جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان خیلی وقته وصل نشدم (بالای 2 سال) الان میخوام وصل بشم و آواتار و امتیاز هام رو آپدیت کنم ، اما آپدیت باید دانلود کنم ، این آپدیت مشکلی درست نمیکنه برای بازی ها و بقیه چیز ها ؟ هیچ بازی جدیدی هم تا 2 ماهه نگرفتم ، میترسم مثل کاربر ESIgamer بشم !
lt3 داشته باش آپدیت کن:|
این سواله خز شده:D

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها کسی خبر نداره چرا دیگه مایکروسافت آپدیت جدیدی رو بیرون اومده ؟ تو این تاپیک که زده آخرین آپدیت 20ژوئن 2012 ! یعنی یک سال و خورده ای که داره به دو سال میرسه! :D

اگه بحث کنسول های نسلِ جدید باشه که تازه اومده تو بازار! از طرفی معمولا باید مایکروسافت تا چند سال بعد از عرضه کنسول نسل جدید خودش از کنسول نسلِ قبلی حمایت کنه! ولی اینی که دارم میبینم ظاهرا برعکسش داره اتفاق میوفته! ظاهرا از دو سال قبل از عرضه XBOX ONE کلا ساپورت XBOX360 رو کنسل کرده!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بچه ها کسی خبر نداره چرا دیگه مایکروسافت آپدیت جدیدی رو بیرون اومده ؟ تو این تاپیک که زده آخرین آپدیت 20ژوئن 2012 ! یعنی یک سال و خورده ای که داره به دو سال میرسه! :D

اگه بحث کنسول های نسلِ جدید باشه که تازه اومده تو بازار! از طرفی معمولا باید مایکروسافت تا چند سال بعد از عرضه کنسول نسل جدید خودش از کنسول نسلِ قبلی حمایت کنه! ولی اینی که دارم میبینم ظاهرا برعکسش داره اتفاق میوفته! ظاهرا از دو سال قبل از عرضه XBOX ONE کلا ساپورت XBOX360 رو کنسل کرده!
تاپیک چون آپدیت نشده اونو نوشته.آخرین آپدیت لایو چند ماه پیش منتشر شد
آپدیت هم معمولا برای رفع مشکل میدن و الان هم که داشبورد XBOX 360 هیچ مشکلی نداره و کامله برای همین آپدیتی لازم نداره:d
مایکروسافت تایید کرده تا سال 2016 از Xbox 360 حمایت میکنه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تاپیک چون آپدیت نشده اونو نوشته.آخرین آپدیت لایو چند ماه پیش منتشر شد
آپدیت هم معمولا برای رفع مشکل میدن و الان هم که داشبورد XBOX 360 هیچ مشکلی نداره و کامله برای همین آپدیتی لازم نداره:d
مایکروسافت تایید کرده تا سال 2016 از Xbox 360 حمایت میکنه
اتفاقا همین الان توی سایت XBOX بودم! :D

New Xbox Update | How to Get an Xbox 360 Update - Xbox.com

The version of the console software available here is from 12 December, 2013.

بهتره یه بنده خدایی تاپیک رو آپدیت کنه اینجوری کاربرا گمراه نشند! :D

Mosi69

کاربر سایت
Apr 10, 2010
66
نام
مصطفی
سلام دوستان.من آخرین آپدیت رو گرفتم ولی وقتی میخوام آپدیت کنم این ارور رو میده 3f4b-40a3-1601-0300-c800-0036 لطف کنید بگید این ارور چیه?

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام خواهشا جواب بدید
من الان 3 ماهه دارم خودم میکشم توی اکس باکس دی ال سی خرید کنم
10 دلار که رفتم تو پاچم به خاطر رحیون دستگاهم uk بود الان میخوام دوباره پوینت بخرم
فروشنده میگه مطمئن شو یورو میخوای یا پوند
من نمیدونم کدومه توی اطلاعاتم ادرس و اینای لندن را دادم دستگاه هم uk هست
حالا حلوی خریدام این را میزنه £ این یورو هست یا پوند؟
اصلا کدومش و باید بگیرم
من چیز پی n هم شییر کردم مشکلی نیست حالا باید چطوری خرید کنم مستر و پی پال هم ندارم کمکم کنید دارم دیونه میشم از بس تو سایتها چرخیدم please

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام خواهشا جواب بدید
من الان 3 ماهه دارم خودم میکشم توی اکس باکس دی ال سی خرید کنم
10 دلار که رفتم تو پاچم به خاطر رحیون دستگاهم uk بود الان میخوام دوباره پوینت بخرم
فروشنده میگه مطمئن شو یورو میخوای یا پوند
من نمیدونم کدومه توی اطلاعاتم ادرس و اینای لندن را دادم دستگاه هم uk هست
حالا حلوی خریدام این را میزنه £ این یورو هست یا پوند؟
اصلا کدومش و باید بگیرم
من چیز پی n هم شییر کردم مشکلی نیست حالا باید چطوری خرید کنم مستر و پی پال هم ندارم کمکم کنید دارم دیونه میشم از بس تو سایتها چرخیدم please

این پوند - £ or ₤
این یورو - €
راه اول -اگر با اکانت خودت وارد سایت xbox بشی هر چیزی که بخواهی بخری نسبت به Region دستکاهت واحد پول همان کشور را نشان می ده.
راه دوم - وارد سایت رسمی xbox بشی به بخش Account برو و بخش payment & billing و در اونجا billing info را بزن اگر ادرسی ثبت کرده باشی می توانی ببینی.
36042036595674875850.png

46980529730325057468.png

66667450441952945968.png

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
مرسی از دوستان
حالا که فهمیدم باید پوند بخرم متاسفانه از هر جا میپرسم پوند نداره همش یورو و دلار هست
میگن باید رجیون دستگاه را تغییر بدی تا راحت با دلار خریداری کنی در ضمن من در حسابم 10 دلار دارم میشه لطف کنید بگید چطوری رجیونم را عوض کنم ؟
من توی
billing info میدونم باید ادرس امریکا را بدم اوکی اما رجیون که هنوز uk میمونه در ضمن ایا وقتی گلد این ماهم تموم بشه باید اینکار را کنم یا وقتی هنوز گلد دارم خوب گلدم که uk هست
حالا بگید چطوری باید رجیون را امریکا کنم و خلاص شم

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
با سلام دوستان امروز بازی thief گذاشتم توی دستگاه پیغام اپدیت داد. yes رو زدم وسط آپدیت پیغام update failed داد. واسه بازی NFS:rivls همین طوری شد که بیخالش شدیم.
ورژن داشبورد

2.0.16203

هستش.

آخرین آپدیت هم از سایت مایکرو گرفتم باز هم همین پیغام رو داد.باید چکار کنم؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
با سلام دوستان امروز بازی thief گذاشتم توی دستگاه پیغام اپدیت داد. yes رو زدم وسط آپدیت پیغام update failed داد. واسه بازی NFS:rivls همین طوری شد که بیخالش شدیم.
ورژن داشبورد

2.0.16203

هستش.

آخرین آپدیت هم از سایت مایکرو گرفتم باز هم همین پیغام رو داد.باید چکار کنم؟

اگه کنسولت اسلیم هست به احتمال زیاد درایو دستگاهت تعویضی هست باید ببری پیش تعمیرکار بورد اورژینال بزارن بعد آپدیت کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر