خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
چند صفحه قبل یکی از دوستان گفتن که مهر تایید چه نهادی پای بخشنامه ای که به isp ها فرستادن خورده حالا به نظرت تظاهرات و اعتراض فایده داره ؟
چه بخوایم چه نخوایم اینا میخواستن دسترسی مردم به شبکه بین الملل خیلی کم بشه حالا به جای اینکه اجبارا مردم رو به استفاده از اینترانت مجبور کنن تصمیم گرفتن به روش اصلاح طلبانه بکنن تو پاچمون منتظر باشید تا چند وقت دیگه همین ترافیک بین الملل رو هم بهمون نمیفروشن
مطمئن باش مثل سگ از اعتراض مردم میترسن.

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان بزاريد كامل روشنتون كنم. اينا تمام هدفشون اين هست كه تك تك فعاليت هاي اينترنتي شما رو تحت نظر داشته باشن. بزاريد براتون يه مثال بزنم. وقتي شما به سايفون متصل ميشيد، اي پي شما به يك اي پي خارجي تبديل ميشه و شما توو شبكه ي ايران گم ميشي و هيچكس نميتونه متوجه بشه كه شما از كدوم كشور به اينترنت متصلي. اما با ترافيك بين الملل و داخلي به راحتي اب خوردن ميتونن تك تك فعاليت هاي شما رو مانيتور كنن و حتي اجازه ندن شما بتوني به سايفون متصل بشي! فكر ميكنيد چرا انقدر دارن زور ميزنن سرورهاي تلگرام رو بيارن ايران؟! چون از فعاليت هاي شبكه هاي اجتماعي وحشت دارن و ميخوان تحت كنترلشون داشته باشن. اگر اين مصوبه ها اجرايي بشه واقعا فاتحه ي اينترنت ايران خونده ميشه. يعني ممكنه به خاطر يه كامنت توو اينستاگرام بيان بالا سرت كت بسته بگيرن ببرنت :D:-h

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
یه آب باریکه ای میومد که همونم زدن کورش کردن ، درسته مملکت بی قانونه ولی دلیل نمیشه بخشنامه ای رو صادر کنن که صرفا رفع تکلیف باشه و بگن اصلاحیه دادیم !! ، شما اگه به حرف ملت گوش میدادین کلا تعرفه و سرعت رو نیم هزارم درصد خدمات بین المللی میکردید ، نه اینکه شعار تغییر تعرفه بدین ولی نتیجه حاصله فرقی در مقابل اون همه شعار نداشته باشه ، مردم ما هم فقط ظاهر قضیه رو میبینن، شمایی که از شاتل خبر داری ، کو اون تخفیفای ۵۰ درصدیش ؟ آشنای من میگفت دیگه تموم شد فقط ۲۰ درصدی میده ، متاسفانه هر موقع تو این مملکت یه اصلاح طلب حرکتی رو پیاده کرد ضررش برا مردم بیشتر از منفعتش بوده .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,636
این اوصاف باشه دیگه اینترنت نمیگیرم میرم قبل دوره حجر بی اینترنت سیر میکنم
اینا میخوان همه چیز و کنترل کنن
یعنی مثلا یه سایت دانلود موزیک مثه عصر دانلود ( دلرا) که اجازه داشتن سرور داخلی نداره یا تاینی مویز و رادیوجوان برن تو بخش خارجی و استفاده ازش کمتر شه فقط این وسط ما گیمرا بیشترین ضرر میکنیم

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
البته يه چيز ديگه ام بگم: بيش از ٩٠ درصد فشارشون براي اجراي اين طرح دليلش اينه كه روزانه بيش از ٢٠٠ شكايت رسمي از Isp هاي مختلف سر دزدي ترافيك به فتا ميشه و همين موضوعات باعث شده كه اينا همچين سرويس هاي عجيب و غريبي طراحي كنن.
خب الانم که همون شد. بعد تموم شدن 10 گیگ باید حجم بخریم. دوباره همون شکایت ها پیش میاد.
بنظرم اصلا قضیه حجم و شکایت و توانایی محدود برای سرویس دهی و این بهونه ها نیست. قضیه فقط کم کردن ارتباط با دنیاست همین وگرنه ابدارچی یه شرکت هم میدونه 10 گیگ میشه در حد اپدیت خود ویندوز و اپ های رو گوشی ها.

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این تعرفه های جدید نوعی توهین به شعور کاربران اینترنت هست. کاربر پر مصرف ۱۰ گیگابایت ترافیک بین الملل؟:| الان منی که ماهانه ۶۰ گیگ مصرف دارم که نهایت ۱ گیگش داخلیه تو کدوم دسته قرار میگیرم؟
وی اعلام کرده است که اگرچه در عمل مصداق نامحدود مطلق وجود ندارد؛ ولی در عمل سرویس نامحدود ارائه می‌شود.
کدوم نامحدود در عمل ارائه‌ میشه؟!!!! من نمی‌دونم این دوستان معنی نامحدود رو نمیفهمن یا نمیخوان بفهمن
البته اینا مهم نیست عوضش امنیت داریم:|

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
این تعرفه های جدید نوعی توهین به شعور کاربران اینترنت هست. کاربر پر مصرف ۱۰ گیگابایت ترافیک بین الملل؟:| الان منی که ماهانه ۶۰ گیگ مصرف دارم که نهایت ۱ گیگش داخلیه تو کدوم دسته قرار میگیرم؟

کدوم نامحدود در عمل ارائه‌ میشه؟!!!! من نمی‌دونم این دوستان معنی نامحدود رو نمیفهمن یا نمیخوان بفهمن
البته اینا مهم نیست عوضش امنیت داریم:|
تو دسته اینترنت بین الملل میخوای چیکار ؟ بشین آپارات ببین :))
ر..ن به تابستونمون. خدا ازتون نگذره.

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
در وصف pro بودن مسولین فقط یه نقل قول می کنم :
" به گفته‌ی عباسی شاهکوه، مشترک با این حجم می‌تواند روزانه ۱۰ ساعت دانلود داشته باشد "
منبع : زومیت

• Like
Reactions: Milad_HW

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
در وصف pro بودن مسولین فقط یه نقل قول می کنم :
" به گفته‌ی عباسی شاهکوه، مشترک با این حجم می‌تواند روزانه ۱۰ ساعت دانلود داشته باشد "
منبع : زومیت
اره روزانه میتونیم 10 ساعت زلال احکام رو hd استریم کنیم :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
شاتل خیلی وقته برای دیدن رسانه تصویری داخلی حجمای نامحدودو ۳۰۰۰گیگ با قیمت ۲۰ و ۴۰ میده ، این قضیه باید همینجا جلوش گرفته بشه .

• Like
Reactions: danielo

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
خب الانم که همون شد. بعد تموم شدن 10 گیگ باید حجم بخریم. دوباره همون شکایت ها پیش میاد.
بنظرم اصلا قضیه حجم و شکایت و توانایی محدود برای سرویس دهی و این بهونه ها نیست. قضیه فقط کم کردن ارتباط با دنیاست همین وگرنه ابدارچی یه شرکت هم میدونه 10 گیگ میشه در حد اپدیت خود ویندوز و اپ های رو گوشی ها.
شايد باور نكني اما روزانه شكايت هاي عجيب و غريبي از فتا واسه خود ما مياد! مثلا ديروز فتا يه ايميل زده بود و يه مك ادرس رو داده بود و نوشته بود تمام ريز مصرف اين مك ادرس رو از PRTG (ريز مصرف بسيار دقيق از Dslam) براي ما ارسال كنيد. حالا شكايت طرف چي بود؟! طرف ميگفت من ٥ گيگ خريدم و در عرض ١٥ روز تموم شده و به خاطر همين موضوع شكايت كرده بود. جالب اينجاس كه فتا حتي شكايت هاي غير معقول رو هم پيگيري ميكنه و اين وسط فقط نقش يه ارجاع دهنده رو ايفا ميكنه و اصلا هيچگونه صحبت قانع كننده اي با مشترك نميكنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر