خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان این هارد اکسترنالی که میزاری برای کنسول دیگه باید همیشه بمونه اونجا یا میشه جدا کرد و استفاده های دیگه کرد ازش؟ بعد چه فرمتی (فایل سیستمی) باید باشه؟
همیشه باید برای PS4 باشه. مگر اینکه دوباره فرمتش کنی و برای مصارف دیگه استفاده بشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
به شخصه از این کار به دلایل اخلاقیش خوشم نمیاد و تا الان هم بازی هامو کرایه کرده و میکنم.
اما به نظرم حالا بازی این بیچاره ها قفل هم بشه به من و شما چی میرسه؟؟؟؟؟ ,زشته از ناراحتی یه عده خوشحال بشیم
جالبه که یه عده که ادعای اورجینال باز بودن دارن ,بیش تر از این بنده های خدا هکی بازها پست دادن و پیگیر اخبار این آپدیت , اکانت ها توی سایت ها و کانال های تلگرام هستند.
امیدوارم که این افراد شامل اون بیت معروف نشند:

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند.
گل گفتی آقا
منم خودم سراغ اکانت هکی نرفتم ولی کار به کار بقیه ندارم که به هر دلیلی استفاده میکنن
این جماعت با هک هم مخالفن اکثرشون. اکثرشون همونایین که آرزو میکردن هیچ کنسولی هک نشه و بهترین لحظه عمرشون باز کردن وکیوم بازی (آدم واقعا باید چند سالش باشه؟) ارجینال بود. مشکلم اینجاست که نیت و قصد این افراد تو بحث چیز دیگه س (دیگه هر کس اینجا با سابقه باشه آمار دستشه) کسیم با پایرسی بازیهای خارجی (نه هک اکانت) مشکل داره و واقعا غصه و درد جامعه شو داره بره سراغ مسائل مهمتر. جای وکیوم باز کردن میشه با توجه به قوانین مهمتر اونور زندگی خیلیا رو بهتر کرد...
ضمنا نبود اکانتهای هکی باعث ارزون شدن دیسک نمیشه. کسی که اکانت هکی میزنه احتمال زیاد اصلا پول خریدن دیسک ارجینال نداره و این روش بسته شه بیخیال میشه صبر میکنه تا هک کنسول یا رو میاره به PC
به جای این حرفا اون کسایی که دستشون میرسه و دارن کرایه بازی راه بندازن و کاری کنن این گیمرا قانونی بازی کنن (راه درست و انسانیش بدون پز دادن که من دارم تو نداری)

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همیشه باید برای PS4 باشه. مگر اینکه دوباره فرمتش کنی و برای مصارف دیگه استفاده بشه
من الان یه هارد یه ترا دارم ۴۰۰مگش پره ... اگه بخوام بزنمش به 4 همه اطلاعاتش میپره ؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بهترین اپدیت ps4 منتشر شد پشتیبانی از هارد اکسترنال که خیلی لازم بود و قابیلت Boost برای pro داران خیلی کاربردیه این اپدیت

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بهترین اپدیت ps4 منتشر شد پشتیبانی از هارد اکسترنال که خیلی لازم بود و قابیلت Boost برای pro داران خیلی کاربردیه این اپدیت
بکگراندش رو من بیشت حال میکنم و تغییر اینترفیس بعضی بخش ها مثل نوتیفیکیشن

• Like
Reactions: WCW

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
خب خب 24 ساعت از زمان اپدیت کنسولم میگذره فعلا هیچ بازی قفل نشده اون دیسک فروشام که میگن چرا رو نمیاری به اوریجینال میخوام بگم اخه بتوچه؟ بتوچه که من اکانت ترکیبی استفاده میکنم مگه من با تو کاری دارم میگم چرا دیسک استفاده میکنی هان؟ تو نگران جیب منی که پول میریزم تو جیب دلالا؟یا میخوای خودتو گول بزنی؟ جمع کنین شایعه ها رو

• Like
Reactions: g - unit

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
خب خب 24 ساعت از زمان اپدیت کنسولم میگذره فعلا هیچ بازی قفل نشده اون دیسک فروشام که میگن چرا رو نمیاری به اوریجینال میخوام بگم اخه بتوچه؟ بتوچه که من اکانت ترکیبی استفاده میکنم مگه من با تو کاری دارم میگم چرا دیسک استفاده میکنی هان؟ تو نگران جیب منی که پول میریزم تو جیب دلالا؟یا میخوای خودتو گول بزنی؟ جمع کنین شایعه ها رو
با خریدن همین اکانتای هکی پول با سود بیشتری میریزی تو جیب دلالا (فروشنده این اکانتا)خودتونو گول نزنین اینجوری

• Like
Reactions: mafia4

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
با دیدن کارایی که سونی تونسته با PS4 / Pro انجام بده(چه سخت افزاری چه نرم افزاری) برای Playstation 5 خیلی هیجان زده شدم که قراره چه چیزایی انجام بدن.بنظرم توی PS5 اجازه دسترسی های خیلی بیشتری به گیمرا میدن.امیدوارم PS5 قابلیت پشتیبانی سخت افزاری از بازیهای PS4 رو داشته باشه.

• Like
Reactions: IMANOKA

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
من چک کردم در صورتی که اکانت قبلا دی اکتیو آل شده باشه دیگه نمیشه از تو کنسول دی اکتیوش کرد اون گزینه میاد ولی وقتی روش بزنی مینویسه اولی اون یکی کنسول رو دی اکتیو کن
من به شخصه Deactive all رو سایت زدم و روی یه دسگاه دیگه اکتیوش کردم اکانتمو بد اومدم رو دسگاه خودم زدمش و در کمال ناباوری رفتم چنج زدم اکتیو شد!اینو با یه اکانت دیگهم تست کردم ولی ظاهرا توی یک روز نمیشه اینکارو دوبار انجام دادو بار دوم ارور داد که رو یه دسگاه دیگه اکتیوه.پس هنوز نمیشه بطور قطعی راجبش نظر داد همه دارن راهو ترفند از خودشون در میارن حتی فروشندهای اکانت.اگه اینطوری باشه فقط ظرفیت افلاین فروش میره که دوستانی که میگن دزد دزد فک نکنم با این مشکلی داشته باشن بذارید یه عدهم ازین راه پول در بیارن مگه چه اشکالی داره؟!زورتون میاد مردم مملکتتون یکم پول دستشون بیاد؟آقا ندارن بیکارن یارو فوق لیسانسه بخاطر خدمت کار بهش نمیدن این تنها راهشه.از نخریدن کالاهای ایرانیتون معلومه که چقد تو فکرین که جوونامون دارن بیکار میشن اونوقت تو فکر یکی تو اونسر دنیاین که شمارو هیچی حسابم نمیکنه که وای ازش دزدی کردن الان اون دنیا سیخ داغ میکنن تو چشمشون اونوقت وقتی اکانت ایرانیه زده میشه اوووف اکانت یه ایرانیو زدم.قشنگ تو آنلاین بازی کردنا معلومه عشق اینکه یه ایرانیو بزنید و حالشو بگیرید ازینکه صدتا خارجیو بزنید بیشتره نگید نه که...!شما وام بانکیم میگیری مشکل داره.قانون کپی رایت امضا نکردن اونوقت انتظار دارن اون شرکتا آدم حسابشون کنن مقوله برنامها و این بازیا هیچ فرقی باهم نداره اگه این دزدیه اونم دزدیه چون خیلیا واسه اون برنامه زحمت کشیدن ولی شما مفت داری استفاده میکنی اون پولیم که میدی هیچیش تو جیب سازندهو کارکناش نمیره شما از وضعیت اونا خبر داری مثلا؟ماه به ماه پول میدن تا سروراشون وصل باشه ولی شما مفت استفاده میکنی اگه میگی واسه خرید راهی نذاشتن کی گفته راهی نیست؟اینهمه راه وجود داره تو نت یکم سرچ کن.فقط خرید بازیای دیجیتالی راحت نیس اوناهم سادس اگه بخواین بخرید به همون شکله.چون ما اونارو آدم حساب نکردیم معلومه که اوناهم مارو آدم حساب نمیکنن.خیلی چیزا تو این مملکت مشکل داره.اگه مردین جلوی اون بچه کوچیکاییو بگیرید که هیچ دغدغه ای ندارن ولی دارن همینطوری میفروشنو حق بقیرو میخورن.بچهه اومده بود مادرش میگفت پدرمو درورده میگه میخوام اکانت بفروشم تا واسه بابا کتو شلوار بخرم حالا خودشونم پولدار بودن:|.اگر شما به اونا میگین دزد پس خودتونم دزدید.پس خودتونم دزد حساب کنید
این تاسف داره.یکم عقده ای بازیو بذارید کنار بذارید هم وطناتون کار کنن اوناهم زنو بچه دارن بعضیاشون بخدا وقتی فهمیدم داره این اپدیت میادو ممکنه نونه اونایی که میشناختم بریده بشه انقد ناراحت شدم خیلی ناراحت بودن با اینکه این اتفاق هیچ دخلی به من نداره و هیچ اتفاقی واسه من نمیفته چون من هرطور شده قانونی گرفتمو فقط چنتا بازیه محدودو آنلاین بازی میکنم.شما دل سنگین اگرنه بخدا اونی که اکانتش برده شده انقد جوشی نمیشه الکی دارین جو میدین اون اگه جوشی بشه دو مرحله ای میزنه که شما چون استفاده نکردید نمیدونید که طرف بده شیش ماه پسوردشم عوض نمیکنه بلکه سونی ریست پسورد میده به بعضیاشون بعد از کرک.من خودمم اکانت که میزنم کمک اونایی که گفتم میشناسم وقتی عکس پروفایل بعضیاشونو میبینم عصبی میشم خیلی مظلوم میشن لامصبا اون لحظه طوری که از کارم پشیمون میشم.ولی در واقع اتفاق خاصیم واسشون نمیفته ناراضیم باشن یک لحظه به ساپورت سونی اطلاع بدن زود اکانتشونو برمیگردونه.اینکه یکی بره تو اکانت طرف کرم بریزه این نامردیه
بعضیاهم که یطوری میگن فروشندها اینکارو کردن اونکارو کردن که انگار حسابداره تمام مغازهان نمیدونن که مجبورن اون قیمت بدن کرایه مغازه و پول برقو اینارو حساب نمیکنن انتظار دارن شصت دلار دیسک بیاد اینجا همون شصت دلارم به اینا داده بشه:|.دسگاهارم که خیلیاشون یکو صد میخرن یکو دویست میفروشن ینی فقط صد تومن سود(بعضیاشون).جدای ازینکه بعضیاشون خیلی پستن
ببخشید طولانی شد ولی آدم کامنتای بعضیارو میبینه نمیتونه چیزی نگه اینکه دربیاید رک بگید به یکی دزد تهه نامردیه یکی یه کار خطاییم میکنه نمیان تو صورتش جلو جمع بگن تو فلان کارو کردی اونم برادرت(هم وطنت)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خوب منم اپدیت کردم ... همون طور که فکر میکردم بهترین قابلیتش همین کاستومایز بک گرانده ... دارم همین طور عکسای انیمه ایم رو میزارم بک گراند هی کیف میکنم ... خیلی خوبه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من الان یه فیفا ۱۷ اورجینال دارم رو کنسولم
.ظرفیت ۲ رو دادم به دوستم رفتم تو change primry دو تا گزینه داره active و diactive all .
گزینه active فعاله و گزینه دوم یعنی diactive غیر فعاله . الان من رو گزینه active بزنم بازی دوستم قفله؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر