خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من الان یه فیفا ۱۷ اورجینال دارم رو کنسولم
.ظرفیت ۲ رو دادم به دوستم رفتم تو change primry دو تا گزینه داره active و diactive all .
گزینه active فعاله و گزینه دوم یعنی diactive غیر فعاله . الان من رو گزینه active بزنم بازی دوستم قفله؟
بله قفل میشه

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: mahabad

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
با خریدن همین اکانتای هکی پول با سود بیشتری میریزی تو جیب دلالا (فروشنده این اکانتا)خودتونو گول نزنین اینجوری
منکه نمیفهمم این وسط باید پول تو جیب یکی بره حالا فروشنده ترکیبی یا فیزیکی چه فرقی به حال من داره؟خود این فیزیکی فروشها میدونی بازی ها رو به چه قیمتی میخرند و به چه قیمتی میفروشند؟
دوست من بازی میخره 70میفروشه 200اونم تو روزه اول!پولی که شما واسه یه بازی فیزیکی میدی من یک سومش رو میدم همون روز اول هم میخرم حالا ببین کی دلاله!
خواهشا در این باره هیچ مسیجی به من ندید

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منکه نمیفهمم این وسط باید پول تو جیب یکی بره حالا فروشنده ترکیبی یا فیزیکی چه فرقی به حال من داره؟خود این فیزیکی فروشها میدونی بازی ها رو به چه قیمتی میخرند و به چه قیمتی میفروشند؟
دوست من بازی میخره 70میفروشه 200اونم تو روزه اول!پولی که شما واسه یه بازی فیزیکی میدی من یک سومش رو میدم همون روز اول هم میخرم حالا ببین کی دلاله!
خواهشا در این باره هیچ مسیجی به من ندید
همچین چیزی محاله 70 بخره 200 بفرپشه میتونم بگم غیر ممکنه حتی مغازه دار ها که اکثرا بازی ها رو از امارات میارن با درهم شاید اول اولش که اونجا قیمت زیاد 180 بخرن 230-240 بفروشن به خلق ولی بعدا افت میکنه سود بهتری میکنن

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
الان یعنی نمیشه از اکانت هکی استفاده کرد؟ یه سوال... میشه کنسول رو اپدیت نکرد یا اپدیت اجباریه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
تو ایران طوری هست که همیشه قضیه کپی خوری وجود داشته و داره و خیلی ها (99.9 درصد) تو نسل های گذشته کپی خوری رو انجام دادن که علت های مختلفی داره از مشکلات اقتصادی گرفته تا مفت خوری و نبود نمایندگی و... ولی این نسل تقریبا کنسول های کپی خور نشدن و ملت (مجبور) بودن اورجینال استفاده کنن وگرنه اگر کپی خور بدون مشکل آنلاین و... وجود داشت قطعا دوباره به آمار 99.9 درصد نسل های قبل میرسدیم در کل قضیه کپی خوری و اکانت هکی و حتی خرید و فروش دیسک دست دومه همش دزدی محسوبب میشه حالا درجش کمتر و بیشتر هست ولی اگر کسی که همین الان ویندوز و برنامه های داخلش همه کرکی هست و گوشی اندرویدش پر از برنامه های دانلودی هست و تو تاپیک فیلم دنببال سایت دانلود فیلم میگرده بیاد یک هو روشن فکر بشه و بگه ما کپی خور PS4 رو قبول نداریم و دزدی هست جای تعجب داره
دزدی و کپی خوری هم شاخ و دم نداره اگر شما حتی یک آهنگ فلان خواننده تو گوشیت باشهو حتی یک برنامه 1 مگی رو کرک کنی دزدی حساب میشه و هیچ فرقی با کسی که بازی های PS4 رو هکی بدست میاره ندارید!

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
تو ایران طوری هست که همیشه قضیه کپی خوری وجود داشته و داره و خیلی ها (99.9 درصد) تو نسل های گذشته کپی خوری رو انجام دادن که علت های مختلفی داره از مشکلات اقتصادی گرفته تا مفت خوری و نبود نمایندگی و... ولی این نسل تقریبا کنسول های کپی خور نشدن و ملت (مجبور) بودن اورجینال استفاده کنن وگرنه اگر کپی خور بدون مشکل آنلاین و... وجود داشت قطعا دوباره به آمار 99.9 درصد نسل های قبل میرسدیم در کل قضیه کپی خوری و اکانت هکی و حتی خرید و فروش دیسک دست دومه همش دزدی محسوبب میشه حالا درجش کمتر و بیشتر هست ولی اگر کسی که همین الان ویندوز و برنامه های داخلش همه کرکی هست و گوشی اندرویدش پر از برنامه های دانلودی هست و تو تاپیک فیلم دنببال سایت دانلود فیلم میگرده بیاد یک هو روشن فکر بشه و بگه ما کپی خور PS4 رو قبول نداریم و دزدی هست جای تعجب داره
دزدی و کپی خوری هم شاخ و دم نداره اگر شما حتی یک آهنگ فلان خواننده تو گوشیت باشهو حتی یک برنامه 1 مگی رو کرک کنی دزدی حساب میشه و هیچ فرقی با کسی که بازی های PS4 رو هکی بدست میاره ندارید!
هر جایی که بتونی باید قانونو اجرا کنی دیسک دست دوم هم خیلی بهتر از بازی مفته :)

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
الان یعنی نمیشه از اکانت هکی استفاده کرد؟ یه سوال... میشه کنسول رو اپدیت نکرد یا اپدیت اجباریه؟

میشه استفاده کرد .. ولی دیگه هیچ تضمینی براش وجود نداره ... هر لحظه ممکنه بازی هاتون قفل شه ... و حتی اکانت فروش اکانت سوخته غالب کنه بهتون .
بهترین راه کرایه و بازار دست دومه

• Like
Reactions: rezaa2016

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
از بین رفتن این روش درسته تا حدی باعث رونق گرفتنه بازیهای دست دوم میشه ولی از اونطرف قیمت روزهای اول یکسری بازیها باز تا 300 تومن هم بره نباید تعجب کنیم، حتی یکسری بازیهای نه چندان هایپ دار ! چون مشتری چاره ای جز تن دادن به قیمت فروشنده ها که به شکل عجیبی هم با همدیگه هماهنگ هستند، نداره ! و اگر بخواد هم دیجیتالی از استور سونی خرید کنه که دیگه امتیاز فروش دوباره بازی رو از دست میده

به نظرم برخلاف اون چیزی که دوستداران دیسک فکر میکنند انچنان از بین رفتن این روش به نفعشون نباشه ! حداقل برای بازیهای تازه و بزرگ

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
راحت برین اپ کنین من که هیچکدوم از بازیام قفل نشده
نمیدونم برای چی رو playstation now قفل اومده share factoy هم خمینطور
کسی میدونه برای چی ؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
پس دلیل اینکه بازی 60 دلاری 290 هزارتومن بود روز اول اکانت های هکی بودن؟ من فک کردم بیشعور بودن فروشنده های فیزیکی باعث این بالا رفتن قیمت شده.
الان اکانت های هکی جمع بشن قیمت بازیا برمیگرده رو 200؟

اینکه یه عده اکانت هکی استفاده میکنن خب دلایل مختلف داره. ولی اینکه یه عده دارن سنگ خارجیا رو به سینه میزنن و رگ غیرت آریایی شون زده بالا و از هک شدن اون وریا بسیار ناراحتن و از بسته شدن اکانت های هکی در پوست خود گنجایش نمیکنن برام قابل درک نیست.

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
دوستان الان کسی هست که اکانت هکی گرفته باشه(جدیدا این ۱ هفته) و مشکلی نداشته باشه؟؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
همچین چیزی محاله 70 بخره 200 بفرپشه میتونم بگم غیر ممکنه حتی مغازه دار ها که اکثرا بازی ها رو از امارات میارن با درهم شاید اول اولش که اونجا قیمت زیاد 180 بخرن 230-240 بفروشن به خلق ولی بعدا افت میکنه سود بهتری میکنن
اونا رو به شما میگن امارات و اینحرفا من بیشتر خوشحال میشم کسی باور نکنه=))
خواهشا اصلا نقل نکنید اشتباه کردم گفتم!!!!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
کنسول ها آپدیت شدند
بازی های هکی اجرا شدند :D
کسی بن نشد :D
چیزی هم قفل نشد :D
مدافعین بازی فیزیکی و اورجینال تشریف ببرند دیسک بخرند
دیگران هم اکانت هاشون رو بخرند و بازی کنند :D

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
پس دلیل اینکه بازی 60 دلاری 290 هزارتومن بود روز اول اکانت های هکی بودن؟ من فک کردم بیشعور بودن فروشنده های فیزیکی باعث این بالا رفتن قیمت شده.
الان اکانت های هکی جمع بشن قیمت بازیا برمیگرده رو 200؟

اینکه یه عده اکانت هکی استفاده میکنن خب دلایل مختلف داره. ولی اینکه یه عده دارن سنگ خارجیا رو به سینه میزنن و رگ غیرت آریایی شون زده بالا و از هک شدن اون وریا بسیار ناراحتن و از بسته شدن اکانت های هکی در پوست خود گنجایش نمیکنن برام قابل درک نیست.
نه دادا دلیلش اینه که یکی دو روز قبل عرضه رسمی بازی بین فروشگاه ها توضیع میشه و روز عرضه رسمی شروع به فروش میکنن اما مثلا تو دبی فروشنده ها غیر قانونی و با قیمت بالاتر‌قبل از روز عرضه میفروشن و میاد تو ایران و باعث این قیمتای بالا میشه

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر