جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بلاخره چی شد دوستان، افرادی مثل من که الان ورژن 13.599 رو دستگاهشون نصبه، این اپدیت رو می تونن به راحتی ok کنن و بازی ها رو بدون تایتل اپدیت اینا انجام بدن یا نه؟

arcade

کاربر سایت
Dec 9, 2011
3
سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم.من امروز به لایو وصل شدم واپدیت کردم.اپدیت قبلیم 13604 بود.بازی های جدید را از روی dvd اجرا نمیکنه.هارد هم ندارم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بلاخره چی شد دوستان، افرادی مثل من که الان ورژن 13.599 رو دستگاهشون نصبه، این اپدیت رو می تونن به راحتی ok کنن و بازی ها رو بدون تایتل اپدیت اینا انجام بدن یا نه؟

خیر.
به راحتی میتونی ok کنی ولی بعدش حالتو میگیره.
فعلا بیخیالش شو .
کسانیکه آپدیت کردند با مشکل روبرو شدند حتی بازیهای جدید هم با تایتل نتونستن ران کنن.

---------- نوشته در 12:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم.من امروز به لایو وصل شدم واپدیت کردم.اپدیت قبلیم 13604 بود.بازی های جدید را از روی dvd اجرا نمیکنه.هارد هم ندارم.

سلام
شما دیگه نمیتونی بازیهای جدیدو ران کنی ولی با روش تایتل میتونی به راحتی بازی کنی.آموزشش تو همین فروم هست.

samiazimi

کاربر سایت
Sep 1, 2011
7
دوستان من ارکید دارم و الان اپدیت انلاین کردم!البته یک جوری مجبور شدم چون ظاهرا 2 شب پیش که به انلاین وصل بودم اپدیت مخفی کرده بود!ودیگه بازی ap2.5 اجرا نمی شد وارور می داد و می گفت برو به سایت ماکروسافت (البته در حالت افلاین)دیدم دیگه اب از سرم گذشته وزدم انلاین اپدیت شد!بعدش کش رو پاک کردم ولی نمی دونم این تایتل چی هست که میگن باید پاک کنم و تازه کارم اگر کمی راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن رام من lite-on هست اگر می شود کاری کرد که بازی های جدید اجرا بشه ممنون میشم راهنمایی کنید کجای دستگاه برم !راستی وقتی اولین بار خواستم لوگین کنم به انلاین با ایدیم البته بازی داخل دستگاه نبود یک پغامی داد و یک کداستاتوس نوشت اخرش این نشانه بن شدن که نیست؟در ضمن من pes 12 را روی هارد ریخته بودم و از روی هارد اجرا کردم و مشکلی نداشت در اجرا!
پیشاپیش از راهنمایی های شما دوستان تشکر می کنم

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
آقایون من آنلاین آپدیت کردم، تمام بازی هام بدون تایتل و با پاک کردن کش دستگاه، حتی ریمن بصورت آفلاین اجرا می شه فقط در حالت آنلاین همون ارور معروف رو می ده.

سلام
منم اپدیت کردم تمام بازیهارو اجرا میکنه بغیر اون 6 بازی ap2.5اگه حاله به liveوصل شم می توانم بازیهای قدیمیو بی دردس انجام بدم یا نه راستی بازیهای xgd3دوباره واسم اجرا میشه یا نه

samiazimi

کاربر سایت
Sep 1, 2011
7
راستی من بعد از اینکه انلاین شدم و یکار دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم و بازی driver san francisco رو گذاشتم تو دستگاه اون ارور نات ساپورت رو داد البته دستگاهم افلاین بود و بعد از اون هم انلاینش نکردم ایا فلگ شدم و یا هنوز چیزی مغلوم نیست؟وایا ریسک کنم و بازی pes 12 رو انلاین بازی کنم؟>

vahidmaster

کاربر سایت
Dec 3, 2011
28
آموزش اجرای بازیهای XGD3 (بعد از اپدیت Dae.bin)
سلام ، شما با این روش بازیهای XGD3 و Ap2.5 رو میتونید اجرا کنید و فقط اخرین اپدیت بازی رو روی هارد میریزید (جایگزین کردن با اپدیتی که روی هاردتون هست)
تست شده تا اینجا برای خیلی ها جواب داده ! اصلا هم این راهو پیشنهاد نمیکنم اگر XboxLive براتون مهمه (شخصا امنیتی توش نمیبینم) مخصوصا اینکه LT+3.0 هم تایید شده .
1. برنامه Horizon رو از لینک پایین دانلود کنید:
http://www.xboxmb.com/download/?ref...lODUlRDklODclRDklODUtJUQ5JTg1JUQ5JTg3JUQ5JTg1
2. وارد سایت زیر بشید و اپدیت بازی مورد نظر خودتون رو دانلود کنید (احتمالش هست همه بازیها نباشه):
http://www.xbuc.net/
3. برنامه Horizon رو اجرا کنید
4. فلش مموری رو با Xbox360 کانفیگ کنید و به کامپیوتر وصل کنید (خودکار شناخته میشه توسط برنامه)
5. حالا برنامه فلش مموری شمارو نشون میده و فایل اپدیت بازی هارو بکشید تو فولدر title update
6. فلش مموری رو وصل کنید به Xbox360 (اگر اپدیت جدیدتر از اپدیت مموری داشته باشید کار نمیکنه,پس آپدیت آخرو پاک کنید)
*با این روش احتمال زیاد بازی برای شما اجرا خواهد شد ، رجیون اپدیتی که میگیرید حتما با بازی یکی باشه
* برای MW3 امتحان شده جواب میده
* اخرین اپدیت بازیهای جدید رو دانلود نکنید که همین مشکل رو خواهید داشت و اپدیت های قدیمی رو انجام بدید
* برای بقیه دوستان فایل اپدیتی که بازی رو باهاش اجرا کردید رو در این تاپیک به اشتراک بزارید
* با این اموزش بازیهای Black ops و MW2 و Halo Reach اجرا نمیشن
* اگر نیاز داشتید به پاک کردن کش دستگاه :
1- به مموری دستگاه برید
2 - بر روی مموری مورد نظر Y بزنید
و
Clear System Cache
با این کار فقط فایلهای اپدیت پاک میشن برای بازیها

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آموزش اجرای بازیهای XGD3 (بعد از اپدیت Dae.bin)
سلام ، شما با این روش بازیهای XGD3 و Ap2.5 رو میتونید اجرا کنید و فقط اخرین اپدیت بازی رو روی هارد میریزید (جایگزین کردن با اپدیتی که روی هاردتون هست)
تست شده تا اینجا برای خیلی ها جواب داده ! اصلا هم این راهو پیشنهاد نمیکنم اگر XboxLive براتون مهمه (شخصا امنیتی توش نمیبینم) مخصوصا اینکه LT+3.0 هم تایید شده .
1. برنامه Horizon رو از لینک پایین دانلود کنید:
http://www.xboxmb.com/download/?ref...lODUlRDklODclRDklODUtJUQ5JTg1JUQ5JTg3JUQ5JTg1
2. وارد سایت زیر بشید و اپدیت بازی مورد نظر خودتون رو دانلود کنید (احتمالش هست همه بازیها نباشه):
http://www.xbuc.net/
3. برنامه Horizon رو اجرا کنید
4. فلش مموری رو با Xbox360 کانفیگ کنید و به کامپیوتر وصل کنید (خودکار شناخته میشه توسط برنامه)
5. حالا برنامه فلش مموری شمارو نشون میده و فایل اپدیت بازی هارو بکشید تو فولدر title update
6. فلش مموری رو وصل کنید به Xbox360 (اگر اپدیت جدیدتر از اپدیت مموری داشته باشید کار نمیکنه,پس آپدیت آخرو پاک کنید)
*با این روش احتمال زیاد بازی برای شما اجرا خواهد شد ، رجیون اپدیتی که میگیرید حتما با بازی یکی باشه
* برای MW3 امتحان شده جواب میده
* اخرین اپدیت بازیهای جدید رو دانلود نکنید که همین مشکل رو خواهید داشت و اپدیت های قدیمی رو انجام بدید
* برای بقیه دوستان فایل اپدیتی که بازی رو باهاش اجرا کردید رو در این تاپیک به اشتراک بزارید
* با این اموزش بازیهای Black ops و MW2 و Halo Reach اجرا نمیشن
* اگر نیاز داشتید به پاک کردن کش دستگاه :
1- به مموری دستگاه برید
2 - بر روی مموری مورد نظر Y بزنید
و
Clear System Cache
با این کار فقط فایلهای اپدیت پاک میشن برای بازیها

خسته باشی

الان به فکرش افتادی؟؟ :d

killsat

کاربر سایت
Nov 11, 2009
31
این آپدیت December 6 2011 ورژن 2.0.14699.0

دانلود کردم بریزم یا نه خوبه کار می کنه آپدیت دستگاه من اینه SystemUpdate_12625_USB
لطفا راهنمایی کنید مرسی

gorg355g

کاربر سایت
Sep 2, 2011
83
نام
بابک
این آپدیت December 6 2011 ورژن 2.0.14699.0دانلود کردم بریزم یا نه خوبه کار می کنه آپدیت دستگاه من اینه SystemUpdate_12625_USBلطفا راهنمایی کنید مرسی
خوب بود ورژن فرمویرتم میگفتی که بهتر جوابتو بدم اگه lt 1.9 یا lt 1.91 داری اپدیت نکن که بازیات دیگه خونده نمیشنو باید lt 2 بریزی و تایتل اپدیت کنی.اگه lt 2 داری میتونی اپدیت کنی و با تایتل اپدیت xgd3 رو بازی کنی اما ap 2.5 ها رو نه در کل بهتره تا اومدن lt3 صبر کنی اما اگه دوست داری شکل جدید داشبوردتو ببینی اپدیت کن موفق باشی

---------- نوشته در 10:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید مگه برای روش تایتل نباید هارد داشته باشی؟
بعد با روش تایتل بازی های جدید میشه بازی کرد از روی dvd
نه خیر دوست عزیز طبق اموزش جلو برو فقط باید فلشت رو به اکس باکس وصل کنی همین کافیه

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
دوست عزیز منم ورژن دشبوردم مثه تو بود آپدیت کردم اولش بازیهام اجرا نمیشدن کنسولمو خاموش و روشن کردم تمام بازیهام بدون تایتل آپدیت(البته از روی دیسک)دارن اجرا میشن بدون هیچ مشکلی
حالا دیگه هرجوری که خودت راحتی

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
سلام کسایی که بازی هاشون با برنر مکس رایت شده باشه از رو هارد اجرا میشن من 3 تا بازی با برنر مکس دارم فورزا ، مدرن وارفار ، اساسین هر سه از رو هارد اجرا میشن ولی بقیه نه البته دیسکاش گرونه فورزا شد 15 هزار
گفتم در جریان باشید

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان يك روش جديد اومده من فردا اومدم تهران تستش ميكنم
براي اجراي بازي ها
لطفا مديران انجمن به اين تاپيك يك نظارتي بكنن هركي اينجا ميرسه يه چيزي برا خودش ميگه

samiazimi

کاربر سایت
Sep 1, 2011
7
دوستان من ارکید دارم و الان اپدیت انلاین کردم!البته یک جوری مجبور شدم چون ظاهرا 2 شب پیش که به انلاین وصل بودم اپدیت مخفی کرده بود!ودیگه بازی XGD 3 اجرا نمی شد وارور می داد و می گفت برو به سایت ماکروسافت (البته در حالت افلاین)دیدم دیگه اب از سرم گذشته وزدم انلاین اپدیت شد!بعدش کش رو پاک کردم ولی نمی دونم این تایتل چی هست که میگن باید پاک کنم و تازه کارم اگر کمی راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن رام من lite-on هست اگر می شود کاری کرد که بازی های جدید اجرا بشه ممنون میشم راهنمایی کنید کجای دستگاه برم !راستی وقتی اولین بار خواستم لوگین کنم به انلاین با ایدیم البته بازی داخل دستگاه نبود یک پیغامی داد و یک کداستاتوس نوشت اخرش ,این نشانه بن شدن که نیست؟در ضمن من pes 12 را روی هارد ریخته بودم و از روی هارد اجرا کردم و مشکلی نداشت در اجرا!راستی من بعد از اینکه انلاین شدم و یکار دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم و بازی driver san francisco رو گذاشتم تو دستگاه اون ارور نات ساپورت رو داد البته دستگاهم افلاین بود و بعد از اون هم انلاینش نکردم ایا فلگ شدم و یا هنوز چیزی معلوم نیست؟وایا ریسک کنم و بازی pes 12 رو انلاین بازی کنم؟
[LTR]چرا کسی جواب نمی دهد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر