تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Extreme

کاربر سایت
نام
AlirezA
کیفیت ساخت و تصویر سامسونگ:-" با سونی و پاناسونیک :love: به هیچ وجه قابل مقایسه نیست .(آنرا که عیان است چه حاجت به بیان است:biggrin1:)

Naughty Kitty

کاربر سایت
عزیز به کنتراست نیست.
یه جنس کره ای رو با اجناس ژاپنی مقایسه نکن.پاناسونیک از همه این ها قدمتش توی TV بیشتره و کیفیت کاریش هم خیلی بالاست.
پاناسونیک شاید شاخ نباشه کنتراستش اما فوق العاده کیفیت تصویرش بهتر از سامسونگ هست.این رو خودم به چشم دیدم.
قیمت پلاسما در کل نسبت به LCD بیشتره. و اینکه پاناسونیک الان ژاپنیه و بقیه چینی پس کیفیتش هم بهتره اصلا درست نیست! شاید همین ساخت توی ژاپن باعث شده که قیمتش از بقیه برندها بیشتر باشه...
خلاصه اینکه دیگه الان ساخت ژاپن بودن ؛ مزیت نیست! این فقط 20 سال پیش در مورد VCR ها صدق میکرد...
اما کیفیت کار این شرکت به دلیل تولیدات بالا و تنوع در محصولات پایین هست.شما اگر به چشم دو تلویزیون هم رده بین مارک های Samsung و Sony یا Samsung و Panasonic رو با هم مقایسه کنید ببینید کدوم کیفیتشون بهتر هست.
حالا اگر شما خودتون تلویزیون LCD دارید دلیل بر این نمیشه که مقایسه نکرده تلویزیون های سامسونگ رو بهترین LCD TV های دنیا بدونید.
خوب اگر اینطور هست یکی میاد میگه آقا چون Panasonic بزرگترین LCD TV دنیا رو تولید کرده پس بهترین شرکت تولید کننده این محصول توی دنیاست.

نه اینطوری نیست...

پاناسونیک همون ناسیونال قدیم هست.قدمتش هم توی تولیدات TV و امثالهم از Sony و Samsung بیشتر هست و تجربه اش توی تولید TV هم بیشتره.
پاناسونیک بزرگترین پلاسمای دنیا( 150 اینچ ) رو معرفی کرد نه LCD. بین سازنده های LCD ؛ سامسونگ و سونی جزء بهترین ها محسوب میشن. پنل هاشون رو هم مشترکا میسازن. پاناسونیک هم توی رده پلاسما برای خودش غولیه اما نه توی LCD
در ضمن شما اگه پلاسماهای Pioneer سری Kuro رو ببینی ؛ خیلی نظرت در مورد پاناسونیک عوض میشه...

200610060108593.jpg

سیاهی تصویرشون با تاریکی مطلق برابری میکنه!
شما اگه یک سری به جمهوری بزنی متوجه می شوی که نه تنها نداره بلکه پول بیرون ریختنه چون هم اینکه این سری های سونی هم ساخت ژاپن نیست و هم اینکه کنتراست تصویرشون 1:15000 است.

کنتراست 15000 همچین بد هم نیست برای یه LCD. کنتراست R81 مثلا 8000 ـه و تصویر خیلی خوبی هم داره... ;)

marco250

کاربر سایت
کنتراست 15000 همچین بد هم نیست برای یه LCD. کنتراست R81 مثلا 8000 ـه و تصویر خیلی خوبی هم داره... ;)

دوست عزیز
من نگفتم که LCD با کنتراست 15000 تصویر بدی داره.
منظور من این بود که بین دو LCD سامسونگ F88 و سونی X350 به نظر من کارایی LCD است که خرید رو اولویت بندی می کنه و نه مارک و کشور سازنده . (مگر اینکه شخصی ارادت خاصی به یک مارک داشته باشه که به نظر من این تعصب مانع از انتخاب خوبی برای خرید می شود.)
وقتی شما با پول کمتر می تونی یک LCD جدیدتری با قابلیت بالاتری بخری چرا باید پولت رو فقط به خاطر مارک هدر بدهی. در ثانی روند تکنولوژی آنقدر شتاب گرفته که الان برخلاف سابق یک وسیله خیلی مهمونت باشه 4-5 ساله و با آمدن تکنولوژی جدید وسوسه خرید آن بالاخره وادار به تعویض وسیله ات می کنه.
پس بهتره با خرید وسیله ای که کارایی بهتری برات تو این 4-5 سال داره بیشترین لذت رو ببری نه اینکه یک وسیله رو فقط به صرف اینکه مارک باسابقه ای است گرون بخری و پولت رو به خاطر مارک هدر بدی.

mzh

کاربر سایت
نام
محمدرضا
سلام

نمیدونم چند نفر از شما از LCD TV استفاده میکنید؟

از تو پستهای دوستان به چند نکته پی بردم که شاید هم اشتباه کنم ولی میگم:

یه سری از آقایون بدون دلیل دارن رو حرفشون پا فشاری میکنن که به نظر من زیاد جالب نیست

یکی از دوستان عقیده داره که جنس ساخت داخل ژاپن با تولید مالزی و ... یکی هست که نیست

به کنتراست اشاره کردید که خیلی مهمه چون باعث تفکیک بین سیاه و سفید هست

دوستی گفته که قیمت پلاسما از LCD بیشتر هستش؟ تا جایی که من قیمت گرفتم LCD گرونتر بود

در ضمن من چون سامسونگ دارم از سامسونگ طرفداری نمیکنم منم مثل شما قبل از خرید کلی

تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که الان دیگه سونی داره نون مارکش رو میخوره

براتون آرزوی موفقیت دارم

Naughty Kitty

کاربر سایت
یکی از دوستان عقیده داره که جنس ساخت داخل ژاپن با تولید مالزی و ... یکی هست که نیست
واقعا یکی هستن! آخه مثلا تو LCD های سونی؛ Bravia یا اون تکنولوژی تصویرش رو مالزی زده؟! معلومه که نه! قطعات اصلی مثل پنل تلویزیون همه ساخت خود ژاپنه؛ فقط میدن به کشورهایی مثل چین یا مالزی assemble کنن. چون نیروی کار تو این کشورها ارزونتر درمیاد.
همین Xbox 360 ؛ حتی مایکروسافت با اینکه میتونه حداقل Xbox های آمریکا رو خودش تولید کنه, باز میده به چین!
اگه این نظر رو داری که وسیله الکترونیکی غیر ژاپنی به درد نمیخوره؛ پس الان دیگه 90% همه لوازمConsumer Electronic بیخودن!
دوستی گفته که قیمت پلاسما از LCD بیشتر هستش؟ تا جایی که من قیمت گرفتم LCD گرونتر بود
بله شما درست میگی من اشتباه کردم! تو سایز های مشابه LCD از پلاسما گرونتره؛ اما چون پلاسما بیشتر تو سایزهای بالا تر درنظرگرفته میشه؛ گرونتر به نظر میاد...

آخرین ویرایش:

xbox360

کاربر سایت
نام
پوریا
شما اگه یک سری به جمهوری بزنی متوجه می شوی که نه تنها نداره بلکه پول بیرون ریختنه چون هم اینکه این سری های سونی هم ساخت ژاپن نیست و هم اینکه کنتراست تصویرشون 1:15000 است.

دوست من شما که این حرفو میزنی پس معلومه یا نسبت به برند سامسونگ تعصب داری یا اینکه سونی و سامسونگ رو با هم مقایسه نکردی وگرنه اینجوری با صراحت نمیگفتی پول دور ریختنه

اگه قرار بود پول دور ریختن باشه اونجوری هیچ شرکتی به جز سامسونگ
نباید تو ایران LCD وارد میکرد و بلا نسبت ملت دیوانه نبودن برن سونی و پاناسونیک و دیگر برند هارو بخرن

marco250

کاربر سایت
دوست من شما که این حرفو میزنی پس معلومه یا نسبت به برند سامسونگ تعصب داری یا اینکه سونی و سامسونگ رو با هم مقایسه نکردی وگرنه اینجوری با صراحت نمیگفتی پول دور ریختنه

اگه قرار بود پول دور ریختن باشه اونجوری هیچ شرکتی به جز سامسونگ
نباید تو ایران LCD وارد میکرد و بلا نسبت ملت دیوانه نبودن برن سونی و پاناسونیک و دیگر برند هارو بخرن
کدوم تعصب؟؟ :-" من هنوز LCD سامسونگ نخریدم که بهش تعصب داشته باشم. :laughing: اتفاقا من تو پست های قبلی بر پایه مشخصات فنی مقایسه کردم و شما ندیدی.
چیزی که اعیان است چه حاجت به بیان است. شما اگر تابلوی مغازه های خ جمهوری رو بشماری متوجه می شوی که نسبت نمایندگی های سامسونگ به مراتب بیشتر از سونی ای است که به سابقه زیادی نسبت به سامسونگ تو ایران داره که این نشون دهنده میل مصرف کننده ها به خرید این مارک هست.
کمپانی سامسونگ با کیفیت بالا و خدمات عالی و قیمت بسیار مناسبی که رو LCD قرار داده , شرکت سونی و پاناسونیک رو که پول اسمشون رو می گیرند را به چالش کشیده و تو این مدت تونسته حتی قیمتهای محصولات این 2 تا کمپانی را بوسیله وارد بازار کردن محصولاتی با قیمت مناسب که از آخرین تکنولوژی صوتی تصویری برخوردارهستند را به حدی برسونه که بتونن با سامسونگ رقابت کنن.

kalagar2142

عضو جدید
نام
Mansour
یکی یه راهنمایی برای من بنویسه .
من 1 تومن پول دارم و با بدبختی هم جمع کردم . میخوام یه تلویزیون LCD بخرم . چی بگیرم بهتره ؟
دوست دارم 32 باشه .

VCHIP

کاربر سایت
یعنی چی که به کنتراست نیست ؟؟ :laughing: یعنی شما فکر می کنی که تصویر ایده آل رو فقط نام کمپانی و کشور سازنده برات به وجود می آره که این حرفو می زنی ؟
کنتراست و رزولوشن 2 عامل مهم تو داشتن تصویر شفاف و عالی است.
این پاناسونیکی که شما ازش دفاع می کنی متاسفانه نه کنتراست بالایی داره (1:10000) و نه رزولوشن Full HD و نه اینکه ساخت ژاپن است (فقط یک سری از Plasma های پاناسونیک ساخت ژاپن است).

دوست عزیز : کنتراست اعلامی برای ال سی دی ها از هر برندی که باشند داینامیک است چون هیچ ال سی دی توانایی نمایش کامل رنگ مشکی را ندارد . اما کنتراست نمایشگرهای پلاسما کاملا حقیقی و واقعی است .
respond time نمایشگرهای پلاسما حدود 2 ms است که ایده ال برای صحنه های اکشن و بازیست . در مورد نمایشگرهای موجود در بازار محصولات غیر ژاپنی همیشه در اعلام ویژگیهایشان بسیار غلو میکنند و به نظر من خرید کالایی نظیر سونی و یا پاناسونیک هر چند مونتاژ شده در چین باشند به کالای کره ای ارجهیت دارد .

marco250

کاربر سایت
دوست عزیز : کنتراست اعلامی برای ال سی دی ها از هر برندی که باشند داینامیک است چون هیچ ال سی دی توانایی نمایش کامل رنگ مشکی را ندارد . اما کنتراست نمایشگرهای پلاسما کاملا حقیقی و واقعی است .
respond time نمایشگرهای پلاسما حدود 2 ms است که ایده ال برای صحنه های اکشن و بازیست . در مورد نمایشگرهای موجود در بازار محصولات غیر ژاپنی همیشه در اعلام ویژگیهایشان بسیار غلو میکنند و به نظر من خرید کالایی نظیر سونی و یا پاناسونیک هر چند مونتاژ شده در چین باشند به کالای کره ای ارجهیت دارد .

دوست عزیز
شما طبق چه منبعی می گی که دینامیک یعنی مجازی و استاتیک یعنی حقیقی ؟

الان کمپانی سامسونگ تو آمریکا LCD هایی با کنتراست 1:500.000 وارد بازار کرده که این نشانه ای در پیشرفت تکنولوژی LCD است ولی پلاسما هنوز نتونسته مرز 1:15.000 رو بشکونه.

هر شرکتی اگر بخواهد یک ویژگی رو برای محصولش برای ورود به مارکت و بازار جهانی عنوان کنه باید استاندارد بین المللی مربوطه آن ویژگی رو داشته باشه . شما فکر کردی که مارکت بین المللی مثل ایران است که غلو بشه و تولید کننده واسه محصولش هر ویژگیی رو که دوست داره را روی محصولش بگذاره بدون اینکه کنترلی بشه..

mzh

کاربر سایت
نام
محمدرضا
واقعا یکی هستن! آخه مثلا تو LCD های سونی؛ Bravia یا اون تکنولوژی تصویرش رو مالزی زده؟! معلومه که نه! قطعات اصلی مثل پنل تلویزیون همه ساخت خود ژاپنه؛ فقط میدن به کشورهایی مثل چین یا مالزی assemble کنن. چون نیروی کار تو این کشورها ارزونتر درمیاد.
همین Xbox 360 ؛ حتی مایکروسافت با اینکه میتونه حداقل Xbox های آمریکا رو خودش تولید کنه, باز میده به چین!
اگه این نظر رو داری که وسیله الکترونیکی غیر ژاپنی به درد نمیخوره؛ پس الان دیگه 90% همه لوازمConsumer Electronic بیخودن!

بله شما درست میگی من اشتباه کردم! تو سایز های مشابه LCD از پلاسما گرونتره؛ اما چون پلاسما بیشتر تو سایزهای بالا تر درنظرگرفته میشه؛ گرونتر به نظر میاد...

دوست من در باره xbox اشاره کردی اگر منظورت اینه که 360 کیفیت داره من تعجب میکنم

چون همه میدونیم 360 از این لحاظ مشکل داره فقط شما مادر بردش رو بررسی کن ببین

با چه متریاله آشغالی ساخته شدهدر ثانی دستگاهی که تو چین یا مالزی اسمبل میشه

یه سری از قطعاتش تو همون کشور تولید میشن

سامسونگ هم مدل جدیدی که میزنه تو کره تولید میکنه وقتی مدل جدید تری میاد

مدل قبلی میره تو مالزی (خط تولیدش)

من اینو پرسیدم و خودم هم تجربش رو دارم یه R71 داشتیم سری سوم یا چهارم بود

که تو ایران اومده بود کیفیتش خوب نبود (نسبت به مدل مشابه که یکی از دوستان داشتن)

ولی M81 سری اول که اومد گرفتم که واقعا عالی هست و made in korea اون R71 مالزی

هستش قدیم هم که CRT رو بورس بود به وضوح تفاوت کیفیت تصویر SONY مالزی و ژاپن

مشخص بود

البته باید بگم همین الان هم SONY که made in japan باشه هم خیلی گرونتر از همون مدل

مالزیشه و هم با کیفیت تر هستش

در کل سلیقه هم خیلی مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر