تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,701
نام
iMAN
شما اگه به هر ورژنی برید میتونید بلوتوث داشته باشید چه 4.3.3 چه 4.3.5 یا هر ورزن دیگه ای فقط نکته اش اینه که باید برنامه بلوتوث Celeste رو بخرید که حدودا 15 تا 20 تومن ازتون میگیرن . من خودم رو 4.3.3 دارم خریدمش راحت کار میکنه و سند و ریسیو داره رو 4.3.5 هم تست کردم 100درصد جواب داده . اگه خودتون یا کسی از اطرافیانتون کارت خرید بین المللی داره میتونید از اون طریق اقدام کنید که ارزون تر تموم شه .

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
برنامه بلوتوث Celeste رو بخرید که حدودا 15 تا 20 تومن ازتون میگیرن
من آنتی ویروس اورجینال با این قیمت میخرم ،
من که Celeste رو خریدم 8 تومان پول دادم .
بله ، روی 4.3.3 راحت کار میکنه .

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام به همه دوستان یه سوال راجع فعال کردن شکلک ها یا همون emoji ها داشتم چطوری میشه فعالشون کرد ورژن گوشیمم ios 4.1
از سورسای خود cydia برنامه ی هست که بشه باهاش فعالش کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
Ipad 2 رو میخوام از ۴.۳ ببرم به ۴.۳.۳ نمیشه که باید shsh داشته باشم.چجوری به دستش بیارم؟ کلا چی کار کنم اپدیت شه به این فریمور.

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
سلام به همه دوستان یه سوال راجع فعال کردن شکلک ها یا همون emoji ها داشتم چطوری میشه فعالشون کرد ورژن گوشیمم ios 4.1
از سورسای خود cydia برنامه ی هست که بشه باهاش فعالش کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
اره EmojiEnabler رو از cydia نصب کن بعد برو تو قسمت تنظیمات keyboard گوشیت Emoji رو فعال کن!

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
من وقتی وصل میشم به آیتونز میگه دستگاه رو نمیشناسه و باید ریستور کنم . و از اونجایی که من نمی خوام ریستور کنم (چون کلی چیز ریختم ) لطفا کمک کنید

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
شما داری آپدیت میکنی از ورژن پایین به بالا میبری ، نیاز به shsh نداری ، برای دانگرید (از ورژن بالا به پایین اومدن) نیاز به shsh هست

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
شما داری آپدیت میکنی از ورژن پایین به بالا میبری ، نیاز به shsh نداری ، برای دانگرید (از ورژن بالا به پایین اومدن) نیاز به shsh هست
نیاز داره چون ورژن ۴.۳.۳ دیگه اجازه اپدیت نداره و باید سرورای اپل رو پیچوند.از طریق shshباید اپدیت کرد.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوست عزیز شما میخواید از 4.3 به 4.3.3 برید اصلا نیازی به اینترنت ندارید ، فقط فریمور 4.3.3 رو دان کنید و ریستور کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر