خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
شاتل لند بالاخره هستش یا نه؟
من های وب میگیرم و بیشتر مصرفمم تقریبا داخیله
سرویس 2 مگ شاتل رو میخوام خریداری کنم.
چیزایی که تو کانال شاتل گذاشته شده بود:
دوستان عزیز
همان‌گونه که می دانید، روز گذشته شیوه و تعرفه جدید ارایه خدمات شاتل، مطابق با مصوبه جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام شده است. این موضوع پرسش‌ها و نگرانی‌هایی را برای برخی از کاربران شاتل که هم‌اینک از خدمات و بسته‌‌های تشویقی این شرکت استفاده می‌کنند، به وجود آورده است.
بر این اساس خرسندیم به اطلاع برسانیم در روزهای آینده سیاست‌های تشویقی این شرکت برای استفاده از سایت‌های پرطرف‌دار شاتل‌لند و نماوا، همچنان ادامه خواهد داشت. افزون بر این برای حمایت از تولید محتوای داخلی برخی از سایت‌های دیگر هم‌چون فیلم نت، پلان، آی سیما، کاناپه و . . . که در روزهای اخیر به این مجموعه از سایت‌ها اضافه شده بود، مطابق روال گذشته همچنان در دست‌رس کاربران شاتل خواهند بود.
گفتنی‌ست با وجود معرفی سرویس‌های جدید، بسته‌های تشویقی خریداری شده از قبل همچون بسته تشویقی شبانه و بسته ترافیک ایران تا زمان خريداري شده، به اعتبار خود باقی خواهند ماند.

بی‌تردید شرکت شاتل تمام تلاش خود را برای تامین رضایت کاربران به کار خواهد گرفت.
/QUOTE]
الان یکی واسم توضیح بده شاتل لند مثلا قبلا هست؟
یعنی میشه با ماهی 10 تومن به اندازه 5 ترابایت با حجم مجانی دانلود کنی؟
واقعا گیج شدم یکی توضیح بده:D

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
شاتل لند بالاخره هستش یا نه؟
من های وب میگیرم و بیشتر مصرفمم تقریبا داخیله
سرویس 2 مگ شاتل رو میخوام خریداری کنم.

واقعا گیج شدم یکی توضیح بده:D
شاتل لندو گفتن که هست.
ولی یه مشکل بزرگی که اینجا هست حجم خود سرویسه که فقط یک سوم بین الملل حساب میشه دو سوم داخلی.

• Like
Reactions: mahan.bs

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستانی که های وب دارن میشه یه توضیحی بدن در مورد پینگ و قطعی نتشون. به کار گیم میاد یا نه فقط برای دانلوده
من های وب دارم، میتونم بگم واقعا افتضاحه
همیشه پینگم "بهترین" حالت 250 بوده و بعضی وقت ها تا 1000 هم میره:D
ولی انصافا پشتیبانی عالی.هر موقع زنگ میزنم همون موقع بدون موندن تو صف جوابمو میدن
فشفشه هاشم خیلی خوبه هر مناسبتی یه فشفشه بهم میده:D
من خودم از روبات تلگرامش 1500 مگ گرفتم :)
اگه دانلود میخوای با های وب عالیه

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
من های وب دارم، میتونم بگم واقعا افتضاحه
همیشه پینگم "بهترین" حالت 250 بوده و بعضی وقت ها تا 1000 هم میره:D
ولی انصافا پشتیبانی عالی.هر موقع زنگ میزنم همون موقع بدون موندن تو صف جوابمو میدن
فشفشه هاشم خیلی خوبه هر مناسبتی یه فشفشه بهم میده:D
من خودم از روبات تلگرامش 1500 مگ گرفتم :)
اگه دانلود میخوای با های وب عالیه
با این اوصاف به احتمال زیاد دیده بان نت هم مثل های وب باشه و فقط حجم مناسب ارائه میده نه سرعت مناسب. گیمر جماعت از هر طرف یه جوری ضربه میخوره بدبختیمون تموم شدنی نیست

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
وزیر ارتباطات: تعرفه‌های اعلام‌شده در صورت گرانی مردود خواهند شد

محمدجواد آذری جهرمی معتقد است که یکی از اهداف مدل تعرفه‌ی جدید، ایجاد رقابت بین شرکت‌ها به‌منظور ارائه‌ی خدمات مناسب‌تر و با قیمتی رقابتی‌تر به مشترکان نهایی بوده است.
وزیر ارتباطات اعلام کرده است:

اگر تعرفه‌های ارائه‌شده توسط شرکتی بخواهد هزینه‌های مشترک نهایی را افزایش دهد؛ موضوع توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیگیری و اصلاح خواهد شد.

وی در توییتر نوشت:

اگر جداول منتشرشده باعث گران‌ شدن سرویس‌های ثابت شده باشد، از طرف سازمان تنظیم مقررات مردود شناخته خواهد شد. جداول منتشرشده در حال بررسی است و تا صبح یکشنبه موارد مردودی احتمالی اعلام خواهد شد.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
وزیر ارتباطات: تعرفه‌های اعلام‌شده در صورت گرانی مردود خواهند شد

محمدجواد آذری جهرمی معتقد است که یکی از اهداف مدل تعرفه‌ی جدید، ایجاد رقابت بین شرکت‌ها به‌منظور ارائه‌ی خدمات مناسب‌تر و با قیمتی رقابتی‌تر به مشترکان نهایی بوده است.
وزیر ارتباطات اعلام کرده است:

اگر تعرفه‌های ارائه‌شده توسط شرکتی بخواهد هزینه‌های مشترک نهایی را افزایش دهد؛ موضوع توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیگیری و اصلاح خواهد شد.

وی در توییتر نوشت:

اگر جداول منتشرشده باعث گران‌ شدن سرویس‌های ثابت شده باشد، از طرف سازمان تنظیم مقررات مردود شناخته خواهد شد. جداول منتشرشده در حال بررسی است و تا صبح یکشنبه موارد مردودی احتمالی اعلام خواهد شد.

احتمالا صبح یکشنبه میاد میگه تعرفه ها 3 برابر ارزون تر شد ، میری میبینی 5 برابر گرونتر شده و حجم خارجی هم یک پنجم شده ...
این جماعت درباره نت حرف میزنن ، چه مثبت چه منفی ، دست و پا آدم میلرزه ...

• Like
Reactions: DoppelGang3rX1

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
با این اوصاف به احتمال زیاد دیده بان نت هم مثل های وب باشه و فقط حجم مناسب ارائه میده نه سرعت مناسب. گیمر جماعت از هر طرف یه جوری ضربه میخوره بدبختیمون تموم شدنی نیست
نا امید نباش 14 تا شرکت دیگه موندن تا ارائه بدن طرح هاشونو:D
تقریبا 6 ساعت دیگه هم زمان دارن تا ارائه بدن:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستانی که های وب دارن میشه یه توضیحی بدن در مورد پینگ و قطعی نتشون. به کار گیم میاد یا نه فقط برای دانلوده
من سه چهار ماه پیش اومدم های وب برای من بهترین سرویس دهندس ولی درکل بیشتر بدرد کسایی که نگران حجمن میخوره چون قیمتای خیلی بهتری داره
از نظر پینگ مشکلی ندارم اخرین بار که بازی کردم بین 140 تا 170 متغیر بود هرچند خیلی خوب نیست ولی بازم بدون مشکل میشه بازی کرد
از نظر سرعتم سرویس 1تا16 دارم که روی 8 بستن بخاطر کشش خط و سرعت دانلود همیشه روی 800تا1 مگ بر ثانیه هست
قطعی هم تا حالا نداشتم فقط ماه دومش کلا اینترنت نداشتم اونم از سیم کشی چرت ساختمون بود که از رو سیم کشیدیم کاملا مشکلش حل شد ربطی به سرویس دهنده نداشت
تو تعرفه های جدیدم بین شرکتای بزرگ فعلا بهترین سرویسارو معرفی کرده شاتل که همین طرحارو ارائه بده کلا از صحنه حذف میشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
احتمالا صبح یکشنبه میاد میگه تعرفه ها 3 برابر ارزون تر شد ، میری میبینی 5 برابر گرونتر شده و حجم خارجی هم یک پنجم شده ...
این جماعت درباره نت حرف میزنن ، چه مثبت چه منفی ، دست و پا آدم میلرزه ...
فعلا که قیمت اونایی که اومده هم ارزونتره هم به صرفه تر حالا اپراتور ها یکسری انگار صداشون دراومده مثل شاتل

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
شاتل اين طرح مسخره يك سوم رو پياده كرده وگرنه حتي تو سايت سازمان تنظيم مقررات توضيح داده شده كه تا سقف ميزان مصرف عادلانه نبايد محدوديتي ايجاد بشه يعني اگه سقف ٢٠ گيگ باشه مشترك ميتونه تمام اين ٢٠ گيگ رو هم براي بين الملل استفاده كنه اگه مصرف داخلي نداره:|:|:|

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

قطعی زیاد نداشتم (موردی که به سرویس دهنده ربط داشته باشه) به جز یکی دو مورد
اهل آنلاین نیستم تا در این باره نظر بدم ولی برای دانلود خوبه ، سرعتش خوب و راضی کننده ست
بهترین سرویس ها شم بسته های قرمز هست یعنی اگه بسته های قرمزش رو بردارن بنظرم هیچ برتری قابل ملاحظه ای براش نمی مونه در مقابل رقیب ها

Sent from my iPhone using Tapatalk

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
اینم تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت مخابرات ایران با تفکیک داخلی و خارجی...
mzes_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B3%DB%B0_%DB%B1%DB%B2-%DB%B1%DB%B5-%DB%B2%DB%B9.jpg

• Like
Reactions: MO021

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
فعلا که قیمت اونایی که اومده هم ارزونتره هم به صرفه تر حالا اپراتور ها یکسری انگار صداشون دراومده مثل شاتل
چی ارزون شده،مگه کسی از این سرویسها میگرفت.همه تو جشنواره سرویس میگرفتن
با تمام تفاسیر قبلا همین شاتل 5 گیگ رو میداد 19800 الان 4 رو میده 12500
رو هر گیگی 800 کم شده
ولی قبلا از بس فروش نداشتن هر گیگ رو تو جشنواره هاشون که دائما در حال برگزاری بود به گیگی 1000 تا 1500 میرسوندن تا بخرن با هزار تا آیتم شبانه رایگان و روزانه رایگان و ....
این حجمهای اعلامی به ضرر کاربرای پر حجم هست برا کم حجمها هم سود خیلی کمی داره.اینم در نظر بگیر اگه اونا هم تو فامیلهاشون کسی داشتن که به جشنواره ها آگاه بود اونا هم ضرر کردن.
من از آسیاتک dslbox گرفتم 200 تومن 1 ساله با 120 گیگ حجم ،یه مودم 50 تومنی روش بود با یه فلش 15 تومنی با شبانه رایگان.
خط من تا 6 بیشتر کشش نداره
شبی راحت میشه از 4تا 10 صبح 17 گیگ دانلود کرد
الان چه سرویس میشه گرفت.
اگه حجمها رو یکی کنن .بالاخره قشر زیادی سود میبرن ،ما هم باید بریم تو فکر کم کردن مصرف
و گر نه با این اوضاع بالای %95 کاربرا ضرر میکنن

شاتل اين طرح مسخره يك سوم رو پياده كرده وگرنه حتي تو سايت سازمان تنظيم مقررات توضيح داده شده كه تا سقف ميزان مصرف عادلانه نبايد محدوديتي ايجاد بشه يعني اگه سقف ٢٠ گيگ باشه مشترك ميتونه تمام اين ٢٠ گيگ رو هم براي بين الملل استفاده كنه اگه مصرف داخلي نداره:|:|:|
مشکل سقف نیست مشکل کف هست
نیومدن حداقل حجم اعلام کنند گفتن ما سرعت اعلام میکنیم و قیمت
بشینن شرکتها رو حجم رقابت کنند
یعنی ریش و قیچی میزان حجمو دادن کامل دست isp ها
میشه یکی اصن شاتل لند رو واسه من توضیح بده؟:|
یه سایته ،توش بازی میزاشتن،اونایی که شاتل داشتن میرفتن دانلود میکردن ماهی 10 تومن میدادن از حجمشون کم نمیشد

• Like
Reactions: mahan.bs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر