جزئیات بخش چند نفره Call of Duty Ghosts: حضور سرباز زن، حالت های مختلف و ...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Screen-Shot-2013-05-01-at-10.04.11-AM-660x370.png

نمایش بخش چند نفره بازی Call of Duty Ghosts در شهر لوس آنجلس به صورت زنده آغاز شده است و در این بخش به اخبار آن میپردازیم:
نمایش بازی با یک تریلر که همراه با آهنگ خواننده معروف یعنی Eminem همراه بود.
گزارش های زیر از وبسایت VG247 تهیه می شود که تمامی اخبار این نمایش را دارد منتشر می کند.
1- حضور سرباز زن؟؟!
در حین نمایش و بازیکن ها ما شاهد یک سرباز زن در بین گروه بودیم که این اولین بار است که شاهد چنین چیزی در فرانچیز COD هستیم.
کمی بعد Infinity Ward نیز این موضوع را تایید کرد:

Yep, that was a female soldier #GhostsMP

— Infinity Ward (@InfinityWard) August 14, 2013
ترجمه: بله او یک سرباز زن بود
تصویر:

357134.jpg

Call-of-Duty-Ghosts-Female-Soldier1.png

2 -برخی جزئیات بخش های موجود
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

3-وجود cross-generation
افرادی که Call of Duty Ghosts را در کنسول های فعلی بازی می کنند، می توانند با یک آپگرید پروفایل های خود را به کنسول های نسل بعد نیز منتقل کنند اما فقط از یک برند.مثلا نمی توانید از 360 به PS4 منتقل کنید.

67099959706883293953.jpg

HD H.264 MP4 270.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 63.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

خبر به مرور آپدیت خواهد شد!

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
جالبترین نکته حذف کردن Deathstreak ها بود :bighug:
Cranked یه حالتیه که 30 ثانیه وقت داری تا یه نفر رو بکشی و گرنه منفجر میشی:d
پ.ن :عجب آهنگ امینم خفنگ بود:eek:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به نظر من این تغییرات به درد خودشون میخوره .
تغیرراتی تغییرات است که یک پلیر جبهه مخالف رو به خود جذب کند وگرنه این تغییرات تغییرات نیست .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظر من این تغییرات به درد خودشون میخوره .
تغیرراتی تغییرات است که یک پلیر جبهه مخالف رو به خود جذب کند وگرنه این تغییرات تغییرات نیست .
آخرین باری که تو بتلفیلد کاراکترتو شخصی سازی کردی کی بوده؟:d
اکتیویژن فرانچز بتلفید رو بخره اسمشو بزاره COD بعضیا رو نمیتونه جذب کنه:))

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من که آرزو به دل موندم یه دست BO2 بزنم. نمی دونم اصلا چرا بعضی از نسخه های این بازی مشکل مولتی دارن برای من :D ولی خداییش منم خسته شدم از COD خیلی تکراری شده. کاش یه استراحت اساسی بهش بدن یه مدت یا باز برن جنگ جهانی :bighug:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من دست رو زن جماعت بلند نمیکنم:biggrin1:
ولی زن جماعت رو شما دست بلند میکنه :d
+
از این جرکت کاراکتر مونث خیلی هم استقبال میشه،نوع جدید از کل کل ایجاد میشه تو بازی ها :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من که آرزو به دل موندم یه دست BO2 بزنم. نمی دونم اصلا چرا بعضی از نسخه های این بازی مشکل مولتی دارن برای من :D ولی خداییش منم خسته شدم از COD خیلی تکراری شده. کاش یه استراحت اساسی بهش بدن یه مدت یا باز برن جنگ جهانی :bighug:
این اکتی نامرد خسیس یه سرور دست حسابی نزاشته
بعضی اوقات میخوای وصل شی به قسمت مولتی پلیر لگ داره بعضی اوقات هم کلا دیس کانکت میشه !!!
به نظر باید یه فکر اساسی بکنن برای سرور

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من دست رو زن جماعت بلند نمیکنم:D
اتفاقا من فقط دست رو زن جماعت بلند میکنم.:d
.....
عجب مولتیش باحال بود.گفته بودن که مپ هاش دینامیک تر میشه.اینجا هم در چند جا دیده میشه که مپ ها دینامیک تره.در کل خیلی خوشم اومد.خوش بهحال هاردکور های کالاف.من که فقط در حد سرگرمی بازیش میکنم.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Infinity Ward اعلام کرد که هفت حالت آنلاین برای بازی Call of Duty Ghosts موجود است.
اولین جزئیات مربوط به Search & Rescue می باشد.در آن بازیبازها آنقدر مبارزه می کنند تا کشته شوند.هنگام مرگ پلاک کارت آنها از بدنشان می افتد و اگر هم تیمی آنها بتواند آن را پیدا کند، بازیکن مرده زنده خواهد شد.اما اگر دشمن آن را بردارد کار آن بازیکن تمام است!
دومین بخش معرفی شده Cranked می باشد.این یک جور مسابقه برای مرگ می باشد منتهی در این بخش اگر کسی را بکشید سرعت شما به صورت اضافه و غیرعادی اضافه خواهد.اما زمان محدودی دارد و اگر کس دگیری را فورا نکشید به حالت اولیه بر می گردید.

7 مد جدید به بازی اضافه شده... نه اینکه 7 حالت آنلاین داره !
2 تا از این 7 تا Search and Rescue و Canked هستن. در مد Cranked شما با کشتن دشمن پرکای سرعتی نصیبتون میشه و 30 ثانیه وقت دارید تا نفر بعدی رو بکشید وگرنه booM ... :d
بقیه جزییات :
+ سه انیمیشن جدید به گیم پلی اضافه شده : Leaning - Mantling و Knee Slide که باعث افزایش سرعت عمل بازیکن میشه...
+ صدا گذاری پیشرفت کرده و صدای تفنگ در محیط بسته بسیار متفاوت تر از محیط باز خواهد بود.
+ دیگه به جای Creat a Class حالت Creat a Soldier رو داریم که میتونیم مشخصات ظاهری سربازمون رو هم انتخاب کنیم.
+ پرستیژ به حالت قبل وجود نداره و شما میتونید 10 سرباز بسازید که هر کدوم برای خودشون 1 پرستیژ دارن که میشه 10 تا پرستیژ..
+ Death Streak ها برداشته شدن.
+ یک کلاس تفنگ دیگه هم بوجود اومده که این تفنگا در رده بین Assault و Snipe هستن... مثل Mk14 توی MW3... (در واقع این نوع تفنگ ها جدا شدن)
+ 20 کیل استریک جدید اضافه شده...
+ مپ ها دینامیک شده..
+ Teammate ها (Character هاشون) اطلاعات زیادی در مورد دشمنا وسط بازی میدن.. مثلا اینکه دشمنا از کدوم سمت دارن میان و ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
وجداناً اگه این ویدئو رو به عنوان DLC برای Black Ops II معرفی میکردن ، تعجب نمیکردم ! :D یعنی از نظر بصری واقعاً فرق خاصی با BO II نداشت. (نسخه PC ، کنسول ها رو نمیدونم)
شاید هم ویدئو برای کنسول های این نسل بوده ؟! :D

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
وجداناً اگه این ویدئو رو به عنوان DLC برای Black Ops II معرفی میکردن ، تعجب نمیکردم ! :D یعنی از نظر بصری واقعاً فرق خاصی با BO II نداشت. (نسخه PC ، کنسول ها رو نمیدونم)
شاید هم ویدئو برای کنسول های این نسل بوده ؟! :D

روی Xbox 360 بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر