تخلف ها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
چرا بین 14000 و 5 فرق نیست . دوستی که 14000 تا پست داده نشان دهنده ی آن است که کاربری فعال و خوب می باشد . حالا بین 14000 1 تخلف پیدا می شود . حالا شما بگو بین 14000 1 تخلف با 5 پست و 1 تخلف فرق نیست ؟ مثال شما مثل بازی فوتبال است همه در یک سطح می باشند و همه یکسان هستند و داور در برخورد با آن ها یکسان برخورد می کند . مثال من مثل کلانتری می باشد . شما بگو حرف یک افسر بیشتر قابل قبول است یا سرگرد ؟ اینجا هم بدین صورت است .

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
ببین وقتی این همه پست میزنه باید مواظب حرفایی که مینویسه هم باشه.
در ضمن اگه نمیتونه میتونه پست نده.(منظور خاصی نداشتم امین.:biggrin1:)
و به نظر من تخلف اصلا به تعداد پست ربطی نداره.:-"

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
شما بگو حرف یک افسر بیشتر قابل قبول است یا سرگرد ؟
موضوع اينجاست كه افسر و سرگرد بودن از نظر مديران اينجا تعداد پست زياد نيست. اين برداشت غلطي هست كه بعضي از دوستان دارن.

اين نظر شماست كه فكر ميكني كسي تعداد پست هاش زياده پس حق داره بيشتر تخلف كنه.

يه بار هم جواب شما داده شد. فكر نميكنم بحث در اين مورد ديگه لزومي داشته باشه:
اشتباه،اشتباه هست
بین کسی که N تا پست داره و کسی که 10 تا فرقی نیست

آخرین ویرایش:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
حرف هاي همه مديران عزيز قبول
ولي كسي كه n تا پست زده ديگه همه مديران ميشناسنش .
بايد اينو قبول كنين كه بعضي موقع ها دليل تخلف اصلا منطقي و روشن نيست !
و يه چيزه ديگه آيا واقعا براي شما بين كسي كه 10000 تا پست زده و 5 تا پست زده هيچ فرقي نيست؟ ! كسي كه تو فروم هاي سايت به تازه واردها كمك ميكنه مطالب جديد ميزاره (كه خودش باعث افزايش تعداد بازديد كنندگانه سايت ميشه) و ....
آيا حداقل مستحق يه تشكر كوچولو از سوي مديران سايت نيست؟ به نظر من منطق كاملا روشنه كه با يه اشتباهه كوچولو بگن كه تو متخلفي ولي از اون طرف .......

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
و يه چيزه ديگه آيا واقعا براي شما بين كسي كه 10000 تا پست زده و 5 تا پست زده هيچ فرقي نيست؟ !
مطمعن باش نیست! تعداد پست مهم نیست! کیفیتش مهمه...
در ضمن علی هم گفت که! کسی که تخلف کنه فرقی نداره 10000000 تا پسته باشه یا 1 پسته;)
كسي كه تو فروم هاي سايت به تازه واردها كمك ميكنه مطالب جديد ميزاره (كه خودش باعث افزايش تعداد بازديد كنندگانه سايت ميشه) و ....
مطمعنی هر کی پستش زیاده اینطوریه؟مطمعنی با اسپم و دری وری تعداد پستها بالا نمیره؟
آيا حداقل مستحق يه تشكر كوچولو از سوي مديران سايت نيست؟
همین تگهایی که بالای اسم کاربرا نوشته میشه نوعی تشکره دیگه:D
ببین شاید الان زیر اسم بعضی ها بزنه 2-3-4 ... تخلف...ولی اونا تخلف های فعالش هستند که منقضی نشدند! وگرنه ادمه 1000 پسته ممکنه بیشتر از 20 بار کارت گرفته باشه;)

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
من یک سوال دارم ؟
چرا در زیر اواتار بعضی ها , زیر تشکرات یک نوشته امده و زده تخلف ها و چند عدد روبه رو ان هست , این چیه ؟!

جواب رو در پست بالا مشاهده کردم : SRY

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
اگه تعداد تخلف هایی که در حال حاضر داری زیر 3 تا بشه آره.

همینطوریشم به حد کافی پستهای خنده دار میبینیم اونجا.مسئله اینه که تو همون فروم های خارجی که شما میگی تا یکی یه چیز خیلی مزخرف بگه سریع نفر بعدی حمع میکنه ولی اینجا همه چی بهم میریزه.
در ضمن فکر نکنم اونطوری که میگی سخت گیری باشه.

اونی که تو فرومی مثل : Gamespot میره یک پست نا مربوط بده نفر بعدی میاد اصلاحش میکنه و از اون نفر ایراد و احساس نفرت نمی کنه ...

شما هم شدید دولت به جایی که فرهنگ سازی کنید , دارید .... ( بعد خود مدیر ها پست های خنده دار که بیشتر می زنن ):biggrin1:

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
ما که مهمان تازه وارد هستم کارت زرد گرفتیم ؟عجب پذیرایی شد ؟دست مدیران سایت درد نکنه یک دفعه بگن اشتبا هی وارد سایت شدی؟:(

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
ببین شاید الان زیر اسم بعضی ها بزنه 2-3-4 ... تخلف...ولی اونا تخلف های فعالش هستند که منقضی نشدند! وگرنه ادمه 1000 پسته ممکنه بیشتر از 20 بار کارت گرفته باشه;)

من حرف شما را کاملا قبول دارم که کسی که 1000 تا پست میده شاید 20 تخلف داشته باشد . ولی این را باید در نظر گرفت هرچه تعداد نظر ها زیاد می شود درصد اشتباه ها هم بالا می رود . من میگم با در نظر گرفتن این موضوع میشه از تخلفات بعضی از دوستان چشم کوشی نمود .

اين نظر شماست كه فكر ميكني كسي تعداد پست هاش زياده پس حق داره بيشتر تخلف كنه.

من نگفتم که کسی که پست بیشتری داره حق داره بیشتر تخلف کنه ؟! من میگم هرچی پست بیشتر بشه احتمال اشتباه هم بالا میره .

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته اصل اینه که با تازه واردها مدارا شه تا با جو سایت آشنا شن.
شما هم یه کارت زرد گرفتی،کارت زرد هیچ امتیاز منفی ای نداره،فقط کمکت میکنه که بیشتر با جو سایت آنا شی:biggrin1:
در ضمن ما اینجا نمیخوایم اصلاح و تربیت بکنیم!من خودم قبلا معتقد بودم باید با مدارا با همه رفتار شه تا که برای کاربرها یادگرفتن اطلاعات بقیه راحت باشه،ولی از وقتی که دیدم خیلیها جنبه ی یادگیری ندارن،روند کارمو تغییر دادم.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
يه پيشنهاد حالا دوستانه يا غير دوستانه ، ولی روندت رو هميشه کلی تغيير نده و کسانی که واقعاً جنبش رو ندارند باهاش روند عوض کن چون اونجوری ممکنه واسه خودت شر به پا کنی

ولی از وقتی که دیدم خیلیها جنبه ی یادگیری ندارن،روند کارمو تغییر دادم.

faghat_360

کاربر سایت
Jul 15, 2007
14
اقا همنين مدير بالا منو بن كرد نگفتم چرا
بحث سره هيلو بود كه اينطور شد من اصلا حرف بدي نزدم فقط قصد اگاهي بود نه دعوا
حالا كمي توضيح بدين كه چي شد مني كه حتي بعد از يه مدت طولاني يه كارت زرد هم نگرفتم چرا يه دفعه از سايت اخراج شدم مگه خودتون نگفتيد 9 اخطار اخراج از سايته
حالا اين نام كاربري هم بن نكنيد لطفا يكي جوابمو بده كه چي شد چرا اينطوري شد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اقا همنين مدير بالا منو بن كرد نگفتم چرا
شما اگه اشتباه نکنم کاربر nojx360 هستین.در مورد فونت/سایز/رنگ شما اخطار داده شده بود.اون 8 امتیاز=بن هم برای بن تدریجی هستشو هیچ جا گفته نشده که نمیشه یه جا بن کرد.در هر صورت:
قانون شماره 20) اگر دسترسی کاربری به انجمن ها به علت توجه نکردن به قوانین سایت برای مدت تعیین شده توسط مدیران قطع شود و در این مدت کاربر اقدام به عضویت مجدد در سایت و ایجاد اختلال و بی نظمی نماید در صورت مشاهده با وی برخورد و دسترسی وی برای همیشه قطع خواهد شد.
قانون شماره 19) چنانچه نسبت به یک کاربر یا مدیر اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیام خصوصی ‌آنرا برای مدیران ارشد سایت ارسال نمایید،
البته چون شما ایجاد اختلال نکردین دسترسیتون برای همیشه قطع نمیشه،فقط این آیدیتون بن میشه تا زمانی که اون یکی آیدیتون مدت تعیین شده ش تموم شه.
من میگم هرچی پست بیشتر بشه احتمال اشتباه هم بالا میره .
نه.
ما ترجیح میدیم پست ها کیفیت داشته باشه نه کمیت،و همچنین پست زدن شانسی نیست که تعدا پست هایی که تخلف حساب میشن هم زیاد شه.

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
ما که مهمان تازه وارد هستم کارت زرد گرفتیم ؟عجب پذیرایی شد ؟دست مدیران سایت درد نکنه یک دفعه بگن اشتبا هی وارد سایت شدی؟:(

کارهایی که مدیران محترم سایت و مدیران انجمن ها انجام میدن فقط برای آشنا کردن اعضای تازه وارد، با محیط و حال و هوای این سایت هستش که 100% باعث نظم بخشیدن به سایت میشه و در نهایت باعث راحتی اعضا و همه بازدید کننده ها میشه، که قوانین سایت هم برای همین امور طرح شدن.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
من از یک سال پیش هم همین طوری دیده بودم و به تخلفات زیاد گییر میدادید و اصلا تبع انتقاد پذیری نداشتید و از همین جهت سایت رو همه حرفه ای ها, از این کار بازیسنتر کنار گذاشتند رفتند ( وفقط بعضی شب ها جمع میشن و یک کنفرانس تو یاهو می زارن که از زمان عقب نمونن ) , و حالا که شدیدتر شده , مطمئن باشید این تعداد کاربر فعال هم که دارید به مرور زمان ازشون کم میشه !!:laughing: rofl

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر