تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
سلام من برنامه display link رو دارم خواهش میکنم یکی آموزششو بذاره خواهشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من بلاخره تونستم iOS5 رو بریزم ولی الان یه مشکلی تو ریخت بکاپام دارم اونم اینه که موقعی که داره ریستور بکاپ میکنه پیغام میده که این بکاپ سیو نشده تو PCـه شما ! چیکار باید بکن ؟! :( اون بکاپایی که بعد هر قطع و وصل کردن میگیره پس کجاس ؟! از اونا نمیشه استفاده کرد ؟! اگه میشه یکی زود جواب بده چون من کانتکتا و SMS و عکسامو میخوام ! :(

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام من بلاخره تونستم iOS5 رو بریزم ولی الان یه مشکلی تو ریخت بکاپام دارم اونم اینه که موقعی که داره ریستور بکاپ میکنه پیغام میده که این بکاپ سیو نشده تو PCـه شما ! چیکار باید بکن ؟! :( اون بکاپایی که بعد هر قطع و وصل کردن میگیره پس کجاس ؟! از اونا نمیشه استفاده کرد ؟! اگه میشه یکی زود جواب بده چون من کانتکتا و SMS و عکسامو میخوام ! :(
=)) من میگم این آفونو بفروش به تو نیومده هی میگی نه! :))
اول آیتونز رو باز کن! بعد ادیت رو باز کن! بعد گزینه آخر رو بزن همون پرفرنس! بعدش برو قسمت دیوایس ببین بکاپی داری اونجا!؟؟!؟!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
=)) من میگم این آفونو بفروش به تو نیومده هی میگی نه! :))
اول آیتونز رو باز کن! بعد ادیت رو باز کن! بعد گزینه آخر رو بزن همون پرفرنس! بعدش برو قسمت دیوایس ببین بکاپی داری اونجا!؟؟!؟!

همونایی که موقع Restore from backup میاره رو آورد ! ولی تو فایلش بیشتر دارم !
عکسایی که بکاپ شده رو از کدوم فایل میتونم بردارم ؟! همچنین کانتکتارو ؟! بقیش به درک !!!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا

تو كه ايفونت ادم نيست :d بايد اول با Pc suit كانتنكتا و sms رو بكاپ ميگرفتي و عكس ها و فيلماتو كپي ميكردي رو هارد بعد ريستور ميكردي :d
جات خالي همين نيم ساعت پيش رفتم iOS 5 بدون هيچ مشكلي :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همونایی که موقع Restore from backup میاره رو آورد ! ولی تو فایلش بیشتر دارم !
عکسایی که بکاپ شده رو از کدوم فایل میتونم بردارم ؟! همچنین کانتکتارو ؟! بقیش به درک !!!
با توجه به تاریخ بکاپت دیگه!!

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

تو كه ايفونت ادم نيست :d بايد اول با Pc suit كانتنكتا و sms رو بكاپ ميگرفتي و عكس ها و فيلماتو كپي ميكردي رو هارد بعد ريستور ميكردي :d
آقا رو اعصابش راه نرو! حسودیش میشه! بی جنبه! :d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آخه جیلبریکش نمیخوام بکنم وگرنه با اونم بکاپ گرفتم !!! فیلم هم یه دونه این دم آخری گرفتم ولی دکمه ی بکاپ رو نزدم گفتم لابد اون بکاپی که میتویسه حتما داره بکاپ میگیره دیگه !!! :|
یه بار نشد یه ریستور و جیل ـه درست حسابی بدون دردسر انجام بدم !!! :((

---------- نوشته در 11:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

با توجه به تاریخ بکاپت دیگه!!

چــی ؟! چه ربطی داره ! اون بکاپایی که تاریخ زده همش بعد از ریستوره !! :( قبلش دوتا هست که مال 3 ماه پیشه !!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چــی ؟! چه ربطی داره ! اون بکاپایی که تاریخ زده همش بعد از ریستوره !! :( قبلش دوتا هست که مال 3 ماه پیشه !!
خب عزیز من ربطش اینه اگه اون فیلم و عکسهایی که داری قبل از رفتن به ios 5 بود این بکاپ های جدید رو پاک کن و از اون قدیمی ها استفاده کن! اگرم از این جدید ها بکاپ نگرفتی میخوای چیکار کنی؟ شعبده بازی؟ برنمیگردن دیگه! درضمن هنوز جیلبریک پایدار نیومده چرا رفتی روی 5 ؟ صبر میکردی!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خب عزیز من ربطش اینه اگه اون فیلم و عکسهایی که داری قبل از رفتن به ios 5 بود این بکاپ های جدید رو پاک کن و از اون قدیمی ها استفاده کن! اگرم از این جدید ها بکاپ نگرفتی میخوای چیکار کنی؟ شعبده بازی؟ برنمیگردن دیگه! درضمن هنوز جیلبریک پایدار نیومده چرا رفتی روی 5 ؟ صبر میکردی!
باو پس موقعی که آیفونو به PC وصل میکنی مینویسه backup یعنی بکاپ نمیگیره ؟!!

من نمیخواستم جیلش کنم فعلا !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اروره که بعد از این که setup new iphone کردم و بعدش یه ریستور دیگه کردم رفت !! یعنی اون بکاپ ـه فک کنم پاک شد (!)
http://up7.iranblog.com/images/m7yzam4kk3nx7o84oyhx.png
این فولدره بکاپه !

http://up7.iranblog.com/images/46d1yvpisif7djnpih.png

اینم بکاپا ! Alireza's iPhone !
خب الان با تاریخ مورد نظرت که میزنی بکاپ نمیگیره؟

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر