جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
بله - فکر کنم 30 تومان
من آخه می خوام از اونور wii بگیرم و از یک شرکت پرسیدم گفتن چیپهاش تو ایران نیست حالا اگه شما واقعا دارید و مطمئنید من بگیرم، اگه میشه جواب دقیقشو با قیمتش بدید.
خیلی ممنون:blushing:

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
من آخه می خوام از اونور wii بگیرم و از یک شرکت پرسیدم گفتن چیپهاش تو ایران نیست حالا اگه شما واقعا دارید و مطمئنید من بگیرم، اگه میشه جواب دقیقشو با قیمتش بدید.
خیلی ممنون:blushing:

کی گفته چیپهاش توی ایران نیست !!!!!!!!
بله هم میتونید بدید ما براتون کپی خور کنیم هم میتونید چیپش رو از ما بگیرید و بدید کس دیگه اینکارو بکنه

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
خبر مهم برای کسانی که Wii - J یا Wii-UC دارن >>

بازی Super mario Galaxy که یکشنبه برای فروش حاظر میشه حاوی firmware 3 هست و دستگاه رو به ورژن 3 آپدیت میکنه
حتما میدونید که چقدر مهمه ورژن دستگاه شما به 3 تبدیل بشه
- دیگه نگران brick یا semi brick شدن کنسول شما توسط بازیها نخواهید بود ( تا ورژن جدیدی نیاد )
- اگه کنسول شما قبلا semi brick شد این آپدیت کنسول شما رو درست میکنه

نکته بسیار مهم :
اگه اشتباها بازی uc رو در کنسول j یا pal و بازی j رو روی کنسول uc یا pal بگذارید دستگاه شما brick میشه

خرید این بازی رو نه فقط بخاطر این بازی جذاب بلکه بخاطر قابلیت اپدیت firmware به همه کسانی که کنسول wii دارن توصیه میکنم

بازم میگم دقت کنید اگه دستگاه شما j هست بازی j - اگه uc هست بازی uc رو تهیه کنید و اگه pal هست صبر کنید ;)

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad

بازی Super mario Galaxy که یکشنبه برای فروش حاظر میشه حاوی firmware 3 هست و دستگاه رو به ورژن 3 آپدیت میکنه
- دیگه نگران brick یا semi brick شدن کنسول شما توسط بازیها نخواهید بود ( تا ورژن جدیدی نیاد )

نکته بسیار مهم :
اگه اشتباها بازی uc رو در کنسول j یا pal و بازی j رو روی کنسول uc یا pal بگذارید دستگاه شما brick میشه

خرید این بازی رو نه فقط بخاطر این بازی جذاب بلکه بخاطر قابلیت اپدیت firmware به همه کسانی که کنسول wii دارن توصیه میکنم

بازم میگم دقت کنید اگه دستگاه شما j هست بازی j - اگه uc هست بازی uc رو تهیه کنید و اگه pal هست صبر کنید ;)

اقا مهدی جدی. جدی گل کاشتی
بهترین خبری بود که تا به حال شنیدم هنوز هم که هنوزه باورم نمیشه حسابی همه رو غافل گیر کردی
نمیدونم چطوری ازشما تشکر کنم(مشکل اپدایت این کنسول داشت دیگه خیلی جدی میشد همه رو راحت کردی)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

نکته بسیار مهم :

زنده باد West !!! :thumbup:

واقعا کار بزرگی کردید! یعنی نسخه J این بازی رو آوردید ؟! وای خدا باورم نمیشه !! من تا مرز DSL گرفتن هم رفتم ولی فکر کنم دیگه مشکلمون تا یه مدتی حل شد !!!

زنده باد West ؛ زنده باد Super Mario Galaxy !!!!!!!! :cheesygri

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
ميبيني الكي 15 هزار تومن ريختم تو جيب .com اگه زودتر اين خبر رو ميگفتين خيلي بهتر بود بازم دست شما درد نكنه ... ببخشيد من به west زنگ زدم ولي هنوز قيمت بازي هاي west تغيير نكرده مخصوصا بازي هاي wii درباره ي اين هم ميخواستم جواب بدين اقاي west البته ببخشد ها............................

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
پس آقا مهدی به خودتون بدیم کوپی خورش کنید همون 30 تومن میشه دیگه؟ شما خودتون دستگاه uc می فروشید؟

بله فکر کنم 30 تومان میشه ( مطمئن نیستم ) کوروش میدونه
دستگاه uc نگیر . هم الکی گرونتره هم بازیهایی که روش اجرا بشه کمتر از j هست

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
اقاي west قيمت بازي ها تغيير نكرده همون 5.00 تومن

فقط در فروشگاه مرکزی نه بقیه فروشگاه ها
زیر 5 تا بازی 4000 تومان
بالای 5 تا 2500 تومان

البته الان با کوروش صحبت کردم گفت یادم نبود . ( الان دوباره هماهنگ کردم )
خیالتون راحت قیمتا همینه :

زیر 5 تا بازی 4000 تومان
بالای 5 تا 2500 تومان

فقط در فروشگاه مرکزی

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
جناب West این Super Mario Galaxy ریجن J آماده س دیگه ؟! فردا بیام دنبالش ؟!! :love:

راستی خواهشا این عزیزان تو فروشگاه رو مطلع کنید یه وقت اشتباهی U/C ندن! ;)

مــــــرســـی! :love:

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
جناب West این Super Mario Galaxy ریجن J آماده س دیگه ؟! فردا بیام دنبالش ؟!! :love:

راستی خواهشا این عزیزان تو فروشگاه رو مطلع کنید یه وقت اشتباهی U/C ندن! ;)

مــــــرســـی! :love:

راستش فعلا uc بهشون ندادم از ترس اینکه اشتباه کنن ;)
j موجود هست ( فکر کنم ) باز از مغازه سوال کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر