جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
مگه چند وقته کلا بازیاش در میاد که قدیمی بشه؟ به بازی 2006 که نمیگن قدیمی.. به نظرم از وست بگیر - مطمئن تر و بهتره، پک هم داره- اگرم تهران رات افتاد ارزون ترین جا توپخونه س ( پشت شهرداری) که جای جالبی نیست ولی 1500 هم میتونی بازیارو پیدا کنی.
جاي ديگه نميشناسي بازي سفارش بدم برام بيارن:blushing:

• Like
Reactions: Ali naseri

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
من بازي هايي مثل call of duy 3و ssx blur و zeldaو wii sportsو mortal kombat رو از وست سفارش دادم به نظرت اينا جديده اقاي no name اگه خودت بازي جديد مي شناسي به من بگو سفارش بدم:(

این بازیها جدید نیست عزیزم
ولی توصیه میکنم Zelda و Wii Sport رو حتما بازی کنی.

WestGame تابحال روی کنسول Wii بروز کار نمیکرد و بیشتر به X360 PSP PC میرسید . اما خبر خوب اینکه قرار شده از این هفته تمام بازیهای جدید Wii رو هم بیاریم

آخرین بازیها هم که همین یکی دوروزه اومده Fifa08 - Crash of the Titans - Spiderman Friend or Foe هست

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
من بازي هايي مثل call of duy 3و ssx blur و zeldaو wii sportsو mortal kombat رو از وست سفارش دادم به نظرت اينا جديده اقاي no name اگه خودت بازي جديد مي شناسي به من بگو سفارش بدم:(
بازیای خوبی سفارش دادی، یه excite truck و 4*4 monster هم هست که هر دوتاشون ماشینای گنده ان و باحالن برا خودشون وست فکر میکنم حد اقل یکیشونو داشت.

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
این بازیها جدید نیست عزیزم
ولی توصیه میکنم Zelda و Wii Sport رو حتما بازی کنی.

WestGame تابحال روی کنسول Wii بروز کار نمیکرد و بیشتر به X360 PSP PC میرسید . اما خبر خوب اینکه قرار شده از این هفته تمام بازیهای جدید Wii رو هم بیاریم

آخرین بازیها هم که همین یکی دوروزه اومده Fifa08 - Crash of the Titans - Spiderman Friend or Foe هست
از Metroid خبری نیست ؟ خیلی عجیبه که هنوز جایی این بازی رو نداره :confused:

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
اتقاقا من در حال گرفتن Super Mario Sunshine هستم از طریق torrent حدود ۱۰۰ مگابایت باقی مونده* که امیدوارم امروز تموم بشه. Harvest Moon another wonderful life و Harvest Moon Magical Melody رو هم گرفتم برای GameCube به علاوه MySims NTSC و FIFA 08(این فیفا که دارم در اصل PAL هست اما روی NTSC/UC من نه update خواست و نه مشکلی داشت.) برای خود Wii. سعی میکنم تا آخر هفته Paper Mario 2 برای GameCube رو هم بگیرم و همه رو در اولین فرصت به دست سایر دوستان برسونم، البته من نمیتونم برای تک تک افراد بفرستم و لطفا یک نفر رو انتخاب کنید که من به دستش برسونم و در اختیار سایر دوستان قرار بده،ترجیحا پرهام(hp_i3) که خونه‌مون به هم نزدیکه.
* من dialup دارم! غیر از Harvest moonها که خیلی کم حجم بودن بقیه رو دادم جایی download کنه و متاسفانه دیروز که تحویل گرفتم بسیاری از partهاشون خراب بود و برای همین خودم با torrent گذاشتم با استفاده از فایلهای موجود ادامه بده و دیشب تا صبح MySims و Fifa ترمیم شدن اما sunshine هنوز تموم نشده.

آخرین ویرایش:

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
لینک دانلود harvest moon ها رو میشه بدید منم دانلود کنم از اونا مهمتر هرکس لینک burnout2 point of impact ورژن ntsc (چون پال دارم کار نمی کنه) داره لطفا بزاره تشکر

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
اتقاقا من در حال گرفتن Super Mario Sunshine هستم از طریق torrent حدود ۱۰۰ مگابایت باقی مونده* که امیدوارم امروز تموم بشه. Harvest Moon another wonderful life و Harvest Moon Magical Melody رو هم گرفتم برای GameCube به علاوه MySims NTSC و FIFA 08(این فیفا که دارم در اصل PAL هست اما روی NTSC/UC من نه update خواست و نه مشکلی داشت.) برای خود Wii. سعی میکنم تا آخر هفته Paper Mario 2 برای GameCube رو هم بگیرم و همه رو در اولین فرصت به دست سایر دوستان برسونم، البته من نمیتونم برای تک تک افراد بفرستم و لطفا یک نفر رو انتخاب کنید که من به دستش برسونم و در اختیار سایر دوستان قرار بده،ترجیحا پرهام(hp_i3) که خونه‌مون به هم نزدیکه.
* من dialup دارم! غیر از Harvest moonها که خیلی کم حجم بودن بقیه رو دادم جایی download کنه و متاسفانه دیروز که تحویل گرفتم بسیاری از partهاشون خراب بود و برای همین خودم با torrent گذاشتم با استفاده از فایلهای موجود ادامه بده و دیشب تا صبح MySims و Fifa ترمیم شدن اما sunshine هنوز تموم نشده.

علی جان بازی ها چیا رو الان داری چیا رو نه

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

واقعا دستت درد نکنه! من همیشه دوست داشتم این دوتا Harvest Moon رو بازی کنم!! :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر