جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
some xbox live content is temporarily unavailable.you can still access your profile, communicate with other players, and play games online.
the content will automatically appear when its available.
status code:8b010008
دوستان ارور دستگاه من هست وقتی ایدی رو کانکت می کنم به لایو!بعد ارور محو میشه ومن عادی انلاین هستم تست فلگ هم کردم و کدم فلگ نبود!
خواهشا راهنمایی کنید!2 بار کانکت به انلاین هر دو دفعه این ارور اومده!

وقتی سرعت نت کم میشه و پینگ بالا میره این ارور رو میده! واسه منم بعضی وقتا میاد

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:33 PM ارسال شده بود ----------

میگم جریان این CLOUD SAVES چیه!؟ من ترسیدم بزنم روش ایکس باکسم بارون بگیره:d:))

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با توجه به پست های قبلی به این نتیجه رسیدم
دیشب آپدتو به صورت آفلاین دانلود کردم ولی تا عرضه LT 3.0 نصب نمیکنم و آپدیت بماند برای بعد ...
همگی موفق باشید
بنظرم این عاقلانه ترین کار ممکنه :)

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
با توجه به پست های قبلی به این نتیجه رسیدم
دیشب آپدتو به صورت آفلاین دانلود کردم ولی تا عرضه LT 3.0 نصب نمیکنم و آپدیت بماند برای بعد ...
همگی موفق باشید
بنظرم این عاقلانه ترین کار ممکنه :)

ایول نیما این کارو منم 2 روزه انجام دادم .من تا عرضه lt+3 اپ نمیکنم.>:)

• Like
Reactions: nimaprince

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
some xbox live content is temporarily unavailable.you can still access your profile, communicate with other players, and play games online.
the content will automatically appear when its available.
status code:8b010008
دوستان ارور دستگاه من هست وقتی ایدی رو کانکت می کنم به لایو!بعد ارور محو میشه ومن عادی انلاین هستم تست فلگ هم کردم و کدم فلگ نبود!
خواهشا راهنمایی کنید!2 بار کانکت به انلاین هر دو دفعه این ارور اومده!

نه داداش مشکلی نیست . من خودم هر وقت میرم تو لایو اینطوریه .
برای اینکه درست شه برو 1 بازی اجرا کن بعد از بازی بیا بیرون درست میشه .

vahidmaster

کاربر سایت
Dec 3, 2011
28
لطفا کمک و راهنمایی کنید!

از دوستانی که آپدیت 14699 رو کنسولشون انجام دادن خواهش میکنم که راهنماییم کنن!
من الان آپدیت نسخه بتا و آزمایشی 14686 رو دستگاهمه(بازیها از روی هارد اجرا نمیشن) و دستگاهم
LT+2 خورده و تمام بازیها بجز ap 2.5 نظیر آسیسان,هالو,نید فور اسیید,بلک اوپزرو دستگام اجرا میشن!
1- آیا میتونم آپدیت 14699 رو رو فلش بریزم و کنسولم رو آپدیتکنم؟ یا فقط باید آپدیتنسخه اصلی 14686 رو نصب کنم؟
2- پس از آپدیت,برای دستگاهم مشکلی پیش نمیاد و بازیهام اجرا میشن؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
از دوستانی که آپدیت 14699 رو کنسولشون انجام دادن خواهش میکنم که راهنماییم کنن!
من الان آپدیت نسخه بتا و آزمایشی 14686 رو دستگاهمه(بازیها از روی هارد اجرا نمیشن) و دستگاهم
LT+2 خورده و تمام بازیها بجز ap 2.5 نظیر آسیسان,هالو,نید فور اسیید,بلک اوپزرو دستگام اجرا میشن!
1- آیا میتونم آپدیت 14699 رو رو فلش بریزم و کنسولم رو آپدیتکنم؟ یا فقط باید آپدیتنسخه اصلی 14686 رو نصب کنم؟
2- پس از آپدیت,برای دستگاهم مشکلی پیش نمیاد و بازیهام اجرا میشن؟

دوست عزیز برای بعضیها که 14699 رو ریختن بازیها از رو هارد اجرا نمیشنن .من نمیدونم شما چقدر عجله دارید برای اجرای بازیها .کپی باز هستی بایدم این مشکلات رو تحمل کنی .
من تضمین نمیکنم که برو 14699 رو بزن!ولی از 14686 بهتره.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
میگم جریان این CLOUD SAVES چیه!؟ من ترسیدم بزنم روش ایکس باکسم بارون بگیره
ميتوني سيو بازي هاتو به صورت آنلاين انجام بدي و بفرستي رو سرور آنلاين. تا اگه يه وقت اتفاقي برا هارد يا مموريت يا سيوت افتاد بتوني دوباره از سيوت استفاده كني

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
آپدیت کردن همانا و پریدن بازیهای جدید همانا. الان برای کانکت شدن پیغام terms of use میده . از ترسم accept نکردم. اگر این کار را بکنم بن میشم؟ الان حتی ps3 هم sign in نمیشه و این ارور را میده 80710723

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
با توجه به این پست ها:

1- تمام کسانی که داشبورد 2.0.13599.0 و یا پایین تر دارند، بصورت آفلاین آپدیت کنند. هیچ مشکلی برای آنها به وجود نمیاد.

2- کسانیکه یکی از داشبوردهای 2.0.13604 و یا 2.0.14686.0(BETA) را دارند، فقط در صورتی آفلاین آپدیت کنند که dae.bin دستگاه آنها آپدیت نشده باشد.

3- کسانیکه dae.bin دستگاشون آپدیت شده، تا ریلیز شدن LT+3 صبر کنند و از اقدام به هرگونه آپدیت و رفتن به شبکه ی لایو پرهیز کنند.

با توجه به این توضیحات فکر نمی کنم جای سوالی باقی مانده باشد پس از پرسیدن هرگونه سوال و اسپم بی ربط، خودداری نمایید.(به نقل از مدیر انجمن)

• Like
Reactions: master.mhn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر