-completed.gif

robocop3_2051.png

Robocop 2

Robocop%202.jpg

Robocop%202%20(2).jpg

Robocop 1

Robocop.jpg

Robocop%20(2).jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به همه دوستان

من خریدار کنسول wii هستم کنسولی که من میخوام باید شامل موارد زیر باشه

wii سفید باشه

جعبه سالم باشه

تمام متعلقات خود wii همراه داشته باشه و سالم باشن شامل جعبه . دو کشویی داخا جعبه . ویموت و نانچاک . محافظ ژله ای ویموت . سنسور . پایه سنسور . آداپتور . بروشور ها و کاتالوگ . کابل تصویر . پایه کنسول همه لوازم اصلی خود دستگاه باشن

wii کم کارکرد باشه از نظر ظاهری تمیز و در حد آک باشه اگه دیسک خور هست لنزش سالم باشه

کپی نرم افزاری آخرین آپدیت باشه

وسایل جانبی اضافه داشته باشه

قیمت مناسبی داشت باشه

قیمتاتونو برام پ خ کنید

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
بازیش خیلی گیم پلی نداره و یه جورایی حالت پازل داره!
من خوشم نیومد ازش و اگه بازی فکری دوست داری شاید خوشت بیاد!

- - -ویرایش - - -

ببین اینا نیستن!

Tokkyuu Shirei - Solbrain

nes_tokkyuu_shirei_-_solbrain_1.gif

nes_tokkyuu_shirei_-_solbrain_2.gif

tokkyuu-shirei-solbrain-j-teng1-01_agtp0002.png

Robocop 3

Robocop%203.jpg

48322-robocop-3-nes-screenshot-being-repaired-after-having-completed.gif

robocop3_2051.png

Robocop 2

Robocop%202.jpg

Robocop%202%20(2).jpg

Robocop 1

Robocop.jpg

Robocop%20(2).jpg

داداش دمت گرم.همین Tokkyuu Shirei - Solbrain بود که یادمه خیلی بازیش میکردم و خدایی بازی باحالی بود.
مرسی لطف کردید.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به همه دوستان

wii سفید باشه

جعبه سالم باشه

تمام متعلقات خود wii همراه داشته باشه و سالم باشن شامل جعبه . دو کشویی داخا جعبه . ویموت و نانچاک . محافظ ژله ای ویموت . سنسور . پایه سنسور . آداپتور . بروشور ها و کاتالوگ . کابل تصویر . پایه کنسول همه لوازم اصلی خود دستگاه باشن

wii کم کارکرد باشه از نظر ظاهری تمیز و در حد آک باشه اگه دیسک خور هست لنزش سالم باشه

قیمت مناسبی داشت باشه

قیمتاتونو برام پ خ کنید

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام به همه دوستان

wii سفید باشه

جعبه سالم باشه

قیمت مناسبی داشت باشه

قیمتاتونو برام پ خ کنید

چند نفرم بهم سپردن براشون wii پیدا کنم اگه چیز خوبی هم پیدا کردم بهت خبر میدم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چند نفرم بهم سپردن براشون wii پیدا کنم اگه چیز خوبی هم پیدا کردم بهت خبر میدم

نمیدونی چند هفته اش دنبال wii ام اما یا سرکاریه یا قیمتا نجومی میدن یکی اومده گفته wii دست دوم 900 هزار فکر کنم مشروبات الکلی خرده بود توهم زده بوده داره ps3 اسوپر اسلیم هک شده با برد کبرا داره میفروشه یکی دیگه گفت 750 هزار این یکی فکر کنم چشماش مشکل داشته wii اشتباهی xbox 360 میدیده و از این قیمتا فضایی زیاد دادن

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
نمیدونی چند هفته اش دنبال wii ام اما یا سرکاریه یا قیمتا نجومی میدن یکی اومده گفته wii دست دوم 900 هزار فکر کنم مشروبات الکلی خرده بود توهم زده بوده داره ps3 اسوپر اسلیم هک شده با برد کبرا داره میفروشه یکی دیگه گفت 750 هزار این یکی فکر کنم چشماش مشکل داشته wii اشتباهی xbox 360 میدیده و از این قیمتا فضایی زیاد دادن
من تازگیا از یکی از افرادی که تو بازارسنتر اگهی داده بود خریدم ۳۸۰ . همراه دوتا دسته و لوازم جانبی ورزشی و ۳۰ تا بازی و کپی خور و ....

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
البته شما یه مقدار وسواس به خرج میدی وگرنه من موردهای زیادی دیدم که واقعا هم قیمتشون خوب بوده و هم شرایط کنسول خوب بوده...
حالا سر خرید PS3 Fat یا XBOX آدم یه ذره تن و بدنش میلرزه ولی wii گیرت اومد که اوضاع مناسبی داشت بخر چون هر چقدر هم کنسول رو تمیز نگه داری به هرحال بی خط و خش نمیشه خصوصا که شما سفید میخوای بخری...
من خودم الآن مشکی دارم و یه مقدار خط و خش داره ولی واقعا از 20 سانتی پیداست خصوصا که کنسول به حالت ایستاده قرار میگیره اصلا خط و خش هایی که اکثرا سمت راست کنسول هستند(وقتی کنسول ایستاده هست)اصلا به چشم نمیاد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
البته شما یه مقدار وسواس به خرج میدی وگرنه من موردهای زیادی دیدم که واقعا هم قیمتشون خوب بوده و هم شرایط کنسول خوب بوده...
حالا سر خرید PS3 Fat یا XBOX آدم یه ذره تن و بدنش میلرزه ولی wii گیرت اومد که اوضاع مناسبی داشت بخر چون هر چقدر هم کنسول رو تمیز نگه داری به هرحال بی خط و خش نمیشه خصوصا که شما سفید میخوای بخری...
من خودم الآن مشکی دارم و یه مقدار خط و خش داره ولی واقعا از 20 سانتی پیداست خصوصا که کنسول به حالت ایستاده قرار میگیره اصلا خط و خش هایی که اکثرا سمت راست کنسول هستند(وقتی کنسول ایستاده هست)اصلا به چشم نمیاد.

وسواس کجا بود مثلا من من wii مشکی خوشم نمیاد فقط سفید میخوام طرف wii ش فقط یه ویموت و نانچاک اضافه داره میگه 750 هزار یا اونی که میگه 900 هزار تومن صد در صد مجنون بوده

wii مشکی با قیمت مناسب دیدم اما من رنگ مشکیشو دوست ندارم هر کسی سلیقه ای داره یا یکی پیدا کردم wii سفید کره ای با 120 تا دیسک بازی قاب شکیل میگه 590 هزار خوب واقعا ارزش خرید نداره

یکی دیگه پیام داده wii خالی با پک اسپورت 72 تیکه میگه 500 هزار

خود من برای یه دوست یک سال پیش wii ریجن کره آک خریدم 310 هزار با لوازم و خرجا اضافه شد 350 هزار مثلا برچسب محافظ دو طرف کنسول کلی خورد که 15 هزار تومن بود . من بخاطر مشکل شدید مالی برای خودمو مجبور شدم بفروشم چند ماه پیش

wii با قیمت معقول میخوام نه اینکه بعضیا به قیمت wii u تو ایران نگاه کنن بعد wii قیمت گذاری کنن الانم میخوام wii بخرم برای همیشه داشته باشمش بعد ها ارشیوش کنم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
احسان جان بازم میگم به نظرم خرید wii با وجود wii u کاملا اشتباهه . فعلا صبر کن و wii نخر تا یه کم پولت بیشتر بشه تا بتونی u بخری

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان بازم میگم به نظرم خرید wii با وجود wii u کاملا اشتباهه . فعلا صبر کن و wii نخر تا یه کم پولت بیشتر بشه تا بتونی u بخری

داداش ps4 چهارصد دلاری الان تو بازار 1.550 هزاره اما wii uسیصد دلاری الان میدن 1.600 این پول زور نیست؟ بچه دوم دبستانم میفهمه یه مشکلی وسط هست . برای هک قسمت wii هم میگن 100 هزار خب برای بازی کردن بازیا wii باید ویموت مخصوص wii u خرید 210 هزار تازه باید نانچاکم بخری

پولمم زیاد بشه انقدر پول زور نمیدم بزار انقدر گرون بدن رو دستشون بمونه کسی نخره وقتی فن نینتندو wii u نخره کی میخواد بخره؟ اوناییم که خریدن پشیمونن دارن میفروشن نمونه اش سایت دیوار که 3 تا آگهی فروش wii u گذاشتن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر