جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
نکنه نانچاک رو به Wiimot وصل نکرده باشی ...
به غیر از این میتونه دو تا دلیل دیگه هم داشته باشه (الان فک کردم یادم اومد !) :
1.کم بودن شارژ باتری : توی این بازی بر خلاف بازی های دیگه که تا آخرین قطره ای باقی مونده از شارژ باتری استفاده میکنن با رسیدن شارژ به خط آخر یه پیغام میده که تا باتری رو عوض نکنی دست از سرت ور نمیداره ( من فک نمیکنم این مشکل باشه )
2.رایت شدن بازی با سرعت بالا : برای حل کردن این مشکل بازی رو یه بار دیگه رایت بزن ( با Nero ، Copy ٍEntire DVDٍ رو بزن یا از Imgburn استفاده کن) و سرعت رو رو کمترین مقدار ممکن بزار ( Imgburn میتونه با سرعت 1 هم رایت بزنه)
بقیه Error ها رو خود کنسول میده (متن سفید با زمینه ی سیاه) که اونا هم دلایل خودش رو داره ...

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
یعنی الان بازیها تو هیچ مغازه ای آپ نمیشه ؟
نگه کنج و مدیا بازی ندارن ؟!
مشکی و سبز !؟ اگه اینجوری ـه پس Error از خود بازی ـه ...
دقیقا" کی این Error رو میده ؟ بعد از لودینگ بازی ؟ نکنه نانچاک رو به Wiimot وصل نکرده باشی ...
آره . عجیبه ! بازی رو از کنج گرفتم . بازی زیاد ازش گرفتم قبلاً ، سابقه خرابی نداشته .

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
سلام

نگه کنج و مدیا بازی ندارن ؟!

آره . عجیبه ! بازی رو از کنج گرفتم . بازی زیاد ازش گرفتم قبلاً ، سابقه خرابی نداشته .

مدیا که بازی wii نداره کنجم که یا بازیاش تو فروشگاه موجود نیست یا اگه ام هست 5000 تومن میده

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مدیا که بازی wii نداره کنجم که یا بازیاش تو فروشگاه موجود نیست یا اگه ام هست 5000 تومن میده
مدیا رو که من خودم ازش گرفتم ( هنوز 1 ماه نشده )
آره ، کنج گرون فروشه . ولی من همیشه راضی بودم از گیفیت کارش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر