تبريک و تهنيت به مناسبت فی لتر شدن Google.com و Tinypic.com !!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من نمدونم، هر جا رو که میخوان فــیـلـتـر کنن، اما ESReality رو فــیـلـتـر نکنن! تازه آدم بعضی وقتا توی ESR بگرده شاید با آدم حسابیهای بیشتری آشنا بشه :-" (و بعضی وقتا عکسهاشون رو دستکاری کنه و مثبت خور شه :-")

پ.ن: فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر فــیـلـتـر :p

فعلا که Liefje رفته آمریکا .. باید صبر کنی تا برگرده :biggrin1:
ولی خوب میشد نشست باهاش Quake و UT زد .. کلا انسانهای g0d آدمهای جالبی بودند :-"

پ.ن : بــــاگـــــو !!!!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خدایی مسخره ترین کاری بود که میشه کرد حالا گوگل برای منم ف.ی.ل.ت.ر شده.
بعضی موقع ها ادم به عقل این مسئولین شک میکنه:mad:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
واسه منم ***** بود از دیروز تا چندین ساعت پیش ولی الان درسته... توی 2.30 گفتن مشکل در ادوات *****ینگ بوده( آره جون عمه تون)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
واسه منم ***** بود از دیروز تا چندین ساعت پیش ولی الان درسته... توی 2.30 گفتن مشکل در ادوات *****ینگ بوده( آره جون عمه تون)

خوب راست میگه دیگه
مشکل در ادوات فــیلــترینگ بوده .. مشکل در سرور کانتر استرایک مخابرات که نبوده :biggrin1:
پ.ن : این اواخر خفن دارم trolling میکنم . چه حالی میده :biggrin1:
( این پانوشت ربطی به پست نداره ها .. مثل اوت کرک BS ملت گیر ندین ).

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
خبر مسدود شدن گوگل و باز شدن دوباره آن به جز رسانه های داخلی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی یافته است.
در این میان تناقض میان حرفهای مسوولان نیز به حساسیت رسانه های خارجی به این موضوع دامن زد. در حالی که تنها ساعاتی پس از این موضوع حمید شهریاری دبیرشورای عالی اطلاع رسانی *****ینگ این سایت را تایید کرده بود مقامات وزارت ارتباطات هر گونه ***** شدن این سایت را تکذیب و مسدود شدن آن را صرفا یک مشکل فنی قلمداد کردند.

اورشلیم پست یکی از نخستین رسانه هایی بود که به این خبر علاقه نشان داد و نوشت ایران دسترسی به جست وجوگر گوگل و سرویس ایمیل Gmail را مسدود کرد. این رسانه رژیم صهیونیستی به نقل از مصاحبه حمید شهریاری دبیرشورای عالی اطلاع رسانی با خبرگزاری مهر نوشت: "من تایید می کنم که این سایتها ***** شده اند

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
اين مزرعه را آب گرفته دهقان مصيبت زده را خواب گرفته
چند وقت پيش بود كه من تاپيكي با عنوان محدود شدن اينترنت پرسرعت زدم و اين تراژدي غم انگيز همچنان ادامه داره وحالا هم خبرهايي از اين دست كه درهيچ جاي دنيا نظير نداره يه جورايي هم مقصر خودمونيم كه اجازه داديم و ميديم كه با ما چنين رفتاري داشته باشن.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
این تاپیک الکی است چرا :
منم چنین مشکلی برام پیش اومد و تا دو روز *** ادامه داشت . اما زنگ زدم گفتن برای سرورها مشکل پیش اومده . و الانم یه ماه و یه هفته هست مشکلی پیش نیمده . tinypic هم برای من درسته .
الان سرعتم وحشتناک کمه گفته شده اشکال از مرکزه نه جای دیگه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر