حذف پیام های بازدیدکنندگان هر 30 روز

آیا با پاک شدن پیام های پروفایل هر 30 روز یکبار موافقید؟

• بله، موافقم

رای‌ها: 60 78.9%
  • خیر، لزومی برای پاک شدن نمی بینم

رای‌ها: 16 21.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    76
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

با توجه به حجم زیاد پیام های بازدیدکنندگان پروفایل کاربران که روزانه ارسال می شود با وجود اینکه زمان زیادی از اضافه شدن این قابلیت در انجمن نگذشته است و از آنجایی که این پیام ها نیز درست مانند پست های انجمن ذخیره و شمارش می شوند در دراز مدت می توانند باعث سنگین شدن دیتابیس انجمن و به وجود آمدن مشکلات دیگری شوند.

مدیریت سایت این پیشنهاد را دارد که آیا به نظر شما هر 30 روز یکبار کل پیام های ارسال شده در پروفایل های کاربران از سایت پاک شوند یا خیر؟
دلایل اصلی حذف کردن این پیام ها شامل موارد زیر می شود:

• این پیام ها فقط جنبه اطلاع رسانی شخصی و سریع داشته و از نظر محتوایی هیچ تاثیری در هدف سایت ندارند. در ثانی شما می توانید پیام های مهم را از طریق نامه های خصوصی دنبال کنید.
  • این پیام ها همانطور که ذکر شد باعث بزرگ و سنگین شدن دیتابیس سایت شده و در دراز مدت مشکلاتی از قبیل کند شدن سرعت سایت را به همراه خواهد داشت.
  • گاها نوشته های بی موردی در این قسمت دیده شده که واقعا هیچ گونه ارزشی ندارند و البته کنترل کردن این پیام ها هم برای مدیران تقریبا غیر ممکن است.
شما می توانید در صورت تمایل در نظر سنحی ایجاد شده شرکت کرده و نظر خود را اعلام نمایید. این نظرسنجی 5 روز دیگر یعنی در تاریخ 5م June به پایان خواهد رسید و با توجه به نتیحه آن، اقدام لازم صورت خواهد گرفت.
در ضمن نام شما در نظر سنجی نمایش داده نخواهد شد.

با تشکر

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
اشکان جان در کل موافقم ولی راهی وجود نداره پیام تاریخ انقضا داشته باشه؟ یعنی بجای اینکه هر 30 روز یکبار کلش پاک بشه پیامی که 30 روز از ارسالش گذشته پاک بشه؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
یه پیشنهاد دارم اینکه هر دو ماه یکبار پیام ها پاک بشه اون هم پیام های ماه اول.منظورم اینه که بعد از 60 روز پیام های 30 روز اول پاک بشه و پیام های 30 روز دوم بمونه.و در 30 روز بعد دوباره پیام های 30 روز قبلی پاک بشه.
البته اگه امکان ذخیره چندتا پیام برای هر فرد بمونه خیلی خوب میشه.
-----------------------------
پیشنهاد دوم اینکه مثل پیغام خصوصی برای هر فرد محدودیت بذارید.مثلا هر کاربر فقط 200 پیام (حالا کمتر/بیشتر)بتونه تو پروفایلش داشته باشه.
که فکر کنم مشکلاتی پیش بیاد همون پیشنهاد اول اجرا بشه بنظرم بهتره.
در کل برای این امکانات خوب تشکر.:biggrin1:

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
من مخالفم چون جنبه یادگاری داره! یا آدم یه چیزایی یادش می ره خوب توی پیام ها می بینه و یادش می آد. من حتی Pm هامو پاک نمی کنم.البته می دونم فشار زیادی به دیتا بیس می آد

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
من چیزی که آقا کورش گفت رو قبول دارم و اینکه بتونیم چند تا پیام رو به طور دلخواه نگه داریم چون بعضی وقتا امکان داره چیزهای مهمی تو پیام ها باشه ...

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من خودم رای موافقم رو دادم اما شاید مثلا یکی اونروزی که پیام هاش پاک میشن نیاد و یه سری ها رو نبینه
نمیشه مثلا یه صفحه اخر بمونه یا مثلا پیامهایی که تو دور روز اخیر تاریخ خوردونو فرستاده شدن پاک نشن؟
به این یه رسیدگی بکنید خوب میشه

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
من نیمه مخالفم!
میتونین یه کاری بکنین برای در هر هفته شخص میتونه 20 پیام رو انتخاب کنه و بقیه پیامها پاک میشن!به نظر من که این خوبه!

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
سلام
منم موافقم فقط اگه پیام ها 30 روز بعد از دیده شدن پاک بشن خیلی خوبه.
چرا؟؟
چون ممکنه در روز 29ام یه پیام واسه کسی بیاد و شخص خبر نداشته باشه و اون روزم دسترسی به اینترنت نداشته باشه. در اینصورت اون پیام بدون اینکه دیده بشود پاک خواهد شد.

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
به نظر من هر پیام خونده شده بعد 10 روز و خونده نشدها بعد 30 روز

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
-----------------------------
پیشنهاد دوم اینکه مثل پیغام خصوصی برای هر فرد محدودیت بذارید.مثلا هر کاربر فقط 200 پیام (حالا کمتر/بیشتر)بتونه تو پروفایلش داشته باشه.
که فکر کنم مشکلاتی پیش بیاد همون پیشنهاد اول اجرا بشه بنظرم بهتره.
در کل برای این امکانات خوب تشکر.:biggrin1:
من کاملا با پیشنهاد سمیر جان موافقم !:biggrin1:
این جوری هر فردی خودش پیغام های چرت و پرتش:biggrin1: رو پاک میکنه و مهما رو میزاره :biggrin1:!
نه سیخ میسوزه نه سرعت سایت میاد پایین :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
من فکر کنم اینکه آخر هر ماه همه پاک بشن یک مقدار قشنگ میشه.
اگه 30 روز بعد از ارسال پاک بشن فکر کنم بهتر باشه. البته شاید overhead یی چیزی داشته باشه که ما نمیدونیم.
کلاً هم برداشته بشه بد نیستا :D

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
کاملا موافقم ، بنظر میاد پاک شدن این پیامها و در نتیجه سبک شدن حجم دیتابیس سایت ارزش اینو داره که در عوض پست های مهم و اصلی سایت دچار مشکلات احتمالی بعدی نشه

:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
اگر گزینه برای محدود کردن پیام ها تا فلان تعداد بگذارید بهتره!
ولی خوب 20 تا کمه :(

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
منم با پیشنهاد سمیر موافقم
اگه هر 30 روز پاک بشه این قضیه امکان داره پیش بیاد :arrowd:
ممکنه در روز 29ام یه پیام واسه کسی بیاد و شخص خبر نداشته باشه و اون روزم دسترسی به اینترنت نداشته باشه. در اینصورت اون پیام بدون اینکه دیده بشود پاک خواهد شد.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اشکان جان در کل موافقم ولی راهی وجود نداره پیام تاریخ انقضا داشته باشه؟ یعنی بجای اینکه هر 30 روز یکبار کلش پاک بشه پیامی که 30 روز از ارسالش گذشته پاک بشه؟
من با نظر کوروش موافقم .
اینجوری اون مشکل ندیده شدن پیام روز آخر هم حل میشه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر