تصویب قانون ازادی ازدواج در بازی Elder Scrolls V اعمال شد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

13143348291.jpg

درست است که بازی Elder Scrolls V به یک نحوی دارای یک سناریو مشخص است ولی این به ان معنا نیست که شما ازدای عمل در بازی نداشته باشید ؛ کار کردن در بازی و در اوردن پول و همچنین رفتن مراحل فرعی در بازی برای افراد گوناگون نیز یکی از چند ویژگی های منحصر به فرد این بازی میباشد .

دیروز در طی خبری که اقای Pete Hines مدیر روابط عمومی استودیو Bethesda ان را اعلام کرد ، در بازی "The Elder Scrolls V: Skyrim" شما ازادی ازدواج با هر کس را خواهید داشت و این به ان منظور است که شما در Skyrim میتوانید با هر کسی ازدواج کنید . وی در این مورد اذعان کرد مهم نیست با چه شخصیتی بازی میکنید ( منظور مرد است یا زن ) بر فرض اگر با زن بازی میکنید میتوانید با یک زن در بازی ازدواج کنید یا بلعکس ان در مورد جنس مرد هم همنگونه میباشد . اگر بازی Fable 3 را نیز اجرا کرده باشید میفهمدید که در این بازی نیز شما میتوانستید با همجنس خود ازدواج کنید و اقای مولینو نیز در این مورد بیان کرده بود که این ازادی است که در بازی به گیمها داده شده است .

گفتن همچین ویژگی در بازی از سوی Bethesda بسیار میتواند جالب و در عین حال عجیب باشد ؛ در دنیایی که این امر در بیشتر نقاط جهان ممنوع میباشد اوردن اینگونه ازادی عمل در یک بازی بسیار جای سوال دارد .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خدا کنه یه فکری به حال این مهریه ها هم بکنن اگر مهریه بالا باشه چه بدبختی هایی باید بکشیم .....:d

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
البته به گفته یکی در ایران که از این چیزها نداریم :D
ولی اگر خیلی با این موارد مشکل دارید همین الان آیفون ها و مک های خود را که برای پـــُز خریده اید، بندازید دور، چون مدیر بعدی شرکت اپل بعد از استیو جابز "دگرباش" است.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
کار بسیار اشتباهیه !!
اصلا معنی نداره این چیزا تو Game !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اخه میبینی ؟ من موندم شما اون قسمتهای بازی اسسین کرید و Wittcher 2 رو چی کار میکردید؟!!!!! رو تون رو برمیگردونید و نگاه نمیکردید؟!! همه الامه شدن هر کی بدش اومده و مو به تنش سیخ شده بازی نکنه و اگر میخواد بازی کنه اینگونه بی ناموسی هارو در بازی اعمال نکنه وبره مهریه بده

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
بله بله...چیز جالبی خواهد بود اونوقت واسه مراسم ازدواج و... هم باید پول داشته باشیم دیگه :D در کل ایده بسیار جالبی هست که در بازی گذاشتن...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
اخه میبینی ؟ من موندم شما اون قسمتهای بازی اسسین کرید و Wittcher 2 رو چی کار میکردید؟!!!!! رو تون رو برمیگردونید و نگاه نمیکردید؟!! همه الامه شدن هر کی بدش اومده و مو به تنش سیخ شده بازی نکنه و اگر میخواد بازی کنه اینگونه بی ناموسی هارو در بازی اعمال نکنه وبره مهریه بده

دوست عزیز شما توی اون 2 بازی همجنس گرایی میبینین ؟ رابطه 1 مرد و زن توی یک بازی رو اگه نشون دادن مشکلی ایجاد نمیکنه به نظر من و این یه مدل تبلیغ همجنس گرایی هست که اسم ازادی عمل رو روش گزاشتن.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
تازگی نداره تو Bully هم بودش منتها کی کلا حالشو داره به چیزای فرعی تو بازی بپردازه که بخواد اصلا ازدواج کنه.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
اینهمه پست دادید هیش کی حرف دل جوانان این مرز و بوم رو نزد
شب جمعه رو هم نشون میده یا نه ؟

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اقاجان inner s*xuality ـمون رو تو واقعیت نمیتونیم اکسپلور کنیم تو بازی حداقل کاری به کارمون نداشته باشید :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوست عزیز شما توی اون 2 بازی همجنس گرایی میبینین ؟ رابطه 1 مرد و زن توی یک بازی رو اگه نشون دادن مشکلی ایجاد نمیکنه به نظر من و این یه مدل تبلیغ همجنس گرایی هست که اسم ازادی عمل رو روش گزاشتن.

الان چه ربطی داره ؛ همین مسائل و رابطه زن و مرد در اینجا مشکل دار هست اینقدری هست که یک جوون فکرش به چیزه دیگه نره . جوری صحبت از رابطه یک زن و یک مرد میکنید که انگار مردم ما فرهنگ اینگونه بازیها و یا حتی در واقعیت اشنا و خیلی راحت پذیرا هستن ! اونقدری که به این مسئله توجه میشه و یک جوون رو ثوق میده به این کارها مسائل هوموسکشوال ترانس-سکشوال توجه نمیشه و به عناون طنز و خنده میبیننش .

در ضمن اینگونه افراد دارای حق و حقوقی در دنیا هستند و گناهکار هم نیستند یک جور بیماری هستش و این از بَدو تولد گریبانگیر برخی از افراد میشه

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
ای بابا یعنی میگی نمیشه بازی کرد :( چون من باید توی پذیرایی بازی کنم و اینجوری جلو بقیه که نمیشه :(
ممنون از خبرت

عزیزم کی گفته نمیتونی بازی کنی ؟!
خب تو از اون کارا نکن و ازدواج هم نکن توبازی . خلاص.;;)

نه ! چون این کار به نوعی فرار از حقیقته ;;)
شاید همین عامل باعث بشه مرحله یا بازی رو از اول بریم :d
خوبی سیمز به این بود که موقع طلاق مهریه نمیخواست:> ( من همزمان 3 تا زن داشتم همشون رو هم طلاق دادم و جمعا 7 تا بچه دارم b-) )

اره چون ما خوشمون میاد مشکل نداره :">

تازگی نداره تو Bully هم بودش منتها کی کلا حالشو داره به چیزای فرعی تو بازی بپردازه که بخواد اصلا ازدواج کنه.

بولی فقط درحد یه بوسه از پسر بود نه چیز هایی به این جدیت
yahoo_5.gif

اینهمه پست دادید هیش کی حرف دل جوانان این مرز و بوم رو نزد
شب جمعه رو هم نشون میده یا نه ؟

شب جمعه !!!
اون که میگی شب پنجشنبه هست :d

اقاجان inner s*xuality ـمون رو تو واقعیت نمیتونیم اکسپلور کنیم تو بازی حداقل کاری به کارمون نداشته باشید :D
دقیقا !!!
حدف سازنده هاهم همینه که چیزی رو شبیه سازی کنن تا گیمر تحریک بشه !!!
چون تو واقعی نمیشه همه خودشون رو با بازی ارضاع میدن :|

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
بی خود ترین و مسخره ترین بازی سال.
یعنی که چی ازدواج در یه بازیه.
واقعا مسخرشو در اوردن.
از کل بازی های این کمپانی فقط بازی rage , doom رو جدا کن. بقیه هم یکی از یکی بدتر.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
چرا واقعیتشم میشه فقط محله ما g4y bar نداره متاسفانه :D.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یواش یواش بحث داره به جای باریک میکشه ، خواهشان در این موارد دیگه بحث نکیند چون اخرو عاقبت تایپیک معلوم هست . مرسی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر