تصاویر PES 2013 (Pro Evolution Soccer)

ac120

کاربر سایت
Nov 27, 2011
19
نام
سجاد
اولین عکسشم از رئالیا گذاشته
بقول شاعر سالی که نکوست از بهارش پیداست :d
باید ببینیم این گیم چی میشه

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
واسه این که خدا رو شکر مسی از این بازی کشید بیرون ( قرارداد دیگه نبست باهاشون ) ، رفتن سراغ رونالدو ...
البته مسی هم رفت رو کاور بهترین بازی فوتبال این نسل ! سال پیش هم مسی نبود . رونالدو بود و نیمار !

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
83542.jpg

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
خب کونامی رسما اعلام کرد که اولین تریلر این بازی سه شنبه 24 آوریل منتشر میشه , جالب اینجاست که تو این روز EA بازی UEFA EURO 2012 رو عرضه میکنه .

اولین تیزر بازی رو هم از یوتیوب آپلود کردم حتما دانلود کنید :d

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
خب کونامی رسما اعلام کرد که اولین تریلر این بازی سه شنبه 24 آوریل منتشر میشه , جالب اینجاست که تو این روز EA بازی UEFA EURO 2012 رو عرضه میکنه .

اولین تیزر بازی رو هم از یوتیوب آپلود کردم حتما دانلود کنید :d

داداش اگه میشه لینکتو جای دیگه آپلود کن.مثل آپلودباز

چون من نمیتونم اینجا عضو شوم مشکل دارم باهاش

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
چقدر خوب دراوردن رونالدو رو !!! :-o خیلی خوبه
یکی از برتری های PES همینه که چهره هاش خیلی بهتر از فیفاست ولی این تنها برتریش هست تو بقیه چیز ها با فیفا قابل مقایسه نیست ، مثلاً الان تو فیفا 12 مسی و رونالدو اصلاً شبیه خودشون نیستن مخصوصاً رونالدو ، اگه فیفا هم همینجوری میتونست قیافه ها رو در بیاره چی میشد واقعاً 8->

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
کلا کونامی از pes 2010 به بعد خراب کرد اگر مثله سوکر 2004 در بیارن عالی هست.(منظورم با گیم پلی هست)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,395
نام
رامین
اوه اوه اوه عجب طراحی داشت رونالدو من فکر شم نمی کردم بتونن تا این حد طبیعی درش بیارن

اون دوستمون میگه چقدر گرافیکش شبیه فیفا شده یه لحظه فکر کردم فیفا 12ـه بابا دیگه اینقدر علیه این بازی جبه نگیرید خدار رو چه دیدی شاید این بازی به روزهای آرمانیش برگرده در ضمن فیفا عمرا از لحاظ گرافیک به پای pes برسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر