تبريک و تهنيت به مناسبت فی لتر شدن Google.com و Tinypic.com !!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب انگار در حال حاضر فقط در تهران داتک این ف*رینگ رو انجام داده.
کسانی که سایت گوگل براشون بسته شده فعلا می تونن از google انگلستان استفاده کنند:
www.google.co.uk

سایت های www.blogfa.com و www.webgozar.com هم ف* شده اند.

کماکان در isp داتک tinypic مشکلی نداره.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

متاسفانه این حقیقت داره و کسانی هم که براشون بازه مسلماً بسته خواهد شد. (من الان پارس آنلاین دارم و برام بسته ست)

دستور براشون از IT اومده
البته الان فعلاً بصورت اسمی گوگل بسته شده و می تونین از طریق IP واردش بشین
البته یه راه دیگه هم هست که مثلاً بیاین و از www.google.com.af استفاده کنین (گوگل افغان ها)

احتمال داره که تا چند روز دیگه باز بشه
شایدم باز نشه
و به این صورته که میریم توی خط اینترنت ملی :)

پ.ن: خدایا نگاه کن کارمونو به کجا رسوندی که الان باید از گوگل افغان ها استفاده کنیم. یعنی افغانی که تا چهار روز قبل چاه برامون می کند، آجر برامون بالا پرت می کرد، گوگل داره و من ایرانی باید ...

پ.ن.2: مولانا میگه
گویاترم ز بلبل و اما ز رشک عام ************ مهر است بر دهانم و افغانم آرزوست

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
پ.ن: خدایا نگاه کن کارمونو به کجا رسوندی که الان باید از گوگل افغان ها استفاده کنیم. یعنی افغانی که تا چهار روز قبل چاه برامون می کند، آجر برامون بالا پرت می کرد، گوگل داره و من ایرانی باید ...

ببخشیدا این مسئله اصلا چه ربطی به خداوند داره ؟! هان ؟!!

اینا همش ناشی از سیاست های غلط دولت هست .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
برای من که بازه!
حالا واجبم نیست از طریق افغانستان بری تو!اینهمه ممکلت!
پ.ن:چه کاریه،یه دفعه بگن که همه آی اس پی ها کسه کوزه رو جمع کنن دیگه!امروز گوگل،فردا ویکی،پس فردا بازیسنتر:biggrin1:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
برای من که بازه!

حالا واجبم نیست از طریق افغانستان بری تو!اینهمه ممکلت!
پ.ن:چه کاریه،یه دفعه بگن که همه آی اس پی ها کسه کوزه رو جمع کنن دیگه!امروز گوگل،فردا ویکی،پس فردا بازیسنتر:biggrin1:

اتفاقاً مهم افغانستانشه :laughing:

پ.ن: ضمناً من بجای مملکت های متفاوت همون طوری که قبلاً هم گفتم، از IP استفاده می کنم، اینم IP ـش:
209.85.135.103

پ.ن.2: قبلنا من توی FF و Opera طوری Set کرده بودم که با تایپ کلمه ی g در address bar و زدن Enter مستقیماً Google باز بشه (البته همچین کار خارق العاده ای نیست و خیلی ها این کار رو می کنن). حالا هم خیلی راحت توی همونجا بجای آدرس گوگل، IP ـش رو گذاشتم.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:جدا حقیقت داره ؟؟؟؟؟:eek::eek::eek::eek::eek:
هیچ وقت فکرشم نمی کردم دیگه گوگل فی**ر بشه !!!!!!!!!!
این یعنی اوج فاجعه خوب یه راست اینترنت رو ممنوع کنن (مثل ماهواره:-")
خیلی مسخره هست این دیگه چه وضعشه.........دوستان اما فکر کنم بهترین کار عوض شون تو گروپ های آنتی فی**ر یاهو هست که هر روز کلی سند می کنه اما نمی دونم کار می کنن یا نه........
الان می شه یکی به من توضیح بده اینترنت جدید با محدودیت های قشنگش دیگه به چه دردی می خوره ؟؟؟؟

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
من آسیاتک دارم الانم Google.com و Gmail.com ف ی ل ت ر شده ! همینطور سایت هایی که اشاره کردین ! :(
زنگ زدیم چند ساعت پیش گفتن مشکل از مخابرات هست و تا نیم ساعت دیگه درست می شه اما درست نشد ! :eek:
در ضمن بگم : گوگل موتور جستجوش طوری طراحی شده که از راه های مختلف خیلی زیادی می شد کلماتی که توی ف ی ل ت ر کردن رو دور زد ! به همین خاطر ف ی ل ت ر کردن ! البته دیگه همتون اینکاره هستین و بهتر از من می دونین ;)
راستی توی FF یه صفحه اختصاصی گوگل براش زده بود ، اون کار می کنه ؟

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
بذار هر جا رو که میخوان مسدود کنن.مهم اینه که ما توی ف*** نمیمونیم.الان این همه مدته این قانون زاغارتو اعمال کردن منم یه ادمیم که مدت زمان زیادی از روز توی نت میچرخم , تا حالا حتی یک بار هم توی ف***ینگ گیر نکردم.همیشه هر طوزی بوده بالاخره سایت مورد نظرمو باز کردم....

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
متاسفانه بخاطر بی سواد بودن مسئولان ، به جای اینکه به درستی کار مدیریت محدودیت اینترنت ایران رو انجام بدن ، از امکانات اینترنت کم می کنن !
اول محدود کردن و بستن قسمت های سایت ها ..... دوم پهنای باند ..... بعد سرعت دریافت .... حالا هم دیگه از ریشه سایت رو می بندن

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
وای بابا .. چه خبره!
همچین عزا گرفتید که انگار گیمینگ توی دنیا منقرض شده .. این اسمشو نبر BOT قاطی کرده .. این concept ها رو که کنار هم میگذاشته .. دیده که همه از یک جا سرچشمه میگیرند .. رفته سر طویله رو بسته .. :biggrin1:
اتفاقا به نظر من خوب کاری کردند .. دیگه همه زندگی ملت داره پای اینترنت صرف میشه.
آهنگ میگذاریم برای دانلود .. برای گوش دادنشون هم میریم توی خیابون و بنزین سهمیه بندی رو میسوزونیم .
با چهار نفر آدم درست حسابی هم آشنا میشیم :-"... دو سال دیگه میفهمیم که این کار عمو جون همش به صلاحمون بوده ... اینه . :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر