تصاویر PES 2013 (Pro Evolution Soccer)

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
با اینکه از سوکر خیلی وقته نا امید شدم اما توی چهره ها یه سر و گردن بهتر از فیفا هستش.

بابا پی اس فقط داره رو رونالدو کار میکنه.یه نگاه به مسی یا دیگر بازیکنا بکنید.فیفا خیلی طبیعی تره و داره پیشرفت میکنه.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
بابا پی اس فقط داره رو رونالدو کار میکنه.یه نگاه به مسی یا دیگر بازیکنا بکنید.فیفا خیلی طبیعی تره و داره پیشرفت میکنه.

انصافا کاملا پلاستیکی و غیر طبیعی هست چهره های بازیکنان توی فیفا.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
معلومه ديگه pes از نظر قيافه بازيكنها بهتره چون از عكس استفاده ميكنه ولي بجاش روح نداره بازيكنا انگار به يه جا خيره شدن
ميخواي همين برتري رو هم نداشته باشه
رونالدو يا مسي مثه اسب با توپ به سمت دروازه ميره و تو سرعت چرخش 180 درجه هم انجام ميده و اخر سرم توپو ميزنه تو دروازه

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
تازه FIFA12 اومد توی تورنومنت لیگ هاش جام حذفی لیگ ها رو گذاشت
مطمئن شدم اصلا فیفا بازی نکردی که این حرفو زدی.حداقل 11 رو بازی میکردی و بعد اینو میگفتی.
==
به نظرم سلیقه ها متفاوته و نمیشه تغییرشون داد.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اين بازي همچنان مثل قبل يه بازي مذخرف خواهد بود و هيچ تغيير گسترده اي رو تو اين بازي نخواهيم ديد . 100% فيفا ( با تمام ايراد هايي مه داره ) از اين بازي ( حداقل تو اين نسل ) بهتره .

من فقط اميد وارم كه انيميشن دويدن اين بازي كاملا اصلاح بشه .

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 AM ارسال شده بود ----------

معلومه ديگه pes از نظر قيافه بازيكنها بهتره چون از عكس استفاده ميكنه ولي بجاش روح نداره بازيكنا انگار به يه جا خيره شدن
ميخواي همين برتري رو هم نداشته باشه
رونالدو يا مسي مثه اسب با توپ به سمت دروازه ميره و تو سرعت چرخش 180 درجه هم انجام ميده و اخر سرم توپو ميزنه تو دروازه

قيافه و بذار كنار . چند درصد بازي به نظرت رو چهره بازيكن هاست ؟! 5 تا 7 % . بازي سرتاسر مشكل داره .

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 AM ارسال شده بود ----------

انصافا کاملا پلاستیکی و غیر طبیعی هست چهره های بازیکنان توی فیفا.

جدا پلاستيكي هست ؟! شايد از نظر كيفيت به پاي تصاوير غير طبيعي چرهه بازيكن ها تو پرو ساكر نرسه !! اما تو نسخه اخر اين مشكل تا حد زيادي برطرف شد .

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,733
نام
علی
در روز 3 نمایشگاه GAMESCOMبود که شرکت سازنده بازی یعنی Konamiاز BOX ART(کاور بازی)رو نمایی شد.
کاور رسمی
PES 2013:
rxqzxwcewfw42yqczq5a.png

qbrk6lwrvy3o9tjnnyy2.png

f54w3t9wb1ceyz735ma7.png

f54w3t9wb1ceyz735ma7.png

Alen 360

کاربر سایت
Jun 26, 2012
54
ازت به عنوان عکس هایی که از باکس آرت گذاشتی تشکر می کنم.نه از باکس آرتش خوشم میاد نه از بازیش.همش رفته رو رونالدو از فیفا یادبگیرن رو همه بازیکنا کار می کنه (باز باید بیشتر روی مسی که بهترین بازیکن کار کنه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر