جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من اپدایت wiikey رو همون طور که psxgamer اموزش داده بودن رایت و داخل کنسول گزاشتم و بالا اومد
بعد ازم خواست که یا a بزنم یا ریسرت کنم که من ریسرت رو زدم و پایین صفحه تا 100 درصد پر شد بعد چند ثانیه همچین پیامی اومد
error:test failed!
check your connections and try agalin

این پیام یعنی چی؟؟ایا میشه نتیجه گرفت که چیپ من wiikey هست یا به گفته دوست دیگرمون wiicanهست
برای من هم دقیقا همین طوریه...
چیپ شما مسلما wiican هست روی ic نگاه کنید از سری چیپهای pic16fxxx هستش و روی برد یه جای لحیم کردن داره به اسم op1 و op2 که با توجه به ریجن دستگاهتون یکیش لحیم شده ( یا هیچ کدوم برای uc )
اون پیغام هم برای این که آپدیت wiikey اول چک میکنه ببینه چیپ شما wiikey هست یا نه که اگر نیست از کار نیفته
wiikey از چیپهای atmega استفاده میکنه که آپدیتشو نمیشه روی pic ریخت
حرف شما درسته ، ولی توی چندتا فوروم دیدم که همگی میگن Wiikey ما اصل بوده و دارای هولوگرام ، ولی باز هم نتونستند آپدیتش کنن.

از اون طرف هم یه سری میگن که Wiikey ما هولوگرام نداره و فکر میکنیم clone باشه ولی تونستن آپدیتش کنن...

So I decided to download from the official WiiKey site. After erasing the DVD+RW and burning it on, I got to the same screen. I decided that the WiiKey team are a bunch of *** starved perverts. However, I proceeded to press the A button on the GameCube controller and this time it got to 100%, it said it was successful and so I went ahead with the proper flashing. At the end though, I didn't hear any Homer Simpson voice until I pressed the A button and the console rebooted itself.

I then got the Config Disc v1.3 and configured the WiiKey to Region Override to on. (That was the only thing that was off).

Even though I got Mario Galaxy PAL, I decided not to chance anything and went to update my Wii firmware from 2.2E to the latest using online update. Once that was done, I put in Mario Galaxy and it took a while to recognise the game and just before that it said that it was initiating an update and I confirmed and let it proceed. After that it recognised the game fine and Super Mario Galaxy loaded up fine. I havne't played it very much yet though.

I think my WiiKey might be a clone - it was suspiciously cheap when I got it last year and there was no hologram.

can confirm burning update from wiikey site with imgburn default setting at 4x makes it update successfully

I tried to update my wiikey, and i got this:

Initialing drive...
Reading firmware data...done.
Stopping drive...

Press A or reset to test flashing
TESTING.. please wait...
It gets to 100% then
ERROR: test failed!
check your connections and try again

Do I have to first update my wiikey to 1.9 then go to the Galaxy fix? Or maybe my chit is not legit?!
Any help will be welcome!

خیلی ها با این مشکل برخورد کردن ، به نظر نمیاد به خاطر اصل یا تقلبی بودن Wiikey باشه بیشتر مثل اینکه شانسیه...

این هم یه اظهار نظر جالب !! در مورد پیش زمینه یا background صفحه آپدیت: :laughing:

I decided that someone had messed with the update - only an idiot would put that kind of background on(!).

;) :laughing: :p

این همه زحمت کشیدم اخرش این شد:((
اما بازم موردی نداره حداقل فهمیدم چیپ کنسولم چی هست
اما no_name راست میگه ها یعنی الان کسایی که از این چیپ دارن دیگه باید کاملا قید mario galaxy رو بزنن؟؟؟؟و هیچ اپدایتی برایه این چیپ نمیاد؟؟؟؟؟
((باز هم از همه دوستانی که به من کمک کردن تشکر میکنم))
تنها کاری که میشه کرد اینه که یه کم صبر کنیم ببینیم که Wiikey.cn چی کار میکنه ، چون باید یه Setup disk جدید واسه دانلود بذاره چون setup disk فعلی روی فیرمورهای 3.0 به بالا کار نمی کنه...

البته یه راه دیگه هم هست ، اونم اینکه بریم نسخه اصل SMG رو گیر بیاریم....... :love: ;) :(
ینی ماها که وی کن داریم برای آپدیت چی کار کنیم؟...

ولی من بازم شک دارم که اشکال از چیپ باشه ؛ مشکل از همین آپدیت های مزخرف Wiikey ـه. فعلا باید صبر کرد...

البه الان که اکثرا بچه ها فیرمور دستگاه رو 3.0 کردن ، خیلی انتخاب برای خرید بازی دارید ، فعلا میشه با بقیه سرگرم شد....

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خوب بچه ها توی این هفته اخیر ، این بازی ها برای Wii عرضه شدن:

Resident Evil: The Umbrella Chronicles
7.0/10

Medal of Honor: Heroes 2
8.0/10

هر دو هم امتیازهای نسبتا خوبی از گیم اسپات گرفتن...

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خاک برسرشون:mad:. این لکه ننگی شد برای اویل. اصلا انگیزشون چی بود که بازی به این باحالای رو شوترکنن :sick:.

قبول دارم که اصلا در سطح RE5 یا حتی RE4 هم نیست ، ولی داستان بازی واقعا جالبه ، چون مربوط میشه به شرکت Umbrella و مسائل مربوط به evil های قبلی...

توی تریلری که توی RE4 گذاشته بودن ، همه بازی فقط shooting بود ، یعنی فقط باید به زامبی ها شلیک کرد و کاراکتر خودش حرکت میکنه...

در کل فکر نکنم اونقدرا هم بد باشه...

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
می خواستم بپرسم که آیا این بازی ها جایی پیدا میشه یا نه ؟
RE : Umbrella Chronicles
Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure
TombRider : Unnviersary
Crash of the Titans
Dewy's Adventure
Elebits
Kororinpa: Marble Mania
Medal of Honor: Heroes 2
MySims

ممنون ;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
بچه ها از كجا بايد بفهميم كه مدچيپمون چيه؟ بعد اگه يه بازي آپديت رو بزاريم و دستگاه آپديت نشه دستگاه كه بريم نميشه؟! يعني با مدچيپش نخونه! ببينم دات كام ميتونه دستگاههايي رو كه آپديت نميشن هم آپديت كنه؟

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
قبول دارم که اصلا در سطح RE5 یا حتی RE4 هم نیست ، ولی داستان بازی واقعا جالبه ، چون مربوط میشه به شرکت Umbrella و مسائل مربوط به evil های قبلی...

توی تریلری که توی RE4 گذاشته بودن ، همه بازی فقط shooting بود ، یعنی فقط باید به زامبی ها شلیک کرد و کاراکتر خودش حرکت میکنه...

در کل فکر نکنم اونقدرا هم بد باشه...

من بازی کردم و باید یگم بازی زیبایی هست

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
residentevil4 به ورژن 2 آپديت ميكنه؟
بله دوست عزیز اپدایت این بازی 2 هست
اگه میبینی بعضی از بازی هایی که خریدی روش اپدایت داره ولی کنسول رو اپدایت نمیکنه مسلما کنسول شما قبلا اپدایت شده (یه اپدایت 2 بار انجام نمیشه فقط بار اول اپدایت میکنه وهمچنین اگه اپدایت بازی قدیمی باشه مثلا 2 باشه و اپدایت کنسول شما 3 باشه باز کنسول شما توسط اون بازی اپدایت نمیشه و به ورژن2 بر نمیگره)
الان اپدایت کنسول شما چند هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر