خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,334
نام
مهدی
درسته اما با اين حركت در واقع تعداد شكايات رو به نصف كاهش ميدن و مردم رو با اين جمله كه اينترنت شما نامحدوده و هرچقدر ميخوايد استفاده كنيد گول ميزنن. مردم ما هم خوشبختانه اكثرشون هيچ علاقه اي به تحقيق ندارن و خيلي راحت قبول ميكنن و در گمراهي باقي ميمونن.
یه بار این جملت رو خودت بخون ببین منظقی نوشتی؟
یعنی چی شکایات به نصف کاهش پیدا میکنه یا مردم گمراهن؟؟؟ مگر مردم احمقن که حالیشون نباشه مجدد دارن حجم میخرن؟؟اصلا مردم کی هستن؟ همین 200 نفر کاربر توی این صفحه و هزار نفر توی اینستا که همش دارن اعتراض میکنن هستن و الان داری شما همه رو گمراه میخونیو شکایات روهم نصف میکنی.نخیر همه حالیشونو داره چه اتفاقی میوفته.
یا اون پستت که گفتی اگر طرح اجرا شه با ترافیک بین الملل توی اینستا کامنت بدی میان بالا سرت.خب الانشم که داریم از ترافیک بین الملل استفاده مکینم مگر با ترافیک داخلی میشه رفت ایسنتا ؟
من اینکه شکایتهای زیادی میشه رو منکرش نیستم. فقط دارم میگم این طرح اگه هدفش جلوگیری از حجم خوری بود که فرقی نکرده و بازم حجم فروشی و حجم خوری هست. هدف طرح فقط گرون کردن و محدود کردن اینترنته همین.
حق با شماست و طرح جدید با فعلی الان هیچ تفاوت حجمی ای نداره چون خودشونم قطعا نمیدونن میخوان چی کار کنن.هدفشون فقط گرون کردن و محدود کردن ماست که به خاطر قیمت بالا یه قشر از جامعه رو محروم کنن از نت.بیداری کم تر مردم به نفع همشونه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
?
چرا کمدی بشه من الان سرعت 250 کیلوبایت دارم خیلیم راضیم نه مشکل استریم دارم نه چیزی فایلای حجیمم با نت گوشی دانلود میکنم اگه این سرویس ها جوری باشه که حداقل سرعت تایین شده رو بدون اینکه سرعت یا حجم کم بشه ارائه بدن حداقل برای من خیلی خوبه جایی حرفی درموردش نزدن؟
اگه حرفی نزدن که بهتره صبر کنیم ببینیم چکار میکنن از کارشون نمیشه سر درآورد اصلا قرار نبود به این زودی این طرح اجرا بشه یهو اومدن گفتن تا دو هفته دیگه اجرا میشه

بدون این قضایا من الان سرعت دانلودم یک و نیم مگ هست ! حالا بیام پول بدم که بشه 250 کیلوبایت ؟
منم حرف قطعی نشنیدم ولی فکر کنم این عددی که اعلام کردند سرعت دانلود نهایی باشه دیگه به اصطلاح

• Like
Reactions: Milad_HW

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
معذرت میخوام اما اگر من شکایت کنم بگم این ده گیگ ترافیک مصرف منصفانه رو ISP ازم دزدید چی اونوقت ؟
اينو بدون كه هيچوقت يك شخص حقيقي نميتونه يه شركت حقوقي رو محكوم به دزدي كنه. شما حتي اگه اثبات كني حجمتو دزديدن، خيلي راحت با يه زد و بند خاص و يه لاگ دروغين، ٣٠ صفحه ريز مصرف برات ميزارن روو ميز قاضي فتا و بعدشم تازه اعاده ي حيثيت ميكنن و ازت خسارت هم ميگيرن! :D پس بهتره كلا بيخيال شكايت جدي بشي چون ته تهش خودتو محكوم ميكنن.

• Like
Reactions: D_grayman

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
اينو بدون كه هيچوقت يك شخص حقيقي نميتونه يه شركت حقوقي رو محكوم به دزدي كنه. شما حتي اگه اثبات كني حجمتو دزديدن، خيلي راحت با يه زد و بند خاص و يه لاگ دروغين، ٣٠ صفحه ريز مصرف برات ميزارن روو ميز قاضي فتا و بعدشم تازه اعاده ي حيثيت ميكنن و ازت خسارت هم ميگيرن! :D پس بهتره كلا بيخيال شكايت جدي بشي چون ته تهش خودتو محكوم ميكنن.
شما گفتید که این طرح رو برای این اجرا می کنند که روزانه شکایت زیادی میشه از حجم دزدی...منهم منظورم این بود که این طرح جدید هم مانع شکایت نمیشه.
در ضمن بنده وکیلی رو می شناسم که با پیگیری تا به حال پنج بار از ایران خودرو خسارت گرفته...

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
یه بار این جملت رو خودت بخون ببین منظقی نوشتی؟
یعنی چی شکایات به نصف کاهش پیدا میکنه یا مردم گمراهن؟؟؟ مگر مردم احمقن که حالیشون نباشه مجدد دارن حجم میخرن؟؟اصلا مردم کی هستن؟ همین 200 نفر کاربر توی این صفحه و هزار نفر توی اینستا که همش دارن اعتراض میکنن هستن و الان داری شما همه رو گمراه میخونیو شکایات روهم نصف میکنی.نخیر همه حالیشونو داره چه اتفاقی میوفته.
یا اون پستت که گفتی اگر طرح اجرا شه با ترافیک بین الملل توی اینستا کامنت بدی میان بالا سرت.خب الانشم که داریم از ترافیک بین الملل استفاده مکینم مگر با ترافیک داخلی میشه رفت ایسنتا ؟

حق با شماست و طرح جدید با فعلی الان هیچ تفاوت حجمی ای نداره چون خودشونم قطعا نمیدونن میخوان چی کار کنن.هدفشون فقط گرون کردن و محدود کردن ماست که به خاطر قیمت بالا یه قشر از جامعه رو محروم کنن از نت.بیداری کم تر مردم به نفع همشونه
شما در متن كار نيستي ببيني مردم ما چقدر بي خرد عمل ميكنن! خيلي راحت طرح هايي كه هيچ جوره به نفعشون نيست رو تمديد ميكنن و تازه فكر ميكنن برد هم كردن! اون دوستاني كه دارن توو پيج اقاي واعظي چيزي مينويسن در واقع توو كشور ما ٢٠ درصد هستن و اطلاعات كافي دارن. مابقي هر مصوبه اي كه اجرا بشه رو قبول ميكنن و پيروي ميكنن. بحث جوگيري ام نيست. من فقط اطلاعاتم رو در اخنيار بقيه ميزارم همين. بحث اينستاگرامم اينه كه شما الان ترافيك بين الملل رو توي اينترنت ازاد در دنيا استفاده ميكني اما بعد از اين طرح شبكه ي ايران ميشه يه اينترانت و همه چيز خصوصي ميشه. فرقش اينجاست.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
به سقف مصرف برسی باید حجم بخری سرعت کم نمیشه.
یعنی کلا سرویس قطع میشه؟ کدوم سایت چنین چیزی گفته؟
اگه isp ها مخالفت کنن و حجم یا حداقل قیمت بسته ها تغییری کنه باز یکم بهتره اینا مشکلشون اینه که چه تو بسته های قدیم چه جدید حجمی میذارن که خنده داره خب راحت بیاید یه طرح با 30-40 گیگ حجم هم بذارید و قیمت بالاتر که انقدر مشکل حجم نباشه حتی با سایت باز کردن هم 10 گیگ توی 10-15 روز تموم میشه
بدون این قضایا من الان سرعت دانلودم یک و نیم مگ هست ! حالا بیام پول بدم که بشه 250 کیلوبایت ؟
منم حرف قطعی نشنیدم ولی فکر کنم این عددی که اعلام کردند سرعت دانلود نهایی باشه دیگه به اصطلاح
6 مگ 250 کیلوبایت نمیشه 2مگ میشه 250 کیلوبایت اگه سرویس قطع نشه و حداقل سرعت سرویس رو ارائه بدن خیلی بهتره (حداقل از نظر من) بعد هم اینو درنظر بگیرید که شما با سرعت 1.5 مگ نمیتونید تمام روز استریم یا دانلود کنید همش باید ترس از تموم شدن حجم داشته باشید بهرحال اگه جایی چیزی گفته نشده بهتره صبر کنیم ببینیم چکار میکنن

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
شما گفتید که این طرح رو برای این اجرا می کنند که روزانه شکایت زیادی میشه از حجم دزدی...منهم منظورم این بود که این طرح جدید هم مانع شکایت نمیشه.
در ضمن بنده وکیلی رو می شناسم که با پیگیری تا به حال پنج بار از ایران خودرو خسارت گرفته...
بحث وكيل گرفتن فرق ميكنه. مطمئنا هيچ ادم عاقلي نمياد به خاطر ٥ گيگ ترافيك ٣ ميليون به وكيل بده تا بتونه ٥ گيگ ترافيكشو توو دادگاه زنده كنه :D

• Like
Reactions: D_grayman

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
بحث وكيل گرفتن فرق ميكنه. مطمئنا هيچ ادم عاقلي نمياد به خاطر ٥ گيگ ترافيك ٣ ميليون به وكيل بده تا بتونه ٥ گيگ ترافيكشو توو دادگاه زنده كنه :D
شما چرا اینقدر میزنی تو جاده خاکی... من میگم مگه میشه جلوی شکایت کردن مردم رو گرفت ؟

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
یعنی کلا سرویس قطع میشه؟ کدوم سایت چنین چیزی گفته؟
اگه isp ها مخالفت کنن و حجم یا حداقل قیمت بسته ها تغییری کنه باز یکم بهتره اینا مشکلشون اینه که چه تو بسته های قدیم چه جدید حجمی میذارن که خنده داره خب راحت بیاید یه طرح با 30-40 گیگ حجم هم بذارید و قیمت بالاتر که انقدر مشکل حجم نباشه حتی با سایت باز کردن هم 10 گیگ توی 10-15 روز تموم میشه

عباسی شاهکوه درباره‌ی مدل عرضه‌ی این طرح در دنیا توضیحاتی ارائه کرده است. به گفته‌ی وی، در دنیا دو مدل برای روش اتصال محور وجود دارد. در مدل اول وقتی مصرف کاربر از سقف مجاز عبور کند، سرعت را کم می‌کنند و در مدل دوم با گذشتن از سقف مجاز به کاربر امکان خرید حجم اضافه می‌دهند. در اجرای این طرح در ایران، مدل دوم انتخاب شده است.

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
یه مشت ک.. خل نشستن تو وزارت ازتباطات هر روز جلسه میگیرن چکار کنیم که بیشتر از مردم پول بگیریم و فکر اینن که تلگرام یا اینستا رو یه روزی فیلتر کنن که خودشون پیش مقام معظم عزیز کنن
خود وزیر هم یه احمقه که تا اینجا نشون داده چیزی حالیش نیست

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
شما چرا اینقدر میزنی تو جاده خاکی... من میگم مگه میشه جلوی شکایت کردن مردم رو گرفت ؟
جاده خاكي چيه؟! من گفتم شكايات كم ميشه به چند دليل: خيليا فكر ميكنن اينترنتشون كلا نامحدوده و وقتي سرعتشون كم بشه، بحث استفاده ي غير متعارف رو براشون مطرح ميكنن و اينجوري ميپيچوننشون. دومين دليل ميتونه همون مبحث ترافيك داخلي و بين الملل باشه كه سر اين موضوعم ميتونن خيليا رو بپيچونن! در نتيجه ميشه گفت مردم رووبا اين حركت سركار ميزارن و خيلي از شكايات كم ميشه. شما اومدي شكايت از ايران خودرو رو با شكايت از يه FCP براي برگردوندن ترافيك مقايسه كردي در صورتي كه اين مقايسه كلا از ريشه غلطه :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
عباسی شاهکوه درباره‌ی مدل عرضه‌ی این طرح در دنیا توضیحاتی ارائه کرده است. به گفته‌ی وی، در دنیا دو مدل برای روش اتصال محور وجود دارد. در مدل اول وقتی مصرف کاربر از سقف مجاز عبور کند، سرعت را کم می‌کنند و در مدل دوم با گذشتن از سقف مجاز به کاربر امکان خرید حجم اضافه می‌دهند. در اجرای این طرح در ایران، مدل دوم انتخاب شده است.
از همین یه حرف این برداشت رو کردید؟
مستقیم بیان بگن سرویس قطع میشه هم ممکنه چیز دیگه ای انجام بشه اصلا
توی زومیت فکر کنم خونده بودم سرعت کم میشه
قائدتا هم امکان خرید حجم هست هم درصورت اتمامش سرعت کم میشه
همونطور که دوستمون گفتن این طرح یه دلیلش کمتر شدن شکایاته بخوان 10گیگ بدن بعدشم قطع کنن وضعش بدتر هم میشه احتمال زیاد سرعت رو کمتر میکنن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,334
نام
مهدی
شما در متن كار نيستي ببيني مردم ما چقدر بي خرد عمل ميكنن! خيلي راحت طرح هايي كه هيچ جوره به نفعشون نيست رو تمديد ميكنن و تازه فكر ميكنن برد هم كردن! اون دوستاني كه دارن توو پيج اقاي واعظي چيزي مينويسن در واقع توو كشور ما ٢٠ درصد هستن و اطلاعات كافي دارن. مابقي هر مصوبه اي كه اجرا بشه رو قبول ميكنن و پيروي ميكنن. بحث جوگيري ام نيست. من فقط اطلاعاتم رو در اخنيار بقيه ميزارم همين. بحث اينستاگرامم اينه كه شما الان ترافيك بين الملل رو توي اينترنت ازاد در دنيا استفاده ميكني اما بعد از اين طرح شبكه ي ايران ميشه يه اينترانت و همه چيز خصوصي ميشه. فرقش اينجاست.
اگر به نظرتون من در متن کار نیستم پس انگار شما در متن جامعه نیستید.مگر ملت الاغن هرچی بشه پیروی کنن؟؟؟! اگر اینجور بود که نه فتنه ی 88 داشتیم نه کوی دانشگاه داشتیم نه اعتراضات مال باختگان موسسات داشتیم نه رییس جمهور فعلی اونی بود که الان هست و خودشون فرد مورد نظرشونه میذاشتن سر کار.
تلویزیون هفته پیش از مردم مصاحبه کرد نظرتون راجع به نت نامحدود چیه اون ها هم گفتن عالیه چون من 5 گیگ میخریم دو روز تموم میشه.ملت خوشحال بودن دیگه پول زیاد بابت نت نمیدن حالا نمیدونم امروز کدوم احمق حداکثر مصرف رو 10 گیگ گذاشته و میگه بازم باید حجم بخرید ولی اسمش نامحدوده.مردم خواستن هزینه بیش تر نکنن حالا هم گرون تر شده هم محدود تر.
نه آقا جان ملت بیدارن این ها هم مثل سگ از اعتراض و تجمع میترسن چون همونجور که اعتقاد راسخ دارن دشمن خارجی نمیتونه شکستشون بده به همون اندازه میدونن از داخل راحت میپاشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر