جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
1 Cooking Mama
2 Wii Sports
3 Wii MultiBoot
4 TMNT
5 Call of Duty3
6 Blazing Angels
7 Metal Slug
8 Rapala Fishing
9 Happy Feet
10 Avatar
11 Rampage
12 SSX Blur
13 GTPro Series
14 SpongeBob
15 ICE Age2
16 MonkeyBall
17 Billy Mandy
18 Monster 4X4
19 TigerWood 07
20 Tony Hawks
21 Zelda
22 RedStill
23 SplinterCell
24 Resident Evil 4
25 Pirates Of Carribean
26 FarCry

27 Need For Speed Carbon

28 Mario Party 8
اگر دستگاه شما از قبل update نشده باشد پس از update کردن دستگاه با این بازی دستگاه شما brick شده و غیر قابل استفاده خواهد بود . مسئولیت اجرای این بازی بعهده خود شما میباشد
29 Need For Speed Most Wanted

30 Medal Of Honor Vangard

31 Mortal Kombat: Armageddon

32 Super Paper Mario

اجرای این بازی روی دستگاه J با احتمال از کار افتادن دستگاه روبروست که مسئولیت آن بعهده خود شماست

33 Sonic and the Secret Rings

اینم لینک این لیست:http://www.westgame.ir/List/wii.html

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این لیستی که اینجا گذاشتین توضیحاتش الکیه ها... اونی که گفته روی دستگاه J خراب میشه حرف مفت زده. چون من این بازی رو دارم و هیچی نشده. فقط اگه بازیش پال باشه خراب میشه که در این صورت فقط باید روی دستگاه پال ( که توی ایران وجود ندره ) بازی کنی.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
این لیستی که اینجا گذاشتین توضیحاتش الکیه ها... اونی که گفته روی دستگاه J خراب میشه حرف مفت زده. چون من این بازی رو دارم و هیچی نشده. فقط اگه بازیش پال باشه خراب میشه که در این صورت فقط باید روی دستگاه پال ( که توی ایران وجود ندره ) بازی کنی.

آقا شما مطمئنی ؟؟؟
یعنی شما ماریو Uc و انگلیسی رو توی دستگاه ژاپنی گذاشتین و هیچی نشده ؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
آقا شما مطمئنی ؟؟؟
یعنی شما ماریو Uc و انگلیسی رو توی دستگاه ژاپنی گذاشتین و هیچی نشده ؟
فقط ماریو U/C دستگاه های J رو دچار مشکل میکنه، توی چندتا فوروم دیدم که واسه ٌWii های ژاپنی مشکل پیش اومده ولی احتمالا دستگاه nemesiss از قبل آپدیت شده بوده... ؟
خلاصه نمیدونم این super paper mario چه مرگشه!!
اره خب .منم گذاشتم.:confused:باید چیزی میشد؟:confused:

D.D.S جان یه سوال دارم ازتون. این Wii Play رو از کجا گرفتی؟ از تهران ؟ کجای تهران؟؟ خیلی میخوامش !!! :love:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
Wii play چجوریاس؟!!:-"!

خودم هم دقیق نمی دونم ولی پره از mini game های جالب که همشون از Wii remote استفاده میکنن.
این بازی رو تو آمریکا تو جعبه های Wii Remote که برای فروش هستن میذارن و هر کی یه Wii Remote میخره ، این بازی هم توش هست خلاصه فکر میکنم بازی های جالبی توش باشه!!

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
:confused:
چون nemesis گفته بود تو ایران پال وجود نداره!

Wii play هم بازی باحالیه ولی من بیشتر به خاطر Wii remote مجانیش گرفتم.(مامانم از دبی آورد)
مینی گیم هاشم عبارتند از:
تیراندازی-که دارای 5 مرحله است که تو یکی بادکنک، نشانه، بشقاب،قوطی و سفینه ی فضایی رو میزنی.
پینگ پنگ-البته با پینگ پنگ واقعی فرق داره و شما فقط باید دسته رو جلوی توپ ببری و خودش ضربه میزنه.
پیدا کردن Mii - تو این بازی باید چیزایی رو که میگه پیدا کنید. مثلا 2 تا شبیه به هم، Mii خودتان و ... البته هر چی میگذره سخت تر میشه مثلا تو مرحله اول باید از بین 4 نفر 2 تا شبیه به هم رو پیدا کنی و توی مرحله باید از حدود 20 نفر باید سه تا شبیه به هم رو پیدا کنی که روی پله برقی در سه ستون حرکت میکنند!!!!
Laser Hokey- همان بازی معروف.
ماهیگیری
گاوسواری-که باید دسته ی ویی رو مثل افسار بگیری!!!
بیلیارد
تانک بازی

آخرین ویرایش:

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
چون nemesis گفته بود تو ایران پال وجود نداره!

Wii play هم بازی باحالیه ولی من بیشتر به خاطر Wii remote مجانیش گرفتم.(مامانم از دبی آورد)
مینی گیم هاشم عبارتند از:
تیراندازی-که دارای 5 مرحله است که تو یکی بادکنک، نشانه، بشقاب،قوطی و سفینه ی فضایی رو میزنی.
پینگ پنگ-البته با پینگ پنگ واقعی فرق داره و شما فقط باید دسته رو جلوی توپ ببری و خودش ضربه میزنه.
پیدا کردن Mii - تو این بازی باید چیزایی رو که میگه پیدا کنید. مثلا 2 تا شبیه به هم، Mii خودتان و ... البته هر چی میگذره سخت تر میشه مثلا تو مرحله اول باید از بین 4 نفر 2 تا شبیه به هم رو پیدا کنی و توی مرحله باید از حدود 20 نفر باید سه تا شبیه به هم رو پیدا کنی که روی پله برقی در سه ستون حرکت میکنند!!!!
Laser Hokey- همان بازی معروف.
ماهیگیری
گاوسواری-که باید دسته ی ویی رو مثل افسار بگیری!!!
بیلیارد
تانک بازی

در مورده wii play
این بازی رو من از فروشگاه شادی در لباف گرفتم
بازی هاش باحاله
از همه باحال ترش اونه که باید 2 ادم عینه همو پیدا کنی
من تو تفنگه رکورد دارم 495 کسی بالا تر زده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر