تصاویر Uncharted | PSP 2

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برای یه کنسول دستی گرافیکش واقعا خوبه :d دیگه نباید توقع گرافیک PS3 هم از یه کنسول 19-20 سانتی داشت :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
به شخصه تا حالا همچین نورپردازی ای توی وسایل دستی ندیدم !
دوستان بهتره از روی یه عکس که از این زاویه نزدیک گرفته شده و ابعادش هم خیلی بزرگتر از صفحه نمایش NGP هست قضاوت نکنین. به جاش برین گیم پلی رو ببینین تا نورپردازی و محیط و انیمیشن هایی رو مشاهده کنین که توی یه وسیله دستی نظیر نداشته !
اینم نظر بعضی از سایتها در مورد Uncharted :

GameSpot :
We were able to spend a little time with the demo of the upcoming game and tried to wrap our head around the fact that the incredible-looking game was running on a portable gaming device.

The visuals in the demo were ridiculously close to the original Uncharted on the PlayStation 3

The environmental detail was very high, as was the detail on Nathan, who animated smoothly
. Texture quality was extremely sharp and was further complemented by the NGP's screen, which was stunning from any angle. Most impressive was the game's frame rate and camera movement, both of which were very smooth.

یعنی در مورد گرافیک بازی دیگه از این بهتر نمیشه تعریف کرد :D آخرش نوشته اگه بخوایم یه ایراد ازش بگیریم , تنها چیزی که میتونیم اشاره کنیم کمبود AA روی بعضی گیاهان (!!!) هست و یکی دو تا texture !
و در نهایت :
Other than that, the game looks like Uncharted on the PS3, which isn't too shabby for a first-generation showcase of the NGP's power.

1UP :
the graphics and animation look incredibly good on the NGP screen. Drake's character model is nearly as impressive here as it is on a big screen in Uncharted 2

Game Informer :
If there's one series that's always brought out the graphics freak in me, it's Uncharted, and it seems like the NGP version will be no different in that regard. The demo took place in a gorgeous jungle setting similar to some of the areas from the first Uncharted. I wouldn't say it was quite on par with the visual quality of that game, but it didn't seem far off. In particular, I was very impressed by the animation. As with the console version, Drake moves through the environment realistically, breathing heavily as he pulls his weight onto cliffs and slouching impatiently if you let the game idle.
I can already tell that Uncharted for NGP is shaping up to be a fantastic early look at the device's potential and power

همون طور که میبینین بازی توی یه کنسول دستی و با ابعاد کوچیکتر از نظر نویسنده های این سایتها خیلی شبیه Uncharted 1 هست. حتی 1UP جلوتر رفته و مدل Nathan رو با نسخه دوم Uncharted مقایسه کرده.
تازه همه این تعریف ها در شرایطی هست که Uncharted جزو اولین موج بازیهای NGP هست !!! یادتونه اولین بازیهای PSP چطوری بودن و بعد God of War و MGS چطوری شدن ؟ هنوز یک سال هم تا عرضه کنسول مونده و تا اون موقع شاید از این هم بهتر بشه !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
باز اين اريا نقد سايت ها رو كشيد وسط بابا اين سايت ها نمي تونن تو زمينه ي داستان بازي ها با هم كنار بيان يكي 2 مي ده يكي 10 تازه اين ها نقدشونن preview كه خيلي داغون ترن

منم با كنسولش خيلي حال كردم اما تابلو كه با u1 خيلي فاصله اينم شد قضيه ي lost planet كه طرف مي گفت با نسخه ي ps3 مو نمي زنه در حالي كه حال ادم به هم مي خورد بدترين نمايش هم داشت

پ.ن:اريا كم كم احساس مي كنم خوب فني داري مي شيا:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
باز اين اريا نقد سايت ها رو كشيد وسط بابا اين سايت ها نمي تونن تو زمينه ي داستان بازي ها با هم كنار بيان يكي 2 مي ده يكي 10 تازه اين ها نقدشونن preview كه خيلي داغون ترن

منم با كنسولش خيلي حال كردم اما تابلو كه با u1 خيلي فاصله اينم شد قضيه ي lost planet كه طرف مي گفت با نسخه ي ps3 مو نمي زنه در حالي كه حال ادم به هم مي خورد بدترين نمايش هم داشت

پ.ن:اريا كم كم احساس مي كنم خوب فني داري مي شيا:d
بابا دیگه گرافیک رو که با چشم خودشون از نزدیک دیدن ! داستان و گیم پلی خیلی سلیقه ای تر از گرافیک هست :D توی این عکس با U1 تفاوت زیادی داره ولی توی صفحه کوچیک NGP مطمئنآ خیلی بهتر به نظر میاد مخصوصآ وقتی بازی بشه نه اینکه یه عکس ثابت باشه.
بدجوری عاشقش شدم ! :D تا دو سه روز پیش هیچ کدوم از اخبار و شایعاتش رو دنبال نمیکردم چون فکر میکردم فقط یه چیزی میدن بیرون که گرافیکش بهتره و یه صفحه لمسی خشک و خالی هم روش داره ! ولی با این چیزایی که ازش دیدم و دو تا صفحه لمسی که هردو هم multi touch هستن و دو تا آنالوگ و سنسور حرکتی و ... نمیتونم تا اومدنش صبر کنم :D درسته که دوستان میگن سونی دوباره رفته سراغ بازیهای معمولی , ولی یه نگاه به کنفرانسش بندازین توی همین بازیهایی که معرفی کرده هم چند تا عنوان جالب و fun به چشم میخوره که من رو به آینده NGP امیدوارتر میکنه.
اگه در مورد این قضیه Android هم مطمئن بشم (هنوز شک دارم بشه بازیها و برنامه های Android رو روش اجرا کرد) دیگه رسمآ توی خریدش شک نمیکنم !

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
طبق شایعه ها شده نسل جدید iPhone و iPad از ARM Cortex A9 دو هسته ای استفاده می کنه که در بهترین حالت نصف سی پی یو NGP قدرت داره.
با اومدن چیبست Tegra 2 بر روی گوشی های جدید مثل LG Optimus و گوشی های موتورولا فکر نکنم Apple بخواد با چیپست مشابه اینها که درش از CPU A9 2 Core استفاده شده استفاده کنه! یا از نسخه ی Plusـه این چیپست استفاده میکنه یا از A9ـهای 4 هسته ای...
درضمن NGP کنسولی نیست که 2 یا 3 سال عمر کنه... ما اگه فرض بگیریم iPhone هر سال سخت افزارش پیشرفت کنه احتمال میره تا 2 سال دیگه بتونه به پایه PSP 2 برسه... درحالی که Unreal Engine iOS بر روی NGP هم عرضه شده و احتمال میره تعدادی بازی مولتی بین این دو پلتفرم باشه... (اشاره به صحبت های اخیر Crytek دررابطه با احتمال عرضه Cryengine بر روی iOS)
البته iPhone بدون داشتن دکمه و آنالوگ و Touchpad مشابه NGP هیچ وقت نمیتونه از کنسولی مثل NGP با این همه استودیو First Party و Third Party و طرفدار جلو بزنه اما 100% میتونه رقیب جدی براش باشه...
-------------------------------------------------------
در رابطه با Uncharted NGP هم همونطور که یکی از دوستان گفت این فقط یه Tech Demo بود که قدرت کنسول رو نشون بده... 100% بازی اصلی از تکسچر های با کیفیت تری بهره خواهد برد + AA در گیاهان و ...
باحالترین جای گیمپلی ـش هم استفاده از Touch Pad برای بالا رفتن از دیوار بود!!!

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
این عکس که کلا مرخصه ولی به قوله یکی از دوستان باید گرافیکه بازیرو حین اجرای بازی دید نه توی یه عکس بدشم تا عرضه ی بازی گرافیکش بهتون قول میدم در حد U2 میشه.
میگی نه نگاه کن.....این خط این نشون.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بابا دیگه گرافیک رو که با چشم خودشون از نزدیک دیدن ! داستان و گیم پلی خیلی سلیقه ای تر از گرافیک هست :D توی این عکس با U1 تفاوت زیادی داره ولی توی صفحه کوچیک NGP مطمئنآ خیلی بهتر به نظر میاد مخصوصآ وقتی بازی بشه نه اینکه یه عکس ثابت باشه.
بدجوری عاشقش شدم ! :D تا دو سه روز پیش هیچ کدوم از اخبار و شایعاتش رو دنبال نمیکردم چون فکر میکردم فقط یه چیزی میدن بیرون که گرافیکش بهتره و یه صفحه لمسی خشک و خالی هم روش داره ! ولی با این چیزایی که ازش دیدم و دو تا صفحه لمسی که هردو هم multi touch هستن و دو تا آنالوگ و سنسور حرکتی و ... نمیتونم تا اومدنش صبر کنم :D درسته که دوستان میگن سونی دوباره رفته سراغ بازیهای معمولی , ولی یه نگاه به کنفرانسش بندازین توی همین بازیهایی که معرفی کرده هم چند تا عنوان جالب و fun به چشم میخوره که من رو به آینده NGP امیدوارتر میکنه.
اگه در مورد این قضیه Android هم مطمئن بشم (هنوز شک دارم بشه بازیها و برنامه های Android رو روش اجرا کرد) دیگه رسمآ توی خریدش شک نمیکنم !

حرفتو قيول دارم اما من تريلر همه بازي هاشو ديدم انصافا با ps3 فرق داره مخصوصا در زمينه ي تكسچر من همشونو دوست دارم(iphone 4-kinect-3ds-...) اما كو پول اگه 2012 كنسول هاي نسل بعدم معرفي بشن كه ديگه هيچي بايد پس انداز رو بريزي بيرون:d

در خريدش شكي نيست اگه هك بشه كه نمي شه مگه geohot تا اون موقع زنده باشه:d

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
این عکس که کلا مرخصه ولی به قوله یکی از دوستان باید گرافیکه بازیرو حین اجرای بازی دید نه توی یه عکس بدشم تا عرضه ی بازی گرافیکش بهتون قول میدم در حد U2 میشه.

موافقم:d;)

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
والا اگه شرکت سازندش یه شرکت در پیت بود میشد گفت احتمال پیشرفتش کمه ((محاله در هر صورت پیشرفت نکنه)) ولی وقتی سازندش Naughty Dog باشه یا حتی تحت نظارت اوونا حتما زمان عرضه چیزه فوق العاده ای از آب در میاد.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
کلآ احتمال اینکه بازیهای NGP به پای بازیهای 2008 به بعد PS3 برسن خیلی کمه :D بالاخره یه کنسول دستی هست و محدودیت داره ! اگه انقدر راحت بود که سونی میرفت به جای PS3 Slim یه چیزی اندازه NGP میساخت و یه درایو برای Blu-Ray هم روش میذاشت :D

حرفتو قيول دارم اما من تريلر همه بازي هاشو ديدم انصافا با ps3 فرق داره مخصوصا در زمينه ي تكسچر من همشونو دوست دارم(iphone 4-kinect-3ds-...) اما كو پول اگه 2012 كنسول هاي نسل بعدم معرفي بشن كه ديگه هيچي بايد پس انداز رو بريزي بيرون:d

در خريدش شكي نيست اگه هك بشه كه نمي شه مگه geohot تا اون موقع زنده باشه:d
آره خودمم موافقم که با PS3 تفاوت داره و از اول هم انتظار نداشتم بهش برسه :D ولی برای یه کنسول دستی , اون هم برای موج اول بازیهاش فوق العادست ! الآن کافیه GoW و MGS که پارسال برای PSP اومدن رو مقایسه کنیم با Launch Title هاش :D

والا اگه شرکت سازندش یه شرکت در پیت بود میشد گفت احتمال پیشرفتش کمه ((محاله در هر صورت پیشرفت نکنه)) ولی وقتی سازندش Naughty Dog باشه یا حتی تخت نظارت اوونا حتما زمان عرضه چیزه فوق العاده ای از آب در میاد.
ND نقشی در ساختش نداره ! البته شاید روی یه سری موارد نظارت کنه ولی ساخت بازی برعهده Bend Studio هست.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
ND نقشی در ساختش نداره ! البته شاید روی یه سری موارد نظارت کنه ولی ساخت بازی برعهده Bend Studio هست

آره خب منم مطمئن نبودم گفتم ممکنه تحت نظارت اوونا باشه :d
اگه مثله santa monica بشه که ناظر کار ready at dawn بود چی میشه !!! :x

in your back

کاربر سایت
Jan 14, 2011
28
اقا بعضی ها دارن کم لطفی میکنن ایراد الکی میگیرن
این تصویر با رزوولیشن پایین فرض کنید
از طرفی خب این از بازی های اولیه عرضه شده هستش
اولا ps3 رو یادتون نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟