تخلف ها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

همونطور که میدونید ورژن نرم افزار انجمن های سایت به جدیدترین نسخه عرضه شده ارتقا پیدا کرد با این کار چند امکان جدید به انجمن ها اضافه شده که قصد معرفی کردن یکی از انها رو دارم.

Infractions System
سیستم تخلف ها

این سیستم به ادمین ها و مدیران اجازه میدهد که به راحتی بر پست های کاربران نظارت کرده و در صورت سرپیچی کاربر از قوانین سایت با انها برخورد کنند.هر بار تخلف مساوی است با یک اخطار و یا امتیاز منفی که این را مدیر نسبت به پست ارسالی تعیین میکند.

زمانی که مدیری تخلف شما را گزارش کند در کنار پست مورد نظر کارتی را به رنگ زرد(
yellowcard.gif
) یا قرمز (
redcard.gif
) مشاهده خواهید کرد.کارت زرد به عنوان یک اخطار و کارت قرمز به عنوان یک امتیاز منفی می باشد که برای شما منظور شده است.

زمانی که پستی از شما به عنوان تخلف ثبت شود یک پیغام خصوصی (PM) که حاوی اطلاعاتی از قبیل دلیل تخلف،ادرس تاپیک،ثبت شده توسط کدام مدیر برای شما ارسال می شود.در صورت داشتن هر گونه اعتراضی نسبت به کار انجام شده تنها و تنها از طریق PM با مدیر مربوطه تماس حاصل کنید .به هیچ عنوان در تاپیک های عمومی سایت چنین مشکلاتی را مطرح نکنید.در صورت مشاهده دسترسی کاربر از انجمن ها قطع خواهد شد.

در این سیستم 3 دسته تعریف شده است که به ترتیب عبارتند از :

Spammer
کسانی که 5 امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. این دسته از افراد از ایجاد تاپیک جدید منع خواهند شد و همچنین عنوان Spammer زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت.

Super Spammer
کسانی که 10 امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. این دسته از افراد از ایجاد تاپیک جدید،نظر سنجی ،شرکت در نظر سنجی ها،دریافت فایل های پیوست شده و ورود به قسمت سرگرمی منع خواهند شد و همچنین عنوان Super Spammer زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت.

Banned
کسانی که 15 امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. ذسترسی این افراد به کلیه قسمت های سایت قطع خواهد شد. همچنین عنوان Banned زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت.

در این سیستم امتیاز های منفی دارای مدت زمانی معین میباشند و بعد از ان از بین خواهند رفت و کاربر مربوطه به گروه قبلی خود باز خواهد گشت و اما بسته به تخلف انجام شده تعداد روز ها و ساعت ها متغییر خواهد بود و در شرایطی امتیاز های منفی از بین نخواهند رفت.

در قسمت تنظیمات کاربر لیستی از تخلف های ثبت شده موجود میباشد(در صورتی که تخلفی را مرتکب شده باشید) که در ان قادر به مشاهده اطلاعاتی از قبیل تارخ ثبت تخلف، تاریخ از بین رفتن ان، دلیل، امتیاز ها و ... خواهید بود.

موفق و پیروز باشید

مدیریت بازی سنتر

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
جالبه:victory:
میگم شما که برای پستهای اضافی مجازات در نظر گرفتید
برای پستهای مفید هم تشویق در نظر بگیرید جالب تر میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اينكه براي پستهاي اضافي و اسپم مجازات در نظر گرفته بشه كه از اول تاريخ توي همه سايتها بوده ولي براي تشويق شدن هم دو راه هست : يكي اينكه معمولآ اگه پست يه نفر مفيد باشه , ازش تشكر ميشه و اين تشكرها معمولآ نشونه مفيد بودن اون فرد هست. دوم اينكه اگه يه نفر در ارتباط با محتواي سايت خيلي مفيد باشه و پستهاي مفيدي بزنه ميشه كاربر فعال.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
درسته ولی منظور من اینه که ممکنه یه کاربر توی سایت خیلی زحمت بکشه
و مشکل خیلی ها رو حل کنه پستهای مفیدش هم زیاد باشه بالاخره یه فرقی باید با بقیه داشته
باشه تا دلگرم بشه به کارش ادامه بده ( اگر من مدیر این سایت بود جایزه هم میدادم :cool: )

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درسته ولی منظور من اینه که ممکنه یه کاربر توی سایت خیلی زحمت بکشه
و مشکل خیلی ها رو حل کنه پستهای مفیدش هم زیاد باشه بالاخره یه فرقی باید با بقیه داشته
باشه تا دلگرم بشه به کارش ادامه بده ( اگر من مدیر این سایت بود جایزه هم میدادم
..........
اگه يه نفر در ارتباط با محتواي سايت خيلي مفيد باشه و پستهاي مفيدي بزنه ميشه كاربر فعال.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
علی جون حال کردم روش جالبیه که سوال رو با پست دیگه جواب میدی
ولی مثل اینکه منظور من رو هنوز متوجه نشدید خب اینکه کسی پست مفید داشته باشه میشه
فعال مثل روز روشنه ولی وقتی یه نفر از پست مفید معمولی پا فرارتر میزاره ( چی شد ! )
مثلا چند وقت پیش چندتا از بچه ها یه فایل تز متالگیر رو میخواستن 8 مگ بود
یکی از بچه ها اون رو نصب کرد ( 10 گیگ ! ) و بعد اون فایل رو اپلود کرد ( 8 مگ ! )
خب حالا شما به این میگید یه پست مفید معمولی ؟!!
البته بازم خودتان میدانید سایت خودتان است ( داشتی :biggrin1: ) ولی ...

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
به دلیل ارسال های بی محتوا که اخیرا به شدت افزایش پیدا کرده امتیاز گروهای spammer به 3 , super spammer به 5 و banned شده ها به 8 کاهش پیدا کرد

به این ترتیب

Spammer
کسانی که 3امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. این دسته از افراد از ایجاد تاپیک جدید منع خواهند شد و همچنین عنوان Spammer زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت.

Super Spammer
کسانی که 5 امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. این دسته از افراد از ایجاد تاپیک جدید،نظر سنجی ،شرکت در نظر سنجی ها،دریافت فایل های پیوست شده و ورود به قسمت سرگرمی منع خواهند شد و همچنین عنوان Super Spammer زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت.

Banned
کسانی که 8 امتیاز منفی دریافت کنند به این گروه منتقل خواهند شد. دسترسی این افراد به کلیه قسمت های سایت قطع خواهد شد. همچنین عنوان Banned زیر نام کاربری انها قرار خواهد گرفت.

موفق باشید

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا من یه بار امضام رو خود شما بهم اخطار دادی که سریع برش داشتم یه بار هم تو یه تاپیک مربوط به بازی dirt مال کامپیوتر حرف کنسول شد من گفتم کنسول مال بچه پول دارها هست و...یکی از مدیران انجمن (نه مدیر سایت)به من کارت قرمز داد
من نظری دارم به نظر من اگه یه کاربر بعد از مدت مثلا 1 ماه تخلف نکرد یکی از تخلف هاش بخشیده بشه اینجوری خب ممکنه من مثلا الان حدود 1 سال هست اومدم تو سایت فقطم تو تاپیک های خاصی پست میدم ممکنه تو 2 سال 3 تا تخلف داشته باشم نمیشه اسم یکی مثل من رو بزارین اسپمر که به هر حال یه فکری بکنین

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
در پست اول توضیح دادم
در این سیستم امتیاز های منفی دارای مدت زمانی معین میباشند و بعد از ان از بین خواهند رفت و کاربر مربوطه به گروه قبلی خود باز خواهد گشت و اما بسته به تخلف انجام شده تعداد روز ها و ساعت ها متغییر خواهد بود و در شرایطی امتیاز های منفی از بین نخواهند رفت.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اقا فکری به حال تشکر های الکی نکردین؟؟؟؟ :biggrin1:

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
اقا فکری به حال تشکر های الکی نکردین؟؟؟؟ :biggrin1:
از وقتی که بحثش مطرح شده من خودم دیگه تشکر الکی تو سایت ندیدم.:-"

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
تشكر نه چيزي به كسي اضافه ميكنه نه چيزي از كسي كم ميشه دليلي نداره تخلف محسوب بشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من یه کارت قرمز گرفتم:cheesygri
الان خلافی رو از کجا بگیرم؟:cheesygri
چجوریه زیره اسمم ننوشته spammer

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
بايد 3 نا بگيري كه بشي spammer اون بالا رو ميخوندي راستي دوست داري بشي اسپمر:confused:
راستي چه جوري من دارم ميبينم محمد يه تخلف داره مگه قرار نبود كسي به جز خودش نبينه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
راستي چه جوري من دارم ميبينم محمد يه تخلف داره مگه قرار نبود كسي به جز خودش نبينه
از این بعد تمامی کاربران اخطار ها و کارت هایی که به پست ها داده می شه رو می تونن ببینن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر