جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من از روی این tutorial تروچا رو یه بار انجام میدم فردا ؛ با اینکه یه کم سخت به نظر میاد ولی ارزشش رو داره. امیدوارم موفق بشم..!!

یه برنامه هم هست که فکر کنم یه کم کار رو آسون تر کنه: Wii Generic Patcher. با این بعد از اینکه main.dol رو با Trucha بسازیم؛ راحت میشه داد به این برنامه تا هم 001 و هم چک کردن زبان کنسول رو Overrride کنه!
=============================

اون هک که از طریق save بازی Legend of Zelda:TP انجام میشد؛ حالا میشه راحت از روی SD Card انجامش داد درحالیکه قبلا فقط با GameCube Adapter ها میشد این کار رو کرد: لینک

wii-sd-hack-tp.jpg

آخرین ویرایش:

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
من برنامه Wii generic patcher رو با main.dol بازی SSBB تست کردم، آدرسی که می ده اشتباهه، تست نکردم ببینم بعدش کار می کنه یا نه، فکر نکنم بشه خیلی بهش اعتماد کرد.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من سعی خودم رو کردم! ولی تسلیم شدم! توی اون مرحله ای که Keyfinder داره Des ها رو تبدیل میکنه، یه نیم ساعتی صبر کردم... هیچی نشد؛ تازه بعد از این باید 2 تای دیگه رو هم همین کارو بکنیم... :-"

اینجا:
19. Run KeyFinder.exe

20. In key-finder, copy & paste the following MD5 sum into the TOP textbox

EF33E224E45C8D8C35CE32D8A810B603

21. Click the only button in KeyFinder.exe and select your "IOS21-64-v???.des" file. DO NOT SELECT YOUR WAD FILE!

22. Wait for the program to finish. For some of the keyfinds, it will take awhile. The Keyfinder program may appear to lock up, but it will complete eventually.

امیدوارم همون هکر که اینو ساخته بیاد یه کم آسونش کنه. اینطوری که خیلی سخته و شانس درست انجام دادنش هم کم...

ممنون از ashkanmm عزیز به خاطر Key.bin.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من سعی خودم رو کردم! ولی تسلیم شدم! توی اون مرحله ای که Keyfinder داره Des ها رو تبدیل میکنه، یه نیم ساعتی صبر کردم... هیچی نشد؛ تازه بعد از این باید 2 تای دیگه رو هم همین کارو بکنیم... :-"

اینجا:

امیدوارم همون هکر که اینو ساخته بیاد یه کم آسونش کنه. اینطوری که خیلی سخته و شانس درست انجام دادنش هم کم...

ممنون از ashkanmm عزیز به خاطر Key.bin.

خو این مرحلش یه نمونه طولانی هستش.کار شب تا صبح میباشد:D

به هر حال من همون اوایل انجام دادم ولی رو 3.1J اجرا نشد

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
من امروز sega super star tennis PAL رو دانلود کردم و روی دستگاه خودم بدون مشکل اجرا شد. قابل توجه کسانی که تنیس دوست دارن و از Wii Sports خسته شدن.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
با مزس، قدرتی های خنده داری دارن، فکر کن یه تنیس Wii Sport فانتزی، هم می تونی با نانچاک تکونش بدی با ویموت بزنی، هم می تونی با ویموت بزنی خودش راه بره، هم ویموت رو مثل paper mario افقی بگیری هم راه ببری هم با دکمه بزنی

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بازی Bully Scholar Ship Edition رو خریدم رو 3.0 ی Semi Break شده راحت اجراشد :cheesygri به نظر من از دست ندینش واقعا ارزش خریدن داره ( از Game Spot هم فکر کنم 8 گرفته )

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
می ری به آدرس 0x4C0CCB و محتویاتشو از 0C تغییر می دی

این آدرس رو مطمئنی درست دادی؟؟؟
من هر چه میگردم اصلا آدرسی به این فرم نیست.مثلا اینجوریه : 004c4c01h

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
برو به آدرس 004c0ccbh، اون 0x اولش یعنی 00.

cc0h داریم ولی bh نداریم:D.این چجوریاست؟؟

راستی قبلش باید اون .des ها هم Replace کنم دیگه؟؟

با اون برنامه Wii Generic Patcher انجام ددادم نشد.یعنی زبان رو تغییر دادا ولی ارور 001 باقی بود ولی به زبان EN

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
0 آدرس سر خط، هر ستون یه آدرس هگزادسیمال داره 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a b c d e f شما باید بری ستون 12 از 0C بکنی 04
اونارو نمی خواد replace کنی، اونارو فقط می خواد که کلید رو بسازی، مگه اینکه بخوای آپدیت و دو کاناله شدن رو برداری که من اونو بلد نیستم

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
0 آدرس سر خط، هر ستون یه آدرس هگزادسیمال داره 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a b c d e f شما باید بری ستون 12 از 0C بکنی 04
اونارو نمی خواد replace کنی، اونارو فقط می خواد که کلید رو بسازی، مگه اینکه بخوای آپدیت و دو کاناله شدن رو برداری که من اونو بلد نیستم

اشکان اصلا آدرس رو نمییابم که بخوام برم به ستون مربوطه:(:((:((

اصلا یه عکس برام میگیری؟؟؟
شرمنده خنگ میزنم هر چی میگردم چنین آدرسی نمیابم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر