تصویب قانون ازادی ازدواج در بازی Elder Scrolls V اعمال شد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

13143348291.jpg

درست است که بازی Elder Scrolls V به یک نحوی دارای یک سناریو مشخص است ولی این به ان معنا نیست که شما ازدای عمل در بازی نداشته باشید ؛ کار کردن در بازی و در اوردن پول و همچنین رفتن مراحل فرعی در بازی برای افراد گوناگون نیز یکی از چند ویژگی های منحصر به فرد این بازی میباشد .

دیروز در طی خبری که اقای Pete Hines مدیر روابط عمومی استودیو Bethesda ان را اعلام کرد ، در بازی "The Elder Scrolls V: Skyrim" شما ازادی ازدواج با هر کس را خواهید داشت و این به ان منظور است که شما در Skyrim میتوانید با هر کسی ازدواج کنید . وی در این مورد اذعان کرد مهم نیست با چه شخصیتی بازی میکنید ( منظور مرد است یا زن ) بر فرض اگر با زن بازی میکنید میتوانید با یک زن در بازی ازدواج کنید یا بلعکس ان در مورد جنس مرد هم همنگونه میباشد . اگر بازی Fable 3 را نیز اجرا کرده باشید میفهمدید که در این بازی نیز شما میتوانستید با همجنس خود ازدواج کنید و اقای مولینو نیز در این مورد بیان کرده بود که این ازادی است که در بازی به گیمها داده شده است .

گفتن همچین ویژگی در بازی از سوی Bethesda بسیار میتواند جالب و در عین حال عجیب باشد ؛ در دنیایی که این امر در بیشتر نقاط جهان ممنوع میباشد اوردن اینگونه ازادی عمل در یک بازی بسیار جای سوال دارد .

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
اول از همه باید یه نفس عمیق بکشم ... هوووووووووووم ./:)
خوب بریم سر اصل مطلب : :d

میگم تو این بازی مثل fable 3 میشه بچه دار شد ؟:>

ول کن ... :d

در دنیایی که این امر در بیشتر نقاط جهان ممنوع میباشد اوردن اینگونه ازادی عمل در یک بازی بسیار جای سوال دارد .

بابا این ها هم دارن بازی هاشون رو خیلی منحرف میسازن نا .. باباجون این مسائل هیچ ربطی به گیم ندارن ... حالا چه بسا که کل دنیا رو مثال میزنید .. فقط امیدوارم این بازی مثل سیمز نشه که ... :|

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
تو کارتونش هم کامل این آزادی رو نشون دادند!:|:D

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
یعنی با The Elderـها هم میشه ازدواج کرد؟ :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به به ... یکمی هم تجربیات بیشتر میکنیم،ببینیم تا چه سطحی برای زندگی اماده میشیم:D ببینیم اصن جواب میده:D

djnileh

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
طو fable میشه بچه دار شد اصلا یکی از ایتم ها natural child بود
امید وارم مثله witcher نباشه ادم هی باید مواظب اطراف باشه ابروت رو نبره

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
فقط یه بار میشه بچه دار شد؟!!:dنمیشه چند بار....

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
ما که نمیتونیم تو عالم واقعی زن بگیریم مگر این که این جور جاها عروسی کنیم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
تو یه همچین دنیاهایی که درش شخصیتها و موجودات افسانه ای وجود دارن هیچ وقت در هیچ جا و کتابی ازدواج همجنس با همجنس وجود نداشته!
حالا چه اسراریه که همچین چیزی رو تو بازی بگونجونن؟ شاید قصدشون این باشه که در یه بازی با این تم و فضا از از همجنس گراها حمایت کنن! به نظر من که جای مناسبی برای اینکار نیست.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Dragonborn همجنس باز! facepalm کم میاره اینجا!

البته اینا منظورشون این نبوده با هر NPC ـی میشه حرکت زد، منظورشون یه سری کاراکتر خاصه.

• Like
Reactions: shefer

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
اول از همه باید یه نفس عمیق بکشم ... هوووووووووووم ./:)
خوب بریم سر اصل مطلب : :d

میگم تو این بازی مثل fable 3 میشه بچه دار شد ؟:>

ول کن ... :d

بابا این ها هم دارن بازی هاشون رو خیلی منحرف میسازن نا .. باباجون این مسائل هیچ ربطی به گیم ندارن ... حالا چه بسا که کل دنیا رو مثال میزنید .. فقط امیدوارم این بازی مثل سیمز نشه که ... :|

اتفاقا دقیقا در بازیهای RPG برای تکامل داستان باید همچین امکاناتی وجود داشته باشه.

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
اتفاقا دقیقا در بازیهای RPG برای تکامل داستان باید همچین امکاناتی وجود داشته باشه.
درسته کامیاب منم قبول دارم ولی وقتی میگه :
در دنیایی که این امر در بیشتر نقاط جهان ممنوع میباشد اوردن اینگونه ازادی عمل در یک بازی بسیار جای سوال دارد .
به نظرت چی میخواد به مخاطب برسونه ؟
بله درسته که تو rpg باید ازادی عمل داشت ولی اینا دارن ازش به عنوان یه نقطه ضعف استفاده میکنند تا گیمرها را ارضاع کنند .
ببین عزیز بذار منظورم رو کامل برات بگم:
سال پیش بود که یه خبر تو vg247 خوندم راجب 2k games که واقعا برام جالب بود . نوشته بود که در بازی جدید این کمپانی (اسم بازیشو متاسفانه یادم نمیاد) شما میتوانید به راحتی نزدیکی کنید و یه عکس خیلی برهنه و مبتذل واسه خبر ( که البته خودش گفته بود از گیم پلی بازیه ) گذاشته بود که کمی تحریک کننده بود (لطفا برداشت بد نکنید , منظور بدی ندارم ) . خوب این ها هم میدونند چون یه عده ( شاید بهتره بگم عده ی زیادی با توجه به اداب و رسوم اون ور اب :d) علاقه دارن ( حالا چه جنبه ی مثبت یا فان یا منحرف ) و میخرن این ها هم هی روی این وضوع مانور میدن .
متاسفانه خیلی ها توی بازی این رو به دید منحرف میبینن مثلا :
خداوکیلی به نظرت سیمز ( بهتره بگیم تو ایران) به خاطر چیش معروفه ؟به خاطر این که میتونی شخصیت بسازی ، اون روکنترل کنی و خانه بسازی و... ؟
قطعا این طور نیست! الان تو کشوی هر بچه ی سه چار ساله ایی تو ایران میتونی براحتی سیمز رو پیدا کنی ! (میتونی امتحان کنی ;;))
مثلا خیلی ها (این دفعه بهتره بگیم تو همه جا ) خدای جنگ رو بخاطر صحنه های مبتذل دوس دارن ، که البته تو نسخه ی سوم و با اون گرافیک بالا این موضوع خود نمایی میکرد(متاسفانه):|
با این وضع اگه یه بار دیگه جمله ی اخر رو با هم مرور کنیم به عمق این مسئله پی میبریم ...
ببین الان ایشون دارن به نحوی اشاره ی کامل بر حرف من میکنند . ایشون حتی اشاره کردن ازادی عمل !
خوب این چه معنی میده ؟:|
دوستان لطفا سو استفاده نکنند چون من هیچ منظوری ندارم و نمیخوام کسی رو منحرف کنم ،میخوام بگم که خیلی زیاد مانور میدو رو این مسئله (متاسفانه) .

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
باز هم یک موضوع منحرف کننده از طرف غرب که میخواد همه رو به راه بد بکشه!!!!!
چیزه خاصی نیست حالا که دوستان الکی به این حرکت گیر دادید:ذی
این عکسم مال Simpson خیلی باحاله گذاشتی حالی بردیم یاد این قسمت افتادم:D

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
ای بابا یعنی میگی نمیشه بازی کرد :( چون من باید توی پذیرایی بازی کنم و اینجوری جلو بقیه که نمیشه :(
ممنون از خبرت

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
باعث تاسف عمیق ـه!
تا چند سال پیش این چیزا خوشبختانه در گیم رواج نداشت یا وجود نداشت اما الان روز ب روز داره بیشتر میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر