تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
ایول بودجه:biggrin1:
فقط سونی: اگه 40 اینچ خواستی KLV-40X350 رو بگیر-- 46 اینچ KLV-46X350 و 52 اینچ KLV-52X350 رو بگیر شک نکن.
همینقدر بگم که فول HD - با پانل 10 بیت و حرکت فریم 100Hz و با رزولوشن 2 مگا پیکسل.:love:
(التماس هدشات)

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
ایول بودجه:biggrin1:
فقط سونی: اگه 40 اینچ خواستی KLV-40X350 رو بگیر-- 46 اینچ KLV-46X350 و 52 اینچ KLV-52X350 رو بگیر شک نکن.
همینقدر بگم که فول HD - با پانل 10 بیت و حرکت فریم 100Hz و با رزولوشن 2 مگا پیکسل.:love:
(التماس هدشات)

سامسونگ یا پاناسونیک چطور ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سامسونگ یا پاناسونیک چطور ؟

من پاناسونیک بهتون پیشنهاد می کنم.

این مدل ها رو بررسی کن :

http://panasonic.ae/pmm/farsi/Products/ProductDetails.aspx?PrdId=1340&CatId=173

http://panasonic.ae/pmm/farsi/Products/ProductDetails.aspx?PrdId=1341&CatId=173

http://panasonic.ae/pmm/farsi/Products/ProductDetails.aspx?PrdId=1342&CatId=173

از نظر کیفیت کاری پاناسونیک خیلی عالیه.

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
با بودجه 3 میلیون تومن چه برندی رو پیشنهاد میکنید !؟ اصلا قیمت مهم نیست ؟! مشخصات فنی هم لطف کنید .

اگه بتونی بودجه ات را به 3.400.000 برسونی سامسونگ 46 اینچ سری F88 که آخرین محصول سامسونگ هست رو بگیر و که رو دست این LCD هنوز تولید نشده.

به نظر من پاناسونیک های موجود در ایران چون Full HD نیستند و دارای رزولوشن 1376X768 (یک مگاپیکسل) و کنتراست 1:10000 هستند به درد نمی خوردند و LCD های سونی هم چون گرون هستند و ماکسیمم کنتراستشون 1:15000 هست انتخاب خوبی نیست.

f002.jpg

برخی از ویژگی ها :
1- کنتراست 1:25000
2- رزولوشن تصویر 1920X1080P Full HD دو مگاپیکسل
3- ورودی USB
4- سیستم PIP
5- زاویه دید 178درجه
6- تکنولوژی پردازش تصویر DNIE تصویر فوق پیشرفته دیجیتالی
7- سه ورودی HDMI
8- زمان پاسخ گویی به تصویر 6ms
9- حرکت فریم 100Hz

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه بتونی بودجه ات را به 3.400.000 برسونی سامسونگ 46 اینچ سری F88 که آخرین محصول سامسونگ هست رو بگیر و که رو دست این LCD هنوز تولید نشده.

به نظر من پاناسونیک های موجود در ایران چون Full HD نیستند و دارای رزولوشن 1376X768 (یک مگاپیکسل) و کنتراست 1:10000 هستند به درد نمی خوردند و LCD های سونی هم چون گرون هستند و ماکسیمم کنتراستشون 1:15000 هست انتخاب خوبی نیست.

f002.jpg

برخی از ویژگی ها :
3- ورودی USB
4- سیستم PIP
5- زاویه دید 178درجه
7- سه ورودی HDMI
9- حرکت فریم 100Hz

عزیز به کنتراست نیست.
یه جنس کره ای رو با اجناس ژاپنی مقایسه نکن.پاناسونیک از همه این ها قدمتش توی TV بیشتره و کیفیت کاریش هم خیلی بالاست.
پاناسونیک شاید شاخ نباشه کنتراستش اما فوق العاده کیفیت تصویرش بهتر از سامسونگ هست.این رو خودم به چشم دیدم.

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
عزیز به کنتراست نیست.
یه جنس کره ای رو با اجناس ژاپنی مقایسه نکن.پاناسونیک از همه این ها قدمتش توی TV بیشتره و کیفیت کاریش هم خیلی بالاست.
پاناسونیک شاید شاخ نباشه کنتراستش اما فوق العاده کیفیت تصویرش بهتر از سامسونگ هست.این رو خودم به چشم دیدم.

دوست من برای من فرق نمیکنه که کی چه مدل یا مارکی رو میگیره

فقط بهتره اینو بدونی که تکنولوپی LCD ابدا سامسونگ هست و تا

الان چه تو کیفیت و چه قیمت (نسبت به مدل های مشابه) از همه جلوتره

انشااله که منبع نخوای

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574

برخی از ویژگی ها :
3- ورودی USB
4- سیستم PIP
5- زاویه دید 178درجه
7- سه ورودی HDMI
9- حرکت فریم 100Hz

ممنون دوست عزیز , رقیب این مدل در TV های Sony چیه ؟ کلا هرکی این دوتا TV رو مقایسه کرده بگه ؟!

عزیز جان شما چرا نشستی برات بگردن لینک بگذارن ؟:confused:

یه سرچ بزن تو نت همه چی هست .

اگر هم وقت داری یه سری برو جمهوری هم از نزدیک میبینی و هم

راحت انتخاب میکنی

هر کسی یه سلیقه ای داره ;)

292.gif

آخرین ویرایش:

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
یکسری از details های رقیب این تلوزیون با مارک Sony بزارید خوب میشه . میخام سونی با سامسونگ رو مقایسه کنم !

عزیز جان شما چرا نشستی برات بگردن لینک بگذارن ؟:confused:

یه سرچ بزن تو نت همه چی هست .

اگر هم وقت داری یه سری برو جمهوری هم از نزدیک میبینی و هم

راحت انتخاب میکنی

هر کسی یه سلیقه ای داره ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست من برای من فرق نمیکنه که کی چه مدل یا مارکی رو میگیره

فقط بهتره اینو بدونی که تکنولوپی LCD ابدا سامسونگ هست و تا

الان چه تو کیفیت و چه قیمت (نسبت به مدل های مشابه) از همه جلوتره

انشااله که منبع نخوای

خدمتتون عرض کنم که شرکت سامسونگ ابداع کننده LCD نیست.اما اولین شرکتی هست که LCD رو توی مانیتور و تلویزیون استفاده کرد و الان بزرگترین خط تولید LCD TV دنیا رو داره.
اما کیفیت کار این شرکت به دلیل تولیدات بالا و تنوع در محصولات پایین هست.شما اگر به چشم دو تلویزیون هم رده بین مارک های Samsung و Sony یا Samsung و Panasonic رو با هم مقایسه کنید ببینید کدوم کیفیتشون بهتر هست.
حالا اگر شما خودتون تلویزیون LCD دارید دلیل بر این نمیشه که مقایسه نکرده تلویزیون های سامسونگ رو بهترین LCD TV های دنیا بدونید.
خوب اگر اینطور هست یکی میاد میگه آقا چون Panasonic بزرگترین LCD TV دنیا رو تولید کرده پس بهترین شرکت تولید کننده این محصول توی دنیاست.

نه اینطوری نیست...

پاناسونیک همون ناسیونال قدیم هست.قدمتش هم توی تولیدات TV و امثالهم از Sony و Samsung بیشتر هست و تجربه اش توی تولید TV هم بیشتره.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
علی جون من خودم تو خونه یه سونی مدل 46X350 دارم واقعا کیفیت تصویرش بالاست اما خوب یکم هم قیمتش بالاست اما 40 اینچش قیمت رسمیش 3 میلیون 170 هزار تومنهکه به نظر من انتخاب خوبیه البته اگه بخوای سونی بگیری اگر نه مدلهایی که پدرام پیشنهاد کرد هم من میپسندم ولی سامسونگ رو توصیه نمیکن(این نظر شخصیمه) چون خودم کنار هم مقایسه کردم

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
عزیز به کنتراست نیست.
یعنی چی که به کنتراست نیست ؟؟ :laughing: یعنی شما فکر می کنی که تصویر ایده آل رو فقط نام کمپانی و کشور سازنده برات به وجود می آره که این حرفو می زنی ؟
کنتراست و رزولوشن 2 عامل مهم تو داشتن تصویر شفاف و عالی است.
این پاناسونیکی که شما ازش دفاع می کنی متاسفانه نه کنتراست بالایی داره (1:10000) و نه رزولوشن Full HD و نه اینکه ساخت ژاپن است (فقط یک سری از Plasma های پاناسونیک ساخت ژاپن است).

آخرین ویرایش:

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
1.5 میلیون تومن ارزش کیفیت تصویر سونی رو داره ؟؟:confused:

شما اگه یک سری به جمهوری بزنی متوجه می شوی که نه تنها نداره بلکه پول بیرون ریختنه چون هم اینکه این سری های سونی هم ساخت ژاپن نیست و هم اینکه کنتراست تصویرشون 1:15000 است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر