تصاویر Uncharted | PSP 2

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بد نیست ولی اصلا خوب هم نیست!
تکسچرا خیلی ضعیفه.رزولوشن هم خوب نیست.
نریزید سرم.غیر از این تو عکس میبینید؟
الان خیلی از بازیهای ایفون گرافیک بالاتری نسبت به این عکس دارن.
البته مسلما در اینده خیلی بهتر خواهد بود.ولی اون قدر که دوستان توی پستهای مختلف تاکید بر روی گرافیک کردن به نظرم اصلا بجا نبوده! یک دهم انچارتد ps3 نیست چه برسه به رقابت...

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
گرافیک ـش که اونطوری که فکر میکردم نیست ولی خب کنسول تازه Announce شده! صبر کنید یکم بگذره و سازنده ها بیشتر روش مانور بدن...
البته من بعید میدونم با این پیشرفت که اسمارت فون ها و آیفون دارن اینبار Sony موفقیت قبل رو تکرار کنه! گرافیک بازی های iPhone هر سال یه نسل جلوتر میره! خدا میدونه Apple با iPhone, iPod Touchـه بعدی میخواد چی کنه! درضمن من یه جا خونده بودم که احتمال داره خیلی از موتورهایی که سازنده ها واسه NGP میسازن بصورت مولتی برا iOS هم عرضه بشه که این نشانگر عرضه بازی های با گرافیک تری و شاید مولتی از سوی استودیو های بزرگ بر روی هر دو پلتفرم خواهیم بود... همونطور که Capcom گفته بود که امروزه مردم اسمارت فون ها رو به کنسول های دستی ترجیح میدن.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
بد نیست ولی اصلا خوب هم نیست!
تکسچرا خیلی ضعیفه.رزولوشن هم خوب نیست.
نریزید سرم.غیر از این تو عکس میبینید؟
الان خیلی از بازیهای ایفون گرافیک بالاتری نسبت به این عکس دارن.
البته مسلما در اینده خیلی بهتر خواهد بود.ولی اون قدر که دوستان توی پستهای مختلف تاکید بر روی گرافیک کردن به نظرم اصلا بجا نبوده! یک دهم انچارتد ps3 نیست چه برسه به رقابت...

یک دهم که نه ولی خب درسته ، خیلی پایین تره و قابل مقایسه نیست ، و این درسته بنظرم ، یعنی اگه قرار باشه PSP2 همون گرافیک PS3 رو داشته باشه فقط در سایز کوچکتر یجورایی PS3 فنا میشه !!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
گرافیک ـش که اونطوری که فکر میکردم نیست ولی خب کنسول تازه Announce شده! صبر کنید یکم بگذره و سازنده ها بیشتر روش مانور بدن...
البته من بعید میدونم با این پیشرفت که اسمارت فون ها و آیفون دارن اینبار Sony موفقیت قبل رو تکرار کنه! گرافیک بازی های iPhone هر سال یه نسل جلوتر میره! خدا میدونه Apple با iPhone, iPod Touchـه بعدی میخواد چی کنه! درضمن من یه جا خونده بودم که احتمال داره خیلی از موتورهایی که سازنده ها واسه NGP میسازن بصورت مولتی برا iOS هم عرضه بشه که این نشانگر عرضه بازی های با گرافیک تری و شاید مولتی از سوی استودیو های بزرگ بر روی هر دو پلتفرم خواهیم بود... همونطور که Capcom گفته بود که امروزه مردم اسمارت فون ها رو به کنسول های دستی ترجیح میدن.

طبق شایعه ها شده نسل جدید iPhone و iPad از ARM Cortex A9 دو هسته ای استفاده می کنه که در بهترین حالت نصف سی پی یو NGP قدرت داره.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
طبق شایعه ها شده نسل جدید iPhone و iPad از ARM Cortex A9 دو هسته ای استفاده می کنه که در بهترین حالت نصف سی پی یو NGP قدرت داره.
یک کاری که داره اپل می کنه اینه که هر سال داره یک نسل جدید از محصولاتشو معرفی می کنه (البته من اصلا از این روش خوشم نمی یاد , چون آدم پول یک چیز میده که سال بعد از رده خارج میشه ) . این نشون میده که سال دیگه اپل چیز قدرتمند تری معرفی می کنه .
خوبی PSP2 از لحاظ اینه که حداقل تا 5 سال به طور کامل ساپورت میشه .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
یک کاری که داره اپل می کنه اینه که هر سال داره یک نسل جدید از محصولاتشو معرفی می کنه (البته من اصلا از این روش خوشم نمی یاد , چون آدم پول یک چیز میده که سال بعد از رده خارج میشه ) . این نشون میده که سال دیگه اپل چیز قدرتمند تری معرفی می کنه .
خوبی PSP2 از لحاظ اینه که حداقل تا 5 سال به طور کامل ساپورت میشه .

البته Apple همیشه محصولات سال های گذشته خودش رو ساپورت میکنه...
خدا لعنت کنه این کمپانی ها رو که همه جیب ما رو خالی میکنن هم تو خرید Deviceـهاشون سردرگممون میکنند... :D

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

آهان لینک این خبرت کو؟؟؟؟شما هرجا میری میگی آیفون فکر کنم فردا ps4 هم بیاد میگی آیفون قوی تره.آیفون کجاش بازی هاش یه نسل جلو تر بود؟؟؟؟تو 4-5 تا بازی خوب بود زد جلو؟؟؟؟به این باشه همون psp که 20 تابازی از جمله گاد آف وار و ... از آیفون سر تر بود پس زمان خودش 3-4 نسل جلو تر بود.
این خنده دار ترین حرفی بود که شنیدم آیفون یه نسل جلوتره.=)) عزیز معنی نسل بعد به این معنی نیست که گرافیکش کمی بهتر شد یعنی رفت نسل بعد.اون طوری باشه همین الآن 3DS برای 10 نسل قبله هنوز نیومده گرافیکش پایین تر از آیفونه.
لطفا تاپیک هم به بی راهه نکش.قبول آیفون بهترینه حتی بازی هاش از ps3 هم بهتره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر