جزئیات بخش چند نفره Call of Duty Ghosts: حضور سرباز زن، حالت های مختلف و ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Screen-Shot-2013-05-01-at-10.04.11-AM-660x370.png

نمایش بخش چند نفره بازی Call of Duty Ghosts در شهر لوس آنجلس به صورت زنده آغاز شده است و در این بخش به اخبار آن میپردازیم:
نمایش بازی با یک تریلر که همراه با آهنگ خواننده معروف یعنی Eminem همراه بود.
گزارش های زیر از وبسایت VG247 تهیه می شود که تمامی اخبار این نمایش را دارد منتشر می کند.
1- حضور سرباز زن؟؟!
در حین نمایش و بازیکن ها ما شاهد یک سرباز زن در بین گروه بودیم که این اولین بار است که شاهد چنین چیزی در فرانچیز COD هستیم.
کمی بعد Infinity Ward نیز این موضوع را تایید کرد:

Yep, that was a female soldier #GhostsMP

— Infinity Ward (@InfinityWard) August 14, 2013
ترجمه: بله او یک سرباز زن بود
تصویر:

357134.jpg

Call-of-Duty-Ghosts-Female-Soldier1.png

2 -برخی جزئیات بخش های موجود
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

3-وجود cross-generation
افرادی که Call of Duty Ghosts را در کنسول های فعلی بازی می کنند، می توانند با یک آپگرید پروفایل های خود را به کنسول های نسل بعد نیز منتقل کنند اما فقط از یک برند.مثلا نمی توانید از 360 به PS4 منتقل کنید.

67099959706883293953.jpg

HD H.264 MP4 270.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 63.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

خبر به مرور آپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
CoD بازا ناراحت نشند چون منم تا BO1 خودم CoD باز بودم که کوچ کردم به بازی رئالیسم battlefield.قابلیت هاش شده مثل Battlefield !!!
کاستومایز کردن
Squad
یه چیزی شبیه Revive البته توی یکی از مدهاش
خودم اینجور فکر میکنم که کسی که CoD بازی میکنه حتما زیاد از رئالیسم خوشش نمیاد پس از IW میخوام که بهشون CoD بده Call of Field !:-&

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
شخصی سازی از چه لحاظ ؟ :d
20.000 (صفرهارو :d) آپشن برای کاستومایز Soldier خودت از زن و مردو سیاه سفید بگیر تا ماسک و اینا برای شخصی سازی وجود داره:d
+رایلی جون توی مولتی پلیر هست (حاضرین خشتک دریدندی تا این اعلام شد!)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,601
نام
حسین
خوب تریلر رو با اخرین کیفیت دیدم این رو 360 بود؟:-o
تغییر اساسی دادن تو بازی اسلحه ها خیلی قشنگ تز طراحی شدن گرافیک خیلی بیالاتر رفته کلا بازی پیشرفت وحشتناکی داشته حال هوای مپ هاشم وحشتناک خفن بودن رفت تو لیست پیش خرید یا خرید
فقط اگه بتونن جلو چیتر ها رو بگیرن محشر میشه این سگ ها هم فکر کنم بد جور برن رو اعصاب
اون اخری که نشون داد باگ بود؟:))

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به شکل عجیبی من باش حال کردم :bighug:
تریلر عالی بود :wow: اون تیکه ی آسانسور عجیب بم چبسید :x
فقط از همون جناب سگ میترسم که کار رو خراب نکنه :(

یه نوکته ای رو هم کلی به یه سری از دوستان بگم : اصولاً CoD با کسی رقابتی نداره ، اون بقیه ان که فقط سعی میکنن با CoD رقابت کنن ;;)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,424
نام
مــاکــان
خب دیگه رسما مولتی COD شد برا بزرگسالها.دیگه نگین تغییرات نداشته. به علت وجود کارکتر ضعیفه، جمع ترولبازا جمع شد.
مهمترین صحنه های مولتی پلیر بازی میشه ترول بازی(زبونم لال همون...) رو جنازه شخصیت خانوم تو بازی:">:))
پیشنهاد ویژه برا نیک نیم داخل بازی====> فاطی کاماندو:d کی بود گفت شهلا؟؟؟؟ اونم خوبه

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خب دیگه رسما مولتی COD شد برا بزرگسالها.دیگه نگین تغییرات نداشته. به علت وجود کارکتر ضعیفه، جمع ترولبازا جمع شد.
مهمترین صحنه های مولتی پلیر بازی میشه ترول بازی(زبونم لال همون...) رو جنازه شخصیت خانوم تو بازی:">:))
پیشنهاد ویژه برا نیک نیم داخل بازی====> فاطی کاماندو:d کی بود گفت شهلا؟؟؟؟ اونم خوبه

باو همین کارارو می کنین که بهمون می گن S*xist و اینا.:D
ولی درکل با وضع خرابی مواجه می شیم.:D فرض کنین مردم به جای کشتن هم دیگه رو Hump می کنن.:lol:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
باو همین کارارو می کنین که بهمون می گن S*xist و اینا.:D
ولی درکل با وضع خرابی مواجه می شیم.:D فرض کنین مردم به جای کشتن هم دیگه رو Hump می کنن.:lol:
سیستم دسته بندی live باعث میشه کسایی که با چای کیسه ای علاقه دارن باهم بازی کنن ,فکر کن یه مشت آدم که به جای مبارزه دارن رو جسد همدیگه tbag میرن!!:d
پیشنهاد ویژه برا نیک نیم داخل بازی====> فاطی کاماندو
yahoo_4.gif
کی بود گفت شهلا؟؟؟؟ اونم خوبه
عکس پست اول رو نگاه کن با فاطی کماندو رو نگاه کن,یه چیزی میگیا:|:))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حالا زن باشه یا مرد چه فرقی میکنه ؟ :D ما که فقط دستشونو میبینیم دشمنامون هم که فرصت نمیشه نگاشون کنیم :D

خب خیلی مهمه :d

اینجوری آمار تلفات تو مولتی خیلی کاهش پیدا میکنه برا اینکه همه میخوان دشمناشونو با دقت ببینن :d

ما به همون دست هم کفایت میکنیم :d

از امروز به بعد به COD علاقه مند میشوم

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
WoW.....!:-o
رســــمــــا" تــــرکــــونــــــد:d
دوستان لطفا" اگه کسی اسم آهنگ روی گیم پلی رو میدونه به ما هم بگه،امینم بدنم کم شده
yahoo_4.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر